Практика правозахисту публічних власників ЖКГ в контексті децентралізації.

Инициативная группа взяла след вора укравшего деньги собственников жилья. Следователи идут по следу управляющей компании
Инициативная группа взяла след вора укравшего деньги собственников жилья. Следователи идут по следу управляющей компании

( Стаття доповнена відео матеріалами  та документами звітності жеків перед громадами.)

В розпал літніх  відпусток  киян розгорнула «бурхливу» діяльність  злощасний ЖЕК № 411  на масиві, який заявив, що став на шлях боротьби з  корупціонерами у всіх сферах.   ( деталі  http://vyhid-e.org.ua/?p=2208  та  http://vyhid-e.org.ua/?p=2316 )         Для ПІАРУ благочинності  КМДА в будинках з’явилась інформація про сплановані на 2015 р капітальні ремонти. Знайомтесь:   РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 09.04.2015 р. N 346 Київ «Про затвердження адресних переліків для виконання робіт з капітального ремонту житлового фонду міста Києва у 2015 році»            Повна версія документу з зазначенням 556 адрес де нібито виконають капітальні  ремонти завантажена у файлі Києва Розпорядження КМДА № 346 Повна версія. .  Однак за кожною адресою планується окремий вид робіт, що не відповідає нормі – капітальний.  Окрім того цікаво з ким  з мешканці була узгоджена зазначена в документі цифра.  Не узгоджувалась вона тому,  що не бажають ділки комунальної сфери розкривати процедуру їх формування і не бажають втягувати в цей процес тих, хто знає дійсну вартість подібних  робіт. Обіцяючи провести ремонти  окремих поверхів, дахів,  задобрюючи наївних мешканців добросхильністю на зміни, вони наполягають прискорити  створення юридичних осіб  ОСББ і відкривати рахунки в кожному будинку, лякаючи киян обслуговуючими кампаніями, якими вже самі давно стали і бояться , що втратять свою безконтрольність через самоорганізацію населення. Тобто ці обслуговуючі компанії і є ті самі ЖЕКИ, і відміна від попередніх буде відрізнятись лише тим, що в кожному будинку треба буде обрати управляючого, який сформує ОСББ і буде своїм походженням повністю залежний від рішень місцевої адміністрації.  https://www.youtube.com/watch?v=HnLVrGntkUE

         ( Ділюсь з досвіду власного проживання в новому будинку ОСББ «Мирпільска ,39». Голова слухняно погоджується з усіма рішеннями місцевої влади і  примушує мовчати всіх,  хто  його думку не підтримує. )    Система ОСББ на 90% складається з тих,  хто вірою та правдою служить місцевій злочинно створеній владі. ( Для новачків нашого сайту повідомляємо, що все доведено в попередніх статтях шляхом вивчення  документів, Законів України і практичною аналітикою. )

         ОСББ – небезпечне юридичне утворення і,   якщо не реалізуємо нині діючу Конституції України через механізм  обліку об’єктів публічного (комунального)  майна в територіальних громадах ( в кожній адміністративно  – територіальній одиниці України), ми зможемо несподівано опинитись в невідомо якій країні. Для нас в Дніпровському районі столиці цей процес треба почати з самоорганізації  населення навколо майна та землі  в будинку, створивши буд комітет ( ОСН ), а потім зібратись в  – мікрорайоні представниками всіх будинків і визначити подальшу долю обслуговування.

Будемо визначати всі разом кого впускати на обслуговування в наші будинки, яку найкращу форму застосувати, при цьому не купуючись на чергові приманки олігархів,  як це робить Дніпровська адміністрація використовуючи благодійну допомогу забудовника ТОВ «Дісбуд»  – рейдера , що зніс 20 соток вікових сосен на вул. Ген. Жмаченка,28. Провівши громадські слухання – ШАБАШ громадської думки, вони наткнулись   на підземну річку, зупинили забудову, а тепер  купують  місцеве населення  відкриттям  майданчика для дітей,  закликаючи дітей візитвками своєї благочинності.  Замість того, щоб самі мешканці стали замовниками свого проекту, визначились з найкращим його дизайном в нас з’явились меценати  в вовчих шкурах,  витрачають кошти невідомого благодійника,  щоб ми до кінця життя були вдячними  за його подарунки, і пробачили їм те, як під час  знесення лісу він організовував загони беркуту переодягненого у Варту Дніпровського району щоб витіснити  з власної землі місцевих киян.   Аналогічно вчинив на масиві   ТОВ «Міг-91» , що вдерся під вікна Малишка,  37, підкупив мовчання окремої групи, яка примусила мовчати іншу критичну масу.

       кооператив и ЖЕК    Але не зважаючи на підкуп,  з  кожним днем збільшується кількість тих, хто усвідомлюють,  що відбувається навкруги і яка ціна кожного необдуманого кроку і поблажки  від нині діючої корупційної системи. Як не важко розібратись, однак  розуміють кияни  важливість самоорганізації   у всіх сферах життя локальної громади  і починають працювати з тими , хто знає як забезпечити  якісну роботу  всіх комунальних і державних структур,  шкіл,  лікарень, організацій і установ.

           З кожним днем до цього  сайту на платформі ГО «Самоврядна громада»  збираються нові і нові громадяни різного  фаху і спеціальності щоб запозичити правові методи   контролю чиновників і забезпечити  локальним  громадам в правовому полі  європейські стандарти якості житяя. Ми є самі новаторами їх втілення,  досліджуємо надані нам законодавством  можливості.  Так і на цей раз вам радимо, перш ніж погоджуватись на пропозицію створювати ОСББ і отримувати від злонещасних ЖЕКІВ їх «благодійну допомогу» у вигляді ремонтів в будинках  та   дитячо – спортивних майданчиків як це було в нас на подвірї

спитайте їх ЗАП про заплановані ремонти ШАБЛОН. З відповіді ви зрозумієте, що кошти на ремонт якось дивно випаровувались,  а додаткові збори на ремонт ніде не фіксувались. То чи варто продовжувати цю практику ?

           Тож ми пропонуємо  на місцевому рівні – локально об’єднатись навколо  виконання Конституції України.  ( запрошуємо як варіант  на день  Конституції України  вимагати виконання її норм в частині прав громадян України через  заповнення і надсилання декларації громадянина України Декларація заборгованості держави перед громадянами України. )

Допомога реалізації декларації стане  об’єднання в будинкові комітети і прийняття рішення про  несплату  за комунальні послуги на час формування нової громадської комунальної (!!!) обслуговуючої структури локальної громади і до часу відкриття спільного рахунку.  

        Те що треба створювати спільну обслуговуючу кампанію на всі будинки масиву в приміщенні ЖЕКУ № 411 сумнівів не викликає ні в кого. Зберегти все комунальне майно для наших дітей –  наш обов’язок.  Більшість розуміє,  щоб  вистояти в умовах безладу в державі, агонії забудовників, які похапцем безконтрольно зводять бетонні монстри на прибудинкових територіях, під вікнами киян,  ставлячись до людей,  як до тварин, треба  зібратись всім відповідальним фахівцям на рівні локальних територій  і виносити колегіальні рішення перед обслуговуючими структурами, які стануть  обов’язкові до виконання.

          кому платишь В нове,  створене нами підприємство ( на перехідний період доцільно буде створити  кооператив)  будуть прийняті на роботу в першу чергу  ті професійні спеціалісти,  хто витримають довіру самих мешканців. Нажаль з керівництва ЖЕКУ 411 конкурсу не витримує начальник, по причині того, що  складає липові акти за ремонти і не зазначає вартість ремонтів здійснених за рахунок мешканців.  Створивши власне громадське кооперативне підприємство воно має надавати послуги населенню масиву по собівартості, а не по тим тарифам і цінам які нам нав’язує комунальна мафія.

         Тому самоорганізовуйтесь навколо спільного майна, землі, надавайте  запити, обговорюйте надані відповіді в будинках з мешканцями,  дійте у відповідності до законодавства і виграємо від того всі, встановивши конституційний устрій.

Не готуйтесь, що все буде без перешкод. За свою приватну і публічну власність ,без якої ви не зможете захистити приватну у вас нічого не вийде. Втратимо все за великими аппетитами олігархів і тих хто існує за їх рахунок не здатних мислити і патріотично діяти. Ось праткичний приклад позиції сторін. Робіть це професініше за нас.

Відеозвіт прийому у начальника ЖЕКУ.

“Впертий ЖЕК 411 блокує реформи і конституційну самоорганізацію.”

“ЖЕК 411 працює не для людей” В. Вакуленко

Окремі питання Миропільска 13.-Б ,Космічна,6 ,4 за участі депутата.

https://www.youtube.com/watch?v=mLT0TnBE_k8                                                                                           Інна Плотнікова

 

1 коментар до “Практика правозахисту публічних власників ЖКГ в контексті децентралізації.

  • 29 Червня, 2015 о 19:05
    Permalink

    ПРиклади Соломянського , Дніппрвського району не одиничні. Якщо хочете будти в епіцентрі дій – реєструйтесь в ФЕЙС БУЦІ і будьте з нами у мобільному контакті, або ж будете спостерігати як все прозоро і відкрито ми робимо. https://www.facebook.com/groups/Probudgennya/?fref=ts Важливо знати стратегію від провідника конституційного процесу Римми Білоцерківської ЇЇ сторінка https://www.facebook.com/profile.php?id=100000955929789 Повідомляємо кроки побудови реального самоврядування та закладаємо економічний фундамент громадянського суспільства, яке є не громадські органіації, рухи , партії, а ми з вами – народ України – громадяни України всіх національностей, проживаючих в Україні. Контролювати чиновників мають всі. Давайте разом будем навчатись це робити за Конституцією УКраїни і в нас відбудуться справжні реформи.

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *