Порятунок себе і України – справа честі кожного, а не «псевдолідерів» нації

Навчаємо правовому захисту,                                    конституційним основам господарювання,              слідкуємо за виконанням і                                          готуємось до народного трибуналу

        Перед українським народом нині встало нове випробування, повз якого ми, оргкомітет по встановленню конституційного устрою пройти не маємо морального права. Виконавши поради практиків правового захисту ми з вами здатні без політиків перемогти виклик.
До того, щоб розпоряджатись національним багатством і приступити до реалізації стратегій економічного зростання ( проведенням інвентаризації всіх статків держави Україна, розпоряджатись наданим йому Богом багатством України – землею і створеними власноруч об’єктами народного господарства, відновленням старих підприємств України через нові технології, вирощуванням нових конкурентоспроможних культур, створенням енергетичних кооперативів, розвитком альтернативних видів енергії, …) потрібно остаточно визнати місце тих, що безглуздо керують працездатним народом і з соромом для нації представляють Україну на світовому рівні. Імітуючи реформи, вони заганяють наше населення в прірву, а молодь через ЗМІ в генетичне невігластво. Під замовлення «сірих кардиналів світу», за потоки зеленої валюти, що спрямовані лише в їхні кишені, вони в черговий раз намагаються закріпити за українським народом статус лузера, через «безвіз» відселити працездатне населення з України, а через земельний референдум виданий авторами ( Ю.Тимошенко, О.Тягнибок та свити їх підлеглих партійців – винахідників порятунку корупційних схем уряду та президента) привести таки Україну до Змін Основаного Закону України – Конституції України, щоб позбавити нас права на національне багатство і самочинно правити найбагатшою Україною в Європі на свій розсуд, хворобливий від страху перед покаранням.


Усвідомивши, що народ вже не шуткує http://vyhid-e.org.ua/?p=4183 і розібравшись в законодавстві, вийшов з під керівництва злочинців, успішно формує нову здорову систему суспільно економічних відносин конституційного устрою, злочинці , зрозумівши зміст гуманної пропозиції до каяття , яку доречи частина суспільства не сприймає як вихід, а стоїть за тотальне знищення і катування посадовців за участь в грабунку України і знищення українців, на наступний же день зібрались на обговорення ініціативи власного порятунку проведення референдуму https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/vb.187313651306746/1369582863079813/?type=3&theater по земельному питанню. Не один рік вони вже готувались до самозбереження. (Як завжди маємо докази https://news.pn/ru/politics/25531 коаліції зрадників самостійності держави і псевдо лідерки, яка артистично імітує вболівання за обкрадений народ України http://ua.interfax.com.ua/news/political/414879.html а в цей же час все робить задля того щоб не визнати практично статус народу к власника і розпорядника майном та землею.) Проблема висмоктана з пальця. Земля не є товаром. Ті, що купують і продають землю здійснювали те в злочинний спосіб і буть нести покарання,  незважаючи на позицію їх захисників псевдо лідерів.
Приймати участь в даному заході – так званому референдумі є цілковита співучасть в новому антидержавному заколоті. Прислуховуємось до висновків правозахисників, юристів патріотів, що роблять роботу за кожного і для кожного українця.

Відчуваючи наслідки своїх дій, «автори» збереження злочинної системи винайшли так інший шлях.
Увага.
Ознайомтесь і зробіть свідомими і
захищеними своїх рідних.
По радам всіх рівнів отримано запрошення Ю. Тимошенко на Всеукраїнський зїзд сільських, селищних, міських голів та депутатів місцевих рад , що має відбутись у м. Києв 05.05.2014 року для формування основи концепції місцевого самоврядування, що має прийняти Верховна рада України.
Провіднику конституційного будівництва України Риммі Білоцерківській через однодумців в рядах БЮТ стало відомо, що по областям формуються автобуси для підвезення народних обранців на з,їзд до місця проведення – м Київа, вул.Броварський проспект 15 «Міжнародний виставочний центр». ( За інформацією зі сторінки ФБ Римми Білоцерківської. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1330310333722977&id=100001598191313&substory_index=14 На ній вона продовжує .
«Тому змушені звернутися до сільських, селищних, міських голів , які очолюють виконавчі органи ради та місцевих депутатів і повідомляємо ,що про злочинність намірів зміни до ст.142 та 143 Конституції України Кабінет Міністрів України та Верховна рада України повідомленні і ці повідомлення ними отримані 28.04.2014 року. Але продовжуючи свої злочинні наміри КМУ та ВРУ намагаються у такий же неконституційний спосіб заручитись підтримкою сільських ,селищних, міських голів та місцевих депутатів для змін до ст.142 та 143 Конституції України, що є злочином проти УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.
Оскільки за статтями 141 та 143 Конституції України сільський ,селищний ,міський голова ,які очолюють виконавчі органи ради та головує на її засіданнях. та місцеві депутати органів місцевого самоврядування ЛИШЕ управляють майном, що є в комунальній власності; затверджують програми соціально-економічного та культурного розвитку і контролюють їх виконання; затверджують бюджети відповідних адміністративно-територіальних одиниць і контролюють їх виконання; встановлюють місцеві податки і збори відповідно до закону; забезпечують проведення місцевих референдумів та реалізацію їх результатів; утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю; вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції.
Тому приймати участь у Всеукраїнському з’їзді сільських, селищних , міських голів та депутатів місцевих рад, який не передбачений взагалі законодавством України і не є суб’єктом законодавчої ініціативи для формування основи концепції місцевого самоврядування, що має прийняти Верховна рада України є злочином, який готують проти УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ теперішні органи влади: Кабінет Міністрів України, Верховна рада України офіційно пропонує внести зміни в Конституцію України в ст.142 і до матеріальної і фінансової основи місцевого самоврядування рухомого і нерухомого майна, доходів місцевих бюджетів, землі, природніх ресурсів, що є у власності територіальних громад, додати частину Державного бюджету України. В Конституції і законодавстві України все так і є , потребує тільки виконання, яке в злочинний спосіб не виконується з дня вступу в законну силу Конституції 13.07.1996 року, а саме:
– ДЕКЛАРАЦІЯ про державний суверенітет України ,яка є основою для Конституції України її розділ VI. ЕКОНОМІЧНА САМОСТІЙНІСТЬ встановлює, що підприємства, установи, організації та виробничі одиниці, розташовані на території Української РСР, вносять плату за використання землі, інших природних і трудових ресурсів, відрахування від валютних надходжень, а також сплачують податки до місцевих бюджетів.;
– стаття 142. Конституції України говорить, що матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є місцевих бюджетів, інші кошти, є у власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах;
– стаття 95. Конституції України додає ,що бюджетна система України будується на засадах справедливого і неупередженого розподілу суспільного багатства між громадянами і територіальними громадами;
– Стаття 9Фінансові ресурси територіальних громад ( локальних влад) Європейської Хартії місцевого самоврядування
– територіальні громади ( локальні влади ) мають право в рамках національної економічної політики на свої власні адекватні фінансові ресурси, якими вони можуть вільно розпоряджатися в межах своїх повноважень, обсяг фінансових ресурсів територіальних громад ( локальних влад ) відповідатиме функціям, передбаченим конституцією або законом, захист більш слабких у фінансовому відношенні територіальних громад ( локальних влад ) вимагає запровадження процедур усунення фінансових диспропорцій або аналогічних заходів з метою подолання наслідків нерівного розподілу потенційних джерел фінансування і фінансового тягара, який вони повинні нести. Такі процедури або заходи не завдають шкоди повноваженням, які територіальні громади ( локальні влади ) можуть здійснювати в межах їхньої власної компетенції. Територіальні громади ( локальні влади ) інформуються відповідним чином про порядок виділення їм перерозподілених ресурсів. У міру можливості дотації територіальним громадам ( локальним владам ) не призначаються для фінансування конкретних проектів. Надання дотацій не скасовує основоположну свободу територіальних громад ( локальних влад ) проводити свою політику в межах їхньої власної компетенції.
Отже фінансова система за конституційним устроєм та внутрішнім та міжнародним законодавством будується знизу з місцевих бюджетів, які є власністю Українського народу, а Державний бюджет України може формуватися тільки через прийняття за статутами територіальних громад власників цього бюджету з вирішеним питанням скільки залишаємо у себе в громаді коштів ( наприклад 80% ,як у Польщі) , а скільки віддаємо у субсидіарний Державний бюджет України( наприклад 20 % ,як у Польщі ) таким чином будується Державний бюджет України ,який дає можливість згори забезпечувати територіальні громади ,які не можуть себе забезпечити самостійно тобто є слабкими у фінансовому відношенні .
Отже немає жодних підстав конституційних норм ст.142 на користь громадян України , вони вже все мають ,а от якщо на користь злочинних органів місцевого самоврядування , органів державної влади чи олігархів то це є ДЕРЖАВНОЮ ЗРАДОЮ.
Крім того в злочинний спосіб та порушення ст.6 Європейської Хартії місцевого самоврядування, якою передбачено, що саме територіальні громади встановлюють ВЛАСНІ внутрішні адміністративні структури, що є державними намагаються змінити норми статті 143 Конституції України і прибрати норми про те, що САМЕ територіальні громади села, селища, міста утворюють органи місцевого самоврядування для управління майном, що є в комунальній власності.
А якщо звернути увагу на те , що за ст. 36 та 37 Конституції України :
– громадяни України мають право на свободу об’єднання у політичні партії;
– не допускається створення і діяльність організаційних структур політичних партій в органах виконавчої та судової влади і виконавчих органах місцевого самоврядування, військових формуваннях, а також на державних підприємствах, у навчальних закладах та інших державних установах і організаціях.
З того висновок ,що в діяльності організаційних структур політичних партій мають право приймати лише громадяни України, а не посадовці та обранці сільські ,селищні , міські голови та місцеві депутати .
Тому звертаємося до всіх сільських ,селищних, міських голів та депутатів місцевих рад не брати участь у злочинному Всеукраїнському з’їзді сільських , селищних, міських голів та депутатів місцевих рад , що проводиться за ініціативою Ю.В. Тимошенко. У противному випадку ви будете учасниками ЗЛОЧИНУ, який продовжується з 13.07.1996 року дня вступу в законну силу Конституції України.
ТОМУ УВАГА! Зміна норм ст.142 та 143 Конституції України “Кабінетом Міністрів України”, чи і.о Президента України, чи Верховною радою України чи сільськими , селищними , міськими головами та місцевими депутатами будь-якими Концепціями, як законодавчою ініціативою або голосування таких змін до ст.142 та 143 Конституції України у “Верховній раді України” будемо вважати продовженням ДЕРЖАНОЇ ЗРАДИ окремим громадянами України проти держави Україна її НАЦІОНАЛЬНОГО БАГАТСТВА, власника національного багатства УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ та засновницького договору ( статуту) Унітарної ( неподільної) республіки ( лат. Спільної справи громади ) Україна ,КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ.
Так само і проголошення будь- якого референдуму по федералізації , є злочином проти держави : НАЦІОНАЛЬНОГО БАГАТСТВА УКРАЇНИ , його власника УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ та засновницького договору ( статут) Унітарної ( неподільної) республіки ( лат. Спільної справи громади ) Україна ,КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ.

А щоб зрозуміти процес оздоровлення нації і України, варто запозичити історичний досвід. Знайдіть час щоб наповнитись розумінням процесу в якому ми з вами нині є. “Содом і Гомора” https://www.youtube.com/watch?v=xgMNJ4Wy45g
Чим швидше ми вийдемо з системи, яка призвана на знищення українського народу, тим вдячнішими нам будуть наші діти.
Першими хто мусять стати в цей простір, це голови нині діючих «РАД» без прив’язки до політичних партій. Адже ми добре знаємо вартість ваших всіх злочинів ще до Майдану, що і примусило вас розігрувати кровопролиття в  містах та  війну на сході України.

Нині ми вже такі факти перевірили  і в Києві. Друкуйте і пошрюйте серед друзів. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі фахівців розміщені за посиланням.  https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1483988618280082&type=3&hc_location=ufi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *