«Уповноважена особа» – небезпека останніх днів.

обява2В Попередніх статтях інформували вас про  винахід корупційної системи – уповноважену особу для контролю  за ЖКХ. ( в статті піде розмова не лише  про ЖКХ)   Також доносимо, що  справу урядовці таки реалізовують. Оскільки з 1 березня, з закінченням опалювального періоду ЖЕКИ в разі відсутності уповноважених осіб в будинках будуть  змушені писати зави про звільнення ( такі погрози керівниітва) .

Просимо завітати на прийом по цьому питанню до  начальника ЖЕКУ№404 ,який витримав таки  з нашого боку шквал питань і гніву щодо цього рішення. Люди,  що були на прийомі себе захистили від уповноважених, але прийшли таки довести до відому керівників, що одна особа керувати будинком не буде,  будуть гуртом контролювати роботу комунальників,  хто б не прийшов виконувати дані послуги.                                                                    

А чи готові ви стати колективом відповідальних власників житлово – майнового комплексу, щоб не дати одурити себе в черговий раз системі?

Якщо хочете дізнатись деталі, то запрошуємо в попередні до цієї теми статті.

http://vyhid-e.org.ua/?p=1658

http://vyhid-e.org.ua/?p=1694

З них роблю акценти.

Рішенням “Про уповноважену особу багатоквартирного будинку з питань житлово-комунального господарства”  Київрада перекреслила п 6. ст 14 Закону «ПРО Органи самоорганізації населення» (ОСН  будинку, вулиці, кварталу) http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2625-14, за яким  цим органам,  як первинним  суб’єктам територіальної громади (єдино можливим безпартійним  представницьким органом громадян) – власникам належить:  «здійснювати  контроль за якістю надаваних громадянам,  які проживають  у  жилих  будинках  на  території  діяльності   органу  самоорганізації населення, житлово-комунальних послуг та за якістю проведених у зазначених жилих будинках ремонтних робіт»

Питання депутатам:  що примусило вас, маючи такі правові і законні можливості із ОСН зробити прозорого і підконтрольного локальній громаді контролера і партнера в наданні якісних послуг для киян, ухилились від цього, порушити закон та ініціювати створення  окремої  інституції –  «ради  уповноважених»?

Даю відповідь.

Програма створення кишенькових ОСН не була реалізованою і в цей сегмент  громадського представництва все ж таки стали обиратись   справжні активні громадяни. Вони розібрались у своїх правах і стали професійно діяти в справі контролю не лише за збереженням зелених зон, а і за ЖКХ, що викликало протидію депутатів і  проявилось в недолугій «законотворчості»;

Мета керівників обслуговуючих кампаній, (які сформовані за протекцією КИЇВРАДИ і чекають зеленого світла від депутатів, щоб проходити в наші подвір’я,)  виховати з уповноважених  таких собі   «довірених»  осіб і через них безконтрольно господарювати в наших будинках, отримувати откати на ремонтах до яких звикли ЖЕКИ, і навіть готувати електорат під час виборів;

З часом довести непотрібність ОСН, а якщо ні, то прийняти інший  Закон про ОСН.  Новий проект вже внесений на доопрацювання з тим, щоб прийнявши його провести зміни в Конституції України. В новому законі і в новій редакції правок до Конституції України суцільне винищення локальної демократії і позбавлення нас прав власників національного багатства. (Знаючи нашу схильність до пасивності та страху реально  відстоювати свої права,  вони розраховують на наше суцільне мовчання, терпіння і байдужість, щоб реалізувати свої плани. )

«Рада уповноважених» буде в їх планах, як альтернатива ОСН – Комітету мікрорайону ( вулиці, кварталу, мікрорайону) для розпалювання протиріч, конфліктів в середині громадськості, щоб грабувати і далі наше з вами майно і землю, за борги  безконтрольно відселяти киян за межі міста, звільняючи наші квартири для «своїх» переселенців зі сходу і продовжувати знищувати український народ на містечковому рівні, чого не було досягнуто під час революції гідності та війни під час АТО;

Зробити створення ОСББ обов’язковим у всіх будинках, позбавити нас всіх державних дотацій  на капітальний ремонт,  обіцяний нам в 2010році і можливо надати допомогу з європейського кредиту, заміть коштів награбованих у нас олігархами. Практичною реалізацією зазначеного рішення для нас всіх ускладнені контроль та покарання за неефективне використання коштів. Збори 1/3 мешканців  ОСББ, що пропонується в рішенні відбуваються в переважній більшості занадто складно і Голова ОСББ ( той же уповноважений ) може незмінно і безконтрольно триматись при посаді десятиріччя,  здаюучи в оренду приміщення в будинках і роблячи золоті ремонти.  Без ОСН – (основного контролера за діяльністю ЖКХ)  в кожному будинку з практики громадської роботи буде проблематично знайти фахівця даної сфери, його можна буде лише призначити КМДА;

Приховати  злочинність міністерства ЖКГ, що проводило приватизацію комунального майна в Україні всі ці 23 роки. (Додаткові матеріали та обґрунтування цих фактів ми попросимо надати юристів експертів  в коментарях до цієї статті).

Не допустити такого терміну і такого соціального поняття як «громадський представник», оскільки йому передує створення громади – власника. За рішенням Уповноважена особа без відповідальності перед громадянами – мешканцями будинку.

Приміщення ЖЕКІВ як солодкий шмат майна віддати своїм структурам комунальної мафії і керувати на нашій території.( для інформації. За всеь час нашої правозахисної діяльності Дніпровська РДА не надала нам, активістам 24 тисячного масиву приміщення для роботи і ми збираємось де прийдеться.

У них, у комунальних монополістів є мрія і  ЖБК підключити до обслуговування керуючих компаній, що відбудеться автоматично шляхом мінімального зменшення  тарифів. Доречи в інтернет мережах вже давно гуляє чи то плітка чи то правда, що в  будинках  ЖБК вже відібрані всі печатки, а Київрада незаконно перевела ці будинки в комунальну власність.

Тому будьте обережні до тих хто буде агітувати вас дати голос якісь уповноваженій особі допоки не відбудеться загальних зборів власників всього житлово майнового комплексу ( будинку)  і допоки не відбудеться інвентаризація майна в ньому. В ній можуть приймати участь виключно  власники частки  національного багатства Унітарної  Республіки  України, що і складає ваш будинок разом з землею. Держава цей крок не зробила під час проведеної  приватизації. Цей крок потрібно зробити нам, використовуючи своє право на безпосередню владу.

Скористаємось нею і захистимо себе на локальній території житлового будинку. Не дайте себе назвати тим чим ви ще не є, бо помилка і відхід від Норм Українського законодавства буде вам коштувати власного  і  часто єдиного житла, обмеження прав власника частки  національного багатства за яке іде війна вже не лишена сході а у нас на подвір’ях. Поки ще це земля…

З Полтави мені надійшов документ, який примушує замислитись над тим, в якій же небезпеці опиняються наші співвітчизники і  чи вистачить мудрості зробити привільний вибір? Будьте зваженими та мудрими. І допоможе в тому колективна думка на зборах і аналіз законодавчих засад дій активістів.

Документ запропонований нами в статті 7 кроків Дод-3-Підписний-лист-по-створенню-територіальної-громади-1 був сфальсифікований  «громадськими діячами»для важливих державних дій  ДОВІРЕНІСТЬ. Знайдіть розбіжності і подумайте в чому їх суть і чим це погрожує полтавчанам?

Вивчайте спільний нащ вихід  – Конституцію Укоаїни і встановлюйте конституційний устрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *