В Дніпровській РДА громада прагнула співпраці, а отримала конфронтацію.

             023-%d1%81%d0%bf%d1%96%d0%b2%d0%bf%d1%80%d0%b0%d1%86%d1%8fЗвичка у киян до мрій про «ДОБРОГО ЦАРЯ» залишилась ще з часів Київської Руси і не викорінюється, хоч що хоч те й роби. І скільки б не кидали той народ у пекло наслідків божевільного власного збагачення за його ( народний ) рахунок, так і буде він, довірливий, утримувати свиту державних чиновників в надії на милість та на покращення.  Ось схаменуться, одумаються, пошкодують,  а якщо ні,  то може  Бога побояться?   Так і живе той народ  чи то за генетикою  цнотливий  чи то дійсно одурений.  

         Але це вже не в Комсомольському масиві столиці, історію становлення  якого ви досліджуєте  на даному сайті. Нескорені брехнею красномовних ораторів “незалежності”,  жителі масиву  відстоюють своє право на самоорганізацію у самому природньому до СВОБДИ ДУХУ  козацькому  розумінні, КОНСТИТУЦІЄЮ прописаному.

         Та не входить в плани  чиновників, узурпувавших  владу на місцях, слухати бажання  конституційних власників національного багатства. А якщо і слухають то так дратівливо і поспішно,  намагаючись ту розмову припинити.

          Що так  бентежить їх розум? Що тисне на прийняття рішень? Чи не  вказівки згори тих призначенців, що висувають їх в м’які крісла ?

         Маємо вже досвід спілкування не з одним головою та чиновниками  Дніпровської державної в м. Києві адміністрації.

http://vyhid-e.org.ua/?p=1113

http://vyhid-e.org.ua/?p=1091

       І от знову  з’явилась  потреба вирішення негайних проблем.  Добре ознайомившись з конституційними засадами та правилами, зібравшись в делегацію,  голови будинкових комітетів знову рушили на бульвар Праці 1.

         ( Нагадали собі вимоги  ст 118 Конституції України І все було б добре, якби Київрада була конституційно створеним органом. Поки що так не є і влада в Києві зосереджена в руках не наших предстаників ,а представників партій.  «Виконавчу владу в областях і районах, містах Києві та Севастополі здійснюють місцеві державні адміністрації. Особливості здійснення виконавчої влади у містах Києві та Севастополі визначаються окремими законами України. Склад місцевих державних адміністрацій формують голови місцевих державних адміністрацій. Голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду і звільняються з посади Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України. Голови місцевих державних адміністрацій при здійсненні своїх повноважень відповідальні перед Президентом України і Кабінетом Міністрів України, підзвітні та підконтрольні органам виконавчої влади вищого рівня. Місцеві державні адміністрації підзвітні і підконтрольні радам у частині повноважень, делегованих їм відповідними районними чи обласними радами. Місцеві державні адміністрації підзвітні і підконтрольні органам виконавчої влади вищого рівня. Рішення голів місцевих державних адміністрацій, що суперечать Конституції та законам України, іншим актам законодавства України, можуть бути відповідно до закону скасовані Президентом України, або головою місцевої державної адміністрації вищого рівня. Обласна чи районна рада може висловити недовіру голові відповідної місцевої державної адміністрації, на підставі чого Президент України приймає рішення і дає обґрунтовану відповідь. Якщо недовіру голові районної чи обласної державної адміністрації висловили дві третини депутатів від складу відповідної ради. Президент України приймає рішення про відставку голови місцевої державної адміністрації.»

    Також важливо!. З 1 травня 2016р. набув чинності новий закон “Про держслужбу”, згідно з яким призначення на посаду голови адміністрації має відбуватися в результаті конкурсу.(!!!!!) То ж у нас з вами є надія, що місцеві громади навчаться висувати і свого представника на дану посаду. А поки що ні, тому  новий голова адміністрації Дніпровського району, в якому знаходиться наш славнозвісний масив, був призначений в терміновому порядку ввечері в п’ятницю 29 квітня 16р.. Не соромлячись такого неетичного призначення Петро Онофрійчук змінив з посади  голови Дніпровської РДА уродженця м. Горлівка Донецької області – Ярослава Горбунов, який  терміновим розпорядженням, тим же числом  2016 р. П. Порошенко  був звільнений.

(Коротка довідка з біографії П.Онуфрійчука. Генерал-майор, з 2007 року був начальником головного квартиро-експлуатаційного управління Міністерства оборони України, пізніше обіймав посаду директора департаменту капітального будівництва ПАТ “Холдингова компанія “Київмісьбуд” (Київ).

     Активісти масиву, обговорюючи нову кандидатуру  сподівались на вікову мудрість зрілого управлінця, на співчуття до народу, на розуміння всіх його проблем сьогодення, в кінці кінців на бажання на кінець трудової діяльності залишити слід в історії хоча б одного району столиці. Нажаль по заходах діяльності посадовця стало зрозумілим – не справдилось. Час показав інше. Не в його просторі уваги Україна в глобальному масштабі, а лише спущені згори тимчасові кон’юнктурні заходи.

         Тому не навантажуючи кількістю візитів, зрозумівши, що  свавілля адміністрацій по всьому Києву перетинає межу дозволеного,  20 вересня  активісти масиву – голови будинкових комітетів як реальні представники конституційних власників зібрались до нього на прийом.

( Учасники зустрічі були: заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Загородня Алла Вікторівна, Начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Черевко Наталія Петрівна, Заступник начальника відділу оренди майна комунальної власності – Голуб Ігор Дмитрович, Директор Комунального підприємства «Керуюча дирекція Дніпровського району м. Києва» Прогонюк Сергій Тарасович,)

Причиною візиту стала крапля – відібране у громади приміщення клубу, яке використовувалось  громадською організацією  учасників АТО, вокальним колективом «Калина», ГО «Самоврядна громада»,  на базі якої триває вже більше трьох років постійно діючий консультаційний центр по питанням самоорганізації населення та реформування ЖКГ.  Жителі, обєднані в будкоми вже неодноразово мали звернення на адресу РДА забезпечити доступ місцевим мешканцям в клуб для різного роду занять. Варіантів у громади море:  це і бажання вести уроки флористики і образтворчого мистецтва, аеробіки та ін.  Але без ремонту більше як 20 років, неопалювальне, сире приміщення було віддано  ГО шанувальників танців «Танцювальний клуб «Тіп – Топ» з  міста Донецька. На платній основі в колектив на щоденні заняття  набираються дітки від 4-х рочків.  ( З опитування батьків стало відомо, що ціна за заняття – 800 грн за чотири заняття.) На прохання до них поступитись одним вечором на тиждень для консультацій  громадськості масиву, заради кого і будувався цей клуб,  керівники танцювального колективу Вікторія Та Ігор Соловєви категорично  відмовились, пояснюючи це тим що їм «потрібно працювати, оскільки їм не має що їсти».

Тому ми вирішили  відстоювати своє право на приміщення і за те, щоб була змога займатись діткам в державних зручних і теплих танцювальних залах .

          Окрім даної проблеми в громади набігло багато інших питань пов’язаних з майновими правами на публічну власність в житлових будинках. Не кожному киянину є доступ до них. В будинках нежитлові приміщення стають ласими шматками для корупціонерів, що бояться відкритого тендеру,  і користаючись зв’язками з чиновниками,  намагаються отримати їх в безстрокове  а іноді в довічне користування. Дахи, горища, підвали, господарські будівлі спільної власності на розхват нині, оскільки  стають єдиним джерелом заробітку для підприємців.  В цій стихії чиновники діють на користь не суспільних інтересів, а неконтрольованих підприємницьких  прибутків.

           Розуміючи трагічні наслідки такої політики, ми не могли далі спостерігати за корупційними схемами,  тому заздалегідь надіслали  запити з обгрунтуванням позиції  запит з метою отримати правові підстави розпорядження нашим спільним майном. ( В даному запиті чітка правова позиці отримання оренди. )   На жаль навіть і на зустрічі ми відповіді так і не отримали що дає підстави робити висновки: не в правовому полі, а в злочинному  діють можновладці. І не віримо що не по розумінню,  свідомо і безкарно.

ХРОНІКА ВІДЕО зустрічі надається вашій увазі.

 Дивна позиція помічників керівника яскраво демонструє нерозуміння трагедії України і небажання змінювати систему. Але незважаючи на це, домовленості лише в односторонньому порядку з нашого боку були виконані. Графік використання нами приміщення наданий, але даремно.(!)

          В призначений час зборів мешканці будинку Малишка 23 власники попасти не змогли. Посилаючись на сплачені кошти за  оренду, неумовним був керівник танцювального колективу,  щоб поступитись 30 хвилинами свого часу.  Впевнено виконує він  програму проведення  ремонту за рахунок друзів дончан, які нам були представлені в противагу.

        Ну що ж? Свої права будемо відстоювати по Закону. Викликали поліцію, слідчу групу,  зареєстрували заяву про злочин, відкрили кримінальну справу за № 84014 від 06.10.2016р. щоб разом з правоохоронцями  розібратись в правомірності отриманої оренди. Слідчим по справі призначений заступник начальника другого слідчого відділу поліції Дніпровського району Кошель Романа Валерійовича ( який вже третій день не бере слухавки ).

    Сподіваємось справа завдяки статті набере розголосу і разом зі свідомими киянами масиву примусимо таки керівництво району через самооргаізацію  населення залучиться до обліку публічного майна, відновити місцевий бюджет Дніпровського району щоб користування комунальними приміщеннями громаді були безкоштовними.  Гуртом складемо  баланс держави Україна і повернемо мир по всій території.

В нас відсутні інші варіанти.

Ну, а ми будемо публікувати деталі слідчих дій відділу поліції по справі, яка відкрита на основі заяви про злочин на колишнього голову РДА  Горубнова Яросалва Володимировича і директора КП ” Керучої компанії Дніпровського району..”, які,  передаючи приміщення територіальної громади Дінпровського району м Києва діяли не в конституційний спосіб і навіть в порушення  Положення
про оренду майна територіальної громади міста Києва  http://kmr.ligazakon.ua  не говорячи вже про Конституцію України. Таємно від громади надали спірне приміщення “єдиному претенденту”. Думку громади до уваги не беруть. Єдиним претендентом в неконституційний спосіб отримати приміщення був керівник танцювального колективу ГО шанувальників танцю ” Тіп -Топ” Ігорь Соловьєв разом зі своєю дружиною 

Для його і інших бажаючих отримати в оренду майно територіальної громади публікуємо дане пояснення.  Конституційним власником приміщення є Територілаьна  громада Дніпровського району м. Києва ( Власник у себе не може  брати в оренду.) Ми в своїх зверненнях на користування звертались як власники – жителі масиву, якім і  належить до сьогоднішнього дня  свідоцтво на приміщення.

 Не дослухались. І ми надіслали звернення як  громадяни – власники у користування на всіх посадовців, що уособили в собі  “наших представників”.  У відповідь отримали коментар – пораду від Голови постійної комісії Київради з питань власності Л. Антоненко – досвідченого юриста з досвідом викладача філософії.

(http://kievvlast.com.ua/base/dose-_antonenko_leonid_vasilevich38630.html

на що змушені були відкрити кримінальну справу. Документи викладаємо для ознайомлення.   

Сподіваємось через публічність викладеної теми депутати почнуть хоча б замислюватись, що працюють в системі, яка їх сама і з’їсть.  Слідкуйте за матеріалами слідчих дій поліції, робіть висновки і реалізовуйте  конституційні права. Приклади успішних історій будемо публікувати на сторінках сайту. Діліться досвідом для інших.

А ми як і повелось зустрічаємось  з 19.00 в фойє клубу. А з 20.00  засідання проводимо в актовій залі,  право власності якого знаходиться у громади. Ми безпосередні його власники.

Інна Плотнікова

P.S. Для того, щоб кияни усвідомили важливість контролю за діями  депутатів, публікуємо документ, який демонструє всі причини Української трагедії. То чи усвідомимо те, що ради ніколи нашими не були? Тому і живемо обкраденими. Де СБУ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *