Громадянам – право на землю – ТАК! Сміттєспалювальному заводу в місті – Ні!

Скільки вже років навколо даного завдання «мерії» Києва товчуться дебати? Спробуємо підійти до цього питання зважено і аналітично. 10 років назад почали визначатись шкідливим він буде чи ні.   http://kp.ua/life/13414-vreden-ly-dlia-zhytelei-troeschyny-musoroszhyhatelnyi-zavod

Деякі інформаційні джерела інтеренету пам’ятають видалену про це інформацію.

«Новости. Мусоросжигательный завод «Энергия» хотят с помощью японцев модернизировать за 3 года. 17 февраля 2012. Киевская горадминистрация планирует совместно с японскими инвесторами начать модернизацию мусоросжигательного завода «Энергия» (Киев … Как мы сообщали ранее, в декабре 2009 года был объявлен тендер на проект строительства нового мусоросжигательного завода в Киеве возле теплоэлектроцентрали №6 (ТЭЦ-6; Выгуровщина-Троещина, улица Пуховская, 1а).»(але посилання видалено)

http://likos.com.ua/kiev-combustion-plant-energiya-reconstruction-by-japaneses А до цього як бачите, навіть на екскурсію запрошували. І от нині заговорили знову, але вже про два сміттєспалювальних заводи.  Мінімальну вартість підрахували в 22 млн евро.Кияни з усього Києва поширили проблему і в короткі терміни підписали петицію.
(№4751 за авторством Спірідонової Т.А.) Посадовці відповідь опублікували за тим же посиланням, однак дещо в іншій інтерпретації надіслали її нам.

 

  Замість врахування думки  киян хоча б  Деснянського району у відповіді було сказано, що бути чи не бути заводу  буде вирішувати Громадська рада при КМДА. А чи має право за Конституцією України дана інституція представляти інтереси і права жителів населених пунктів в притул розташованих до Троєщини? (Деснянського, Дніпровського районів Києва, сіл Броварського району – Погреби, Зазімє, Биківня та ін.)??? Хто з жителів наділив повноваженнями хоч один орган продавати, забудовувати нашу з вами землю, дану Богом і закріплену  Конституцією України як національне народне  багатство?
Незважаючи на це, «влада» таки вирішила: тепер жителі саме цих населених пунктів в разі мовчання першими відчують на собі «екологічність» і «нешкідливість» дихання того смердючого монстру, що може звеличуватись на просторах рівнини Троєщини і кашляти у вікна житлових будинків. Для Лівого берега чи не достатньо отруєння повітря і від того життя киян?
Час прийшов киянам впевнено заявити свої права. Адже зрозуміло є те, що в разі запуску хоча б однієї печі для спалювання, вони всі потерпають в зону ризику втрати свого здоров’я і здоров’я своїх дітей, втрати вартості ціни на власне житло… Уявімо собі як будуть потягами курсувати кортежі вантажних машин зі сміттям з ресторанів, кав’ярень, квартир, садочків, шкіл, будівельних об’єктів і сміттєзвалищ. І  все куди? В місцевість придесення Києва.
Ми уявили те горе без збільшення  і почали бити в дзвони до місцевих урядовців та іноземців, до яких звертається за інвестиціями наші чиновники.

  

 

Відповідь надали лише представники Японського посольства.

Як і радили нам іноземці, ми пильнуємо роботу посадовців, вимагаємо дотримання законодавства. Розраховуємо на здоровий глузд кожного читача і мусимо довести до відому всіх, що мерія не заспокоюється, ігнорує наші інтереси і, як бачимо, навіть новий рік почала з пошуку коштів у Європейців на інвестування неузгоджених з громадою проектів.

Маючи не лише успішний досвід боротьби з забудовами, а і непоодинокий досвід зради і продажності депутатів Київради і заробітчан – активістів в протистоянні населення, http://vyhid-e.org.ua/?p=1887, ми вирішили фундаментально працювати в захисті конституційних прав киян через реалізацію права отримання 10 соток землі в межах міста Києва. (О!! якби кожний громадянин, усвідомивши справедливість і досконалість Українського законодавства, мав би сили працювати на своїй отриманій землі з правом успадкування, мав здатність обладнати її і збудувати власноруч гідне людини житло, то хіба б була розорена наша земля України і держава як республіка ?)
        Радимо і вам вивчити конституційну методику отримання землі, яка не має черги, підтримати дії справжніх захисників землі на Пухівській і повторити нашу успішну практику у всіх куточках України, взявши землю в довічне користування як публічну власність. Ніяка земля в Україні не облікована і та що не оброблена, перебуває в стані безхазяйної. Візьміть її на правах власників і оформіть її за Конституцією ( не більше нормии прописаної в законі)
Розкажемо як зробили це ми.

Завдяки роботі незалежних юристів, ми використали інструменти реалізації даного права на землю. Розробили методику захисту землі в межах кожного району м. Києва і колом громадян взяли відповідальність за ті території, які “доброзичливці народу” намагаються забудувати загальноміським столичним смттєприймальником  і промисловою зоною ” Бізнес гавань”. Під його зведення домагаються інвестицій – залізаючи не лише в наші кишені, а і в кишені європейських платників податків.

Твердо дослідивши свої права власників держави і національного багатства, відстоюючи вимогу Конституції України, що земля не є товаром, ми  гуртом, обєднавшись  в ряд ГО такі як: ГО садівчниче товариство ” Алмаз”,  ГО” Ветеран-15″, ГО “Берегиня”, група самостійних нікому недовіряючих городників ще 25 років назад ставших на цю землю з дозволу “органвів влади” та в обслуговуючий кооператив “Діамант- Десна”, засновником якого стала ГО ” Самоврядна громада” за юриличної підтримки ГО “Правовий простір”,  після усвідомлення значеннянорм Конституції України, взялись за обробку та збереження землі і озера “Алмазне” від промислового забруднення. Отримавши офіційні документи з КМДА про землю на Пухівській як безхазяйну, захаращену будівельним сміттям територію Києва навколо вул. Пухівська, ми кожний взяли лопати

в руки, огородили територію, найняли трактор, прибрали двадцятирічне сміття, вирівняли її і підготували землю для проведення весняних садово дачних робіт. На даній території свою працю вклали близько 300 громадян України, переважна частина з яких працювала на тій землі і доглядала  25 – 30 років. Ніхто не збирається будувати на тій землі пентхаузи і палаци. Землекористувачі мріють про можливість дихати чистим повітрям і ходити босоніж по землі. Хочуть започаткувати в Києві європейський стиль життя, де кожний має право на окреме автономне житло, дбати про вільне, цивілізоване і здорове життя без бетону, алюмінію і холодного скла хмарочосів будівельної мафії, що ущільнюючи нас, вдирається в кожне київське подвір’я, навішуючи при цьому непомірну плату за послуги. Деякі землероби – безхатченки на цій землі мають надію збудувати собі будиночки; інші – на власноруч вирощену сільськогосподарську продукцію. А при нинішній ситуаії з тарифами цілком можливо дана земля може стати притулком для житла і самодостатнього громадянина , що став заручником  свавілля «комунального» бізнесу і його колекторських фірм….
Не короткий шлях в часі пройшли ті, що наважились в післямайдановий час реалізувати своє право на землю в межах міста. Кожний з господарів цієї землі знайшли її в кабінетах Київської «влади» як безхазяйну, (ст. ст. 335-339 Цивільно процесуального кодексу України) навели порядок, розчистили дороги для безперешкодного доступу рибалок та відпочивальників до ОЗЕРА в лісі Биківні і передали її разом з дерев’яними огорожами (не парканами) для обліку в реєстри ПУБЛІЧНОЇ ВЛАСНОСТІ територіальної громади Деснянського району м. Києва та на збереження в районний відділок міліції для патрулювання території ( як вимагає Конституція України).( документ нижче)

     Звісно, що ніхто не збирається віддавати її у володарювання тим, хто нелегітимно розпоряджається національним багатством і не планує жити в межах країни, віддає її інвесторам під забудову шкідливих підприємств поруч житлових масивів і водойм. Чи не достатньо нам знищених озер Києва таких як Совські, що військовою частиною залиті мазутом; озеро парку «Перемога», озеро поруч сміттєпереробного комбінату і ТЕЦ Харківського району та ін?

       Нам досить!!! Ми збережемо цю землю для нащадків. Відновимо флору і фауну Биковнянського лісу, інвестуючи кошти в новітні технології енерго та теплопостачання. Будемо на правах конституційних власників  розраховувати на власні можливості, а не з протягнутою рукою за відсутності повноважень їздити по Європі.

Неодноразово екологи заявляли, що ТЕЦ – 6 потребує поступового закриття, а не модернізації. Неймовірної краси і величі озеро Алмазне (Діамантове) вимагає порятунку від «промислової зони», проект якої невідомо з якої хворобливої фантазії придумали київські «папереднікі» – депутати «регіоналівського періоду». Ми маємо право не допустити нових промислових об’єктів в межах даного місця.
Підказуємо киянам в першу чергу Деснянського і Дніпровського районів м. Києва, реалізувати громадою прийняте рішення прямої дії: ЗАБОРОНИТИ промислову зону поруч спального району м. Києва. Час прийшов прозріння і самоорганізації. Для цього в киян Троєщини (вул. Бальзака, Закревського, Сабурова та ін прилягаючих до них вулиць Києва) з’явився шанс показати всім як в біді та війні ЗЕМЛЯ та ЗАКОНИ можуть об’єднувати народ України. Не потрібно для цього ні ГО «Самоврядна громада», ні «Берегиня», ні «Удар», ні «Рішучих громадян» ні нелегітимні ради…. Потрібно для цього лише усвідомлення методики встановлення конституційного, правового простору.
        Городникам вулиці Пухівська особливо випала висока честь стати провідником практики порятунку України. Таку ж роботу під тиском місцевих «верхівок» далекоглядні громадяни – патріоти опробовують у багатьох населених пунктах. Не маючи інтернет послуг, правозахисних інформаційних джерел, українці, натерпівшись лиха від жадібних до надприбутків підприємців – фермерів і їх ставлеників в радах, серцем відчуваючи генетичне тяжіння до справедливості, зборами наводять лад. Кияни теж мають привід до самоорганізації не «проти» чогось, а «за» збереження здорового і захищеного життєвого простору. Будівельно – підприємницький бізнес має виходити за межі Києва. (!) Це є цілком зрозумілим. Землі в Україні вдосталь і вона вже давно зачекалась мудрих рішень і дбайливих до праці рук. «Манхеттен» і «Токіо» в Україні для бажаючих громадян України є де зводити і будувати. Київ має відновити своє значення древнього культурного центру. Така його місія.
Для тих, хто втомився від безладу в державі і розуміє наближення тотального безробіття, усвідомив важливість обліку землі та майна для держави, і вбачає законність наших вимог, відчуває в собі сили відстоювати свої конституційні права і киян не лише в Деснянському району, запрошуємо до спільних дій реалізації проекту, в якому лідером є Конституція України.

                          Проект носить назву:

«Сміттєспалювальному заводу в місті -НІ!
Громадянам право на землю –ТАК»

( Спираємось в проекті на норми законів: Ст.50 і 66 Основного Закону України, які не тільки гарантують право кожного на безпечне для життя і здоров’я довкілля, а й передбачають відшкодування завданої порушенням його права шкоди; ст 13,14, 140-143 Конституції України, ст. ст. 116 та 121 Земельного кодексу України на отримання земельних ділянок )

Спільні кроки участі в проекті є наступні:
1. Ознайомитись з вище наданими нормами законодавства по темі.
2. Підтримати позицію городників вул. Пухівська, яка озвучена в повідомленні ГО «Самоврядна громада» до Начальника поліції Деснянського району, Голови Деснянської районної адміністрації, Голів громадських рад при Деснянський РДА і КМДА ( вище по тексту)

3. Через сайт або в інформаційних листівках до своїх сусідів донести оприлюднену проблему і з комітетів жителів під’їздів створити будинковий комітет у власному будинку, що буде єдиним законним представницьким органом жителів житлово – майнового комплексу і буде захистом не лише від забудов, а і від непомірних цін за квартплату і тарифи;
4. З метою легалізації будкомів підготувати протоколи і всю необхідну для того документацію, яка може бути надіслана на вашу адресу, або знайдена на сайті  http://vyhid-e.org.ua/?p=2987 ) ;
5. Зборами прийняти текст повідомлення з вимогами дотримання Конституції України у всіх проектах життєдіяльності району і внутрішнього життя громадян в будинку http://vyhid-e.org.ua/?p=3227, НЕДОПУЩЕННЯ БУДІВНИЦТВА заводу, і домагатись обліку публічного майна та землі в публічних реєстрах району ;
6. Зареєструвати повідомлення – вимогу будинкового комітету до чиновників Київраду, РДА, КМДА, ЖЕКІВ та ОСББ про створення будкому, рішенням будкомів ЗАБОРОНИТИ ЗАБУДОВУ, ініціювати встановлення конституційного устрою;
7. Вимагати від чиновників РДА підготовки до зборів територіальної громади, як окремої адміністративно територіальної одиниці, легалізації внутрішніх органів територіальної громади, для чого підтримувати зв’язок з оргкомітетом по встановленню конституційного устрою в Києві з метою координації спільних дій. ( Попередивши за телефонами в контактах на даному сайті  пр візит.)
Облікувавши землю і все багатство,  за яке маємо відповідати нацією, народ ніколи не знищуватиме природу і реалізує ст. 1 Конституції, (за якою Україна є суверенна, незалежна, демократична, соціальна і правова держава. )

Впевнені, що ці значущі практичні сім років мають здійснити жителі кожного будинку у всіх містах і містечках України. Тим маємо довести, що  публічна власність належить народу. ЦЕ значить, що і влада належить нам. Територіальна громада, якій належить все –  це не рада. Це ми.

Права нам дані.
Боротись за них не потрібно.
Життя варте того, щоб жити по Закону.

Суспільствознавець, правозахисник,
Голова правління
ГО «Самоврядна громада»
Інна Плотнікова

4 коментарі до “Громадянам – право на землю – ТАК! Сміттєспалювальному заводу в місті – Ні!

 • 23 Січня, 2017 о 21:53
  Permalink

  Мусоросжигательный завод портит воздух не только в одном или в двух раьонов Киева, это мина замедленного действия для всего города, а потому и подключаться к решению этого вопроса должны все жители Киева!!!

  Відповідь
  • 2 Вересня, 2021 о 21:51
   Permalink

   що ми і робимо і Вас запрошуємо. Годі спостерігати.

   Відповідь
 • 22 Січня, 2017 о 20:21
  Permalink

  Все чаще среди людей я слышу вопрос : что делать? Народ, вот вам готовый ответ, пошаговый алгоритм, остается только “включить” мозги и “закатать рукава”. Хватит прикидываться слепоглухонемыми. Поверьте в себя. У вас все получится.

  Відповідь
  • 2 Вересня, 2021 о 21:52
   Permalink

   Дякую на оптимістичному слові. Давайте діяти разом Запрошую.

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *