Волонтерську роботу членів ГО "Самоврядна громада" можна фінансово підтримати через карту Приват банку 5168 7422 1182 5942

Забудова за хабар принесе в життя кошмар.

Дата публікації: Листопад 18, 2014

money

Наша історія злочинного підкупу киян

забудовниками  стане в пояснення  того,

що коїться в кожному подвір’ї.

Вся біда іде не з гори.

 Наша біда від місцевої мафії!

Переможе нині діюча Конституція

в свідомості вільних громад  –

 заживемо краще ніж Європа.     близько трьох тижнів триває протест наших з вами сусідів – киян Дніпровського району масиву Комсомольський вул. А. Малишка,37, які втрачають останній клаптик зеленої зони,  що відділяв 16-ти поверхівку від Броварського Шосе, вул. А.Малишка. Стрілянина, бійка не стала перешкодою для нелюдя Гудзя Ю.  «власника» ТОВ «МІГ-91»,  без державного акту на землю встановити  фортецю – бетонний паркан в 2 метри і обнести  її колючим дротом. (ФОТО)колючий жріт

(Цей злочин проти киян вартував 270 тис грн. будинковому комітету за ремонт в будинку http://vyhid-e.org.ua/?p=1716 «Конфлікт з забудовником переріс в стрілянину і «марафон по пішоходу»). Вже другу неділю кияни проводять там свій вихідний, щоб довести  свою позицію і  зберегти ділянку вільною від злочинної забудови  торгово – розважального центру висотою в 6 поверхів, що по висоті закриє 9 поверхів будинку від світла.

             Але така мерзота на світі ходить ще не одна. Скориставшись тим, що в неділю були організовані збори за адресою місцевого ЖЕКА  по питанням реформи ЖКХ, відомі вже з попередньої статті (http://vyhid-e.org.ua/?p=1566 «Випробування гідності у боротьбі за ліс Миропільска – Шалет – Жмаченко» ) та відео ( на першій секунді і до хвилини можна побачити їх обличчя https://www.youtube.com/watch?v=tHdyI9a0SoQ&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg ) «активістки» організували чергові збори, щоб реалізувати свої мутні, але грошовиті справи. Як було повідомлено, відбувались торги та обговорення ремонтів у будинках. Нас викликали небайдужі учасники зборів, щоб ми стали свідками торгів компенсації за страчений ліс і зведення 5-ти 25 ти по верхівок і допомогли зупинити цей злочин проти киян. Під покровом ночі побачили.

«Хто за і хто проти знесення дерев на вул. Жмаченка 28.Депутат «піджав хвіст».»

https://www.youtube.com/watch?v=bJevYONxu2I

«Хто та навіщо привів міліцію на збори? Політтехнології нових місцевих лідерів.»

https://www.youtube.com/watch?v=bJevYONxu2I&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

           Ці всі відеоматеріали були розміщені на ФБ https://www.facebook.com/groups/402682916511552/?fref=ts в групі «ПАРК ім. А. Малишка і Комсомольський масив», що відображає хроніку протестів киян масиву. Його переглядає і депутат А. Велімовський,  який і прокоментував своє ставлення до ситуації на нашому подвір’ї. В черговий раз він стає якщо не  учасником підкупу киян бандою рейдерів і злочинців,  то людиною, що стала в стороні від правового захисту киян. Хоча і знають, що на ім’я депутатів було подано звернення, в якому нагадувалось, що створена ініціативна група, що проводила неодноразові збори на кварталі не лише мешканців 16-ти по верхівок, але і 7ми п’яти по верхівок,   отримала підписи 1300 сімей масиву, які дали письмове  доручення захищати парк від знесення і зробити все можливе щоб ліквідувати алкогольно – розливні МАФИ.  Лист залишився без відповіді «нами обраних депутатів». При тому з наступного коментаря депутата Велімовського стало відомо, що вони таки почали діяти на нашу користь, але справа поставлена на наше  з вами рішення. Вони мають рацію. Сьогодні місцеві громади  вирішують все самі і в разі потреби в допомозі запрошувати обранців.

         Так от  пропоную коментар пана Велімовського щодо підкупу.

(його сторінка для мене закрита. Може вам посміхнеться доля і вас включить депутат до себе у друзі.) https://www.facebook.com/anatol…/posts/608754815903409

      « Много вопросов по моей позиции по лесу за техникумом гостиничного хозяйства. Объясняю.

1. Я, как гражданин и житель микрорайона, категорически против этой застройки.

2. Этот участок я подал на отмену и он прошел комиссию Мелиховой. После чего должен пройти земельную комиссию. После – быть вынесеным на сессию. Ускорить процесс я не могу.

3. После того, как я поднял хай по этому участку, старые владельцы его продали. ( зараз ви здогадаєтесь з допомогою кого.)  При этом со мной советовались несколько покупателей и я настоятельно не рекомендовал им покупать этот участок. Точнее, участок в аренде, я не рекомендовал выкупать предприятие, на которое арендован участок.

4. Все-таки один субъект нашелся. Они вышли на меня. ( Тобто він знає його контакти)  Я высказал свое категорическое против застройки, а также привел юридические  доводы против.

5. Застройщик попросил меня активно его не пресовать. При этом гарантировал, что за месяц (до 10 декабря) соберет подписи минимум 70% жителей ближайших домов за эту застройку. Сбор подписей сейчас идет.

6. Хвост (как сегодня услышал:) я не поджимал. Гарантирую, что если большинство жителей ближайших домов выскажутся против этой застройки – я верну лес городу. (!!!) Процедура начата и ё окончание лишь вопрос времени.

7. Независимо от мнения жителей у застройщика будет еще очень много проблем разрешительного плана. Но могу сказать. Что коль будут реально собраны 70% подписей (реальных подписей) – это станет серьезным доводом как для меня, так и для городской исполнительной власти.

Вывод.  Тот случай, когда многое на самом деле зависит от жителей. (Шкода, що пан Велімовсткй не розповів тут права громади для всіх читачів ФБ) Если доводы застройщика их удовлетворят – я умою руки. Но очень надеюсь, как уже раньше писал, что мне не придется разочароваться в своем электорате!»

 І на тому дякуємо. В нас захист не лише Закон, але будемо сподіватись і позиція А. Велімовського. Далі іде діалог.  Мешканці питають: « какой закон разрешает (теоретически) начало стройки при наличии согласия жильцов только БЛИЖАЙШИХ домов? Його відповідь – «Никакой. Но он дает застройщику моральное право начинать строительство при наличие иных документов для настройки»  –      как это – моральное право? это какая-то новая реформа?

  А. Велимовский пишет Я не бог. Если местные сдадут – мои доводы, против которых будут подписи дильцов и денежные знаки никто не услышит. Повторяю. Я буду воевать лишь с войском за спиной. Иначе – это самоубийство.»

На що я особисто прокоментувала в групі Комсомольського масиву.  проти таких доводів, як грошові знаки і підписи киян може бути лише один закон – Конституція з правом тер громади – власника. Це ми голосували за депутата, який не може відстояти право  власності громади, що його обрала? Спочатку вони систему захищають, а потім вона їх і з’їдає живцем. Знаю з історії – боляче. Разом зі злочинцями будуть летіти і такі депутати. Хвіст таки реально віджатий.»

Поділюсь з вами своїми спостереженнями висновками, які будуть для вас як початок власних громадських  розслідувань і розуміння ситуації. Вірю, що і Велімовський зтвердиться в позиції, що за громадами таки не лише майбутнє, але і сьогодення.

 Що відбувається за цими діями підкупу киян, до яких звикли ми за 20 років під час виборів.??? ЦЕ конвульсії існуючої злочинної системи, яка вже вичерпала себе і усвідомлює свій кінець, тому і вдається до того, щоб через хабарі – слабку сторону людської природи приховати свої злочини. Як відбувались справи нашої правозахисної діяльності? На останніх громадських слуханнях, які ми організували для киян масиву по цьому лісу (http://vyhid-e.org.ua/?p=1566 «Випробування гідності у боротьбі за ліс Миропільска – Шалет – Жмаченко» ) https://www.youtube.com/watch?v=eaICdyl1WVo&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg забудовники відмовились будувати будинки, отримали правове обґрунтоване злочинної позиції  і з миром  розійшлись. На дзвінок власнику, що розмістив цю ділянку на сайті і продавав її в супереч законодавству, відповідь була однозначна – не продаємо.

     А тут знову така новина: 70 % голосів мешканців потрібно зібрати, щоб дозвільні документи на проект були завершені. Висновок один. Ініціативна група липових «активістів» вирішила заробити на цій афері. І як виявилось це для них не нова справа. Хто є  її учасник:

Мяловська Ніна Іванівна, слава якої розкрита в цьому листі,  наданому мені підписантом, власником ТОВ – ГООА « Лотос Авто» Андрющенко А.В. для того, щоб зберегти ліс і здійснити справедливе покарання аферистки, яка дурить голову не лише своїм сусідам і своїм клієнтам, але і тим з ким працює.

Мяловська 1 001Мяловська 2 001

Наявність фірм можна перевірити по даним документам,які мені надав той же  громадянин.

Горохівська Валентина Петрівна   – власниця МАФІВ, які громадськість сусідніх будинків вимагають знесення з 2009 року і зверталась кількістю 1300 сімей нашого  спільного кварталу Миропілська – Шалетт в усі інстанції, мають звернення батьківського комітету розташованого поруч дитячого садка. Підписи всі знаходяться у мене, як у голови ініціативної групи з 2009 року в оригіналі.

Про мотивацію участі в цій групі Наталії Містечкіної ( на свіжому відео під покровом ночі, яка так гаряче напада на мене ні про що,  залишається не зрозумілою поки що. Але добре запамяталось, як в 2009 році  вона  на прохання вийти на суботники  говорила про свою надзвичайну зайнятість і відсутність бажання займатись громадською роботою.

     Дивна позиція Голови ОСББ «Миропільска 39» Ганжі Д. І. , що за два дні до зборів впевнював мене про наявність готового проекту забудови лісу 25-ти по верхівками.  Ця історія коренем знаходиться в 2009 році, про яку писала партійна газета і журналіст незалежно проводив розслідування мого гоніння у власному  ОСББ. http://partiya-sud.org.ua/files/all_gazeta_sud_03_ua.pdf

      По всім ознакам це і є громадяни, що  намагаються узурпувати владу на місцях і підкорити нас капіталу з хижим обличчям.

        Чому забігали вони, шукаючи порятунок у забудовника? Пояснюю. Вони на противагу більшості своєчасно знайомляться про  інформацію з нашого освітнього сайту і усвідомили, що йде нині Україною процес повернення власності в реєстри громади, а це веде за собою утворення місцевого бюджету і вирішення самою громадою розвитку місцевості локальних територій. Налякані, як криси з тонучого корабля,  вони  вдаються на такі зухвалі дії і тягнуть за собою інших.

         Колись, на перших зборах в 2009 році В. П. Горохівська  викликала мене на розмову на крильце власного підїзду і впевнювала, що не вийде в мене навести лад на подвір’ї і в лісі, бо тут така мафія скрізь.  Але якщо вдасться, то вона буде в мене просить пробачення. То бачу  не хочеться.

       А що налякало власників МАФІВ на Миропілській 37, що перетворили ліс у суцільне звалище? (Фото)DSC00385                            На цьому місці нашою Громадською організацією спланований парк  «Пробудження»,    який буде обслуговуватись підприємством (комунальним або приватним на рішення зборів громади), в якому будути відновлені і оживлені дерева, місцевими мешканцями масиву буде створена  студія свят під відкритим небом, катання в кареті та в санях на  конях, будуть відзначатись безалкогольні весілля та свята для дітей і багато інших секретів громадської фірми, на які безсумнівно надасть погодженні місцева громада і ми реалізуємо всі плани і пропозиції киян після створення ОРГАНУ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ  КОМІТЕТУ МІКРОРАЙОНУ КОМСОМОЛЬСЬКМЙ «Пробудження».  Після парку ім. А Малишка з музичним фонтаном  напроти «Дитячого світу», де буде стела з українським рушником, пам’ятником А. Малишка,  зрошувальною системою для відновлених дерев, зоною відпочинку,  (http://vyhid-e.org.ua/?p=614 )  це стане  другою візитною карткою нашого масиву.

        Нам дає на це право законодавство України, просто люди не наважувались цим правом скористатись , бо на місцях діють подібні  Малявські – Горохівські – Гудзі, що пригодували чиновників та депутатів.    Реалізувавши ці проекти, ми позбавимося шкоди від цих МАФІВ, закриємо прохід для студентів, нормалізуємо правопорядок, отримані під контролем громадськості кошти будемо вкладати в ремонти будинків та дитячих майданчиків. Тому і наляканий криміналітет,  що втрачає  тут свою злочинну діяльність у нас під вікнами, тому і схилили до злочину власника ТОВ «Дісбуд», а відповідні суб’єкти господарської діяльності з назвою « державний орган ГУ МВС в м Києві» не має намірів проводити розслідування.

           Тож не продаємось за безцінь душевним злидням, а робимо виклик часу: ми господарі, а не раби. Настав наш з вами час проводити реформи. Почнемо їх з самоорганізації у подвір’ях, розберемось чим займаються  лідери – активісти,  куди ведуть затурканих телебаченням киян і яка небезпека може нас чекати в разі того, якщо ми віддамо свої права місцевим злочинцям.

       Приклад нашого подвір’я може бути як позитивний так і негативний. Ми цім законам дозволили діяти, нам це життя і виправляти. Не шкодуйте власним життям заради майбутнього країни для своїх дітей.

З повагою, Інна Плотнікова

 і віддані справі відновлення конституційного устрою, члени та прихильники

ГО «Самоврядна громада»

Дата публікації: Листопад 18, 2014

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *