Обираємо: злочинно «захищати» парки, або виключно зборами власників виносити рішення

Будьте пильними. Допоки політтехнологи зухвало розважають нас передвиборчими ШОУ, в місці вашого проживання активізувались небезпечні партійні елементи і, не дочекавшись обліку публічного майна в громадах, використовують необізнаних громадян в своїх корисливих цілях з метою приходу до влади на місцях.

Коли українці усвідомлюють себе громадянами, знімають з себе ярмо «фізичної особи» і говорять з суддями і посадовцями як конституційні власники держави і національного багатства, на місцях агенти політичних партій (а значить і капіталу , що поглинають всі ресурси, а особливо людські) вже готуються до місцевих (!!!) виборів. ЇХ не хвилює, що тим самим вони слугують чиновникам і політичним діячам, які визнають брехню і оману державних органів цілком нормальним явищем. В свої турботливі обійми вони міцно затискають мертвою хваткою соціально нужденних громадян і водять з ними хороводи під керівництвом «нових лідерів» локальних громад. Людей золотого віку, маючих величезну кількість вільного часу, навчають оперуванню соціальними мережами, щоб ті створювали суспільний резонанс в підтримку того чи іншого кандидата тієї чи іншої партії. Шкода таких, а ще більше шкода тих, хто повірить сказаному і написаному ними. Багатьох з них ми вже добре знаємо поіменно, в курсі їх «ідейної» і «екологічно орієнтованої мотивації».
Так відомий всій столиці в Дніпровському районі парк ім. А. Малишка, що біля універмагу “Дитячий світ” м. Дарниця, територія якого відбита від забудови знесеної від 100 літніх сосон саме завдяки чіткій конституційній позиції одиниць лідерів, що в 2009-12 рр більше інтуїтивно ніж юридично відчували своє первинне значення в прийнятті рішень щодо розпорядження об’єктами національного багатства. Але знайшлись ті, що змінили погляди, а чи то через власну необізнаність, а чи то через переконання політичних активістів йти під їх крила в суди, замість того, щоб через інструмент самоорганізації включитись до повного і тотального невизнання антиконституційних рішень фейкових органів, що зареєстровані як суб’єкти приватного права, не маючи державних печаток, а значить не маючих і повноважень вирішувати долю землі в Києві. Всі докази були і є, вони публічно оприлюднені. Але душа чомусь лежить до ходіння по муках. А може чогось іншого «правдолюби» шукають в судах?
Нажаль місцева активістка Юлія Гончарук 30 січня констатуює результат. «Сьогодні відбулося судове засідання по справі Парк ім. А.Малишка у Дніпровському районі м.Києва🌲 (біля метро Дарниця). На превеликий жаль суддя Разіна Т.І. задовольнила 👎 апеляційні скарги ТОВ “Галеон” та Київської міської ради на рішення Господарського суду міста Києва та поновила 😦 дозвіл оренди ТОВ “Галеон” на 🔟 років. Громада місцевих активістів дуже обурена😡 даним рішення, тому буде продовжувати надалі боротися 💪 за своє законне право мати захисну зелену зону🌳 та дихати свіжим повітрям.☁️ — ( почувається пригнічено разом із Емма Острун, Maria Nadtochy, Лілія Мартинюк та Елена Ющенко у Північний апеляційний господарський суд.) Оприлюднюється і відео, зверніть увагу скільки і як відмітили активісти своє ставлення до рішення «суду». Серед тих, кому подобається є ті, що були силовим елементом в протистоянні за парк нібито на боці громади. Чому тепер змінилось вподобання? Є над чим порозмислити.

І журналісти не забарились щоб «розібратись» в ситуації, чим привернули увагу не до проблеми, а до тих, хто стоїть за цим розслідуванням і навіщо. В руках активістів газета з подією 2012р. Прес-конференція, що була організована нашою ГО «Самоврядна громада», до якої з далекоглядними планами залучились ті, що претендували замість Конституції України керувати жителями мікрорайону, Нині ж партія «Свобода» ніяк не відпускає з під контролю локальну громаду, яка вже давно визначилась, що перевагу ні жодному партійцю надавати не буде. Жили без депутата не одну каденцію і ще проживемо. А якщо і вдеруться на шиї киян маніпулятивними шляхами, то не довго прийдеться чекати – скинуть. Всі хто мав хоча б якісь зв’язки з партіями особливо в період з 2010 по теперішний час і не оприлюднював всі юридичні відкриття для захисту прав громадян України, не шкодує про участь в діях лідерів партій, що всі ці роки кидали українців, виходять з поля інтересу громади. Адже вона вже з 2012 року зрозуміла хто перешкоджав створенню ОСН КМК «Пробудження» і навіщо; яку мету мали ті, що зрадив конституційну самоорганізацію локальної громади Комсомольського масиву і хто визнав першим його перейменування в фронтовий – «Північно Броварський».
Для розуміння правового методу захисту є один єдиний спосіб: реалізувати – виконати Конституцію України через вимогу «обранців» прийняти державну символіку і тим через самоорганізацію населення в будинках (легалізації будкомів шляхом повідомлення (навчаємо за посиланням) довести, що всі ті рішення є нелегітимними. Вимагати так, як те ми демонстрували в попередніх методично – практичних статтях даного сайту, знаходячись на прийомі у депутатів В. М. Купрія і В.В. Чумака, повторення чого відбувається в різних куточках України.
Дана стаття стосується всіх тих, хто бореться з забудовниками. Лідери громадських організацій, що очолюють ті протести, зобов’язані знати все, що тут викладаєтеся фаховими правозахисниками. Їх методиками десятки проблем злочинного використання публічного майна та землі вирішені на користь громади і виконання Конституції України. Якщо не озвучують правди, знайте одне – працюють на забудовника або на систему.
Ви, громадяни, здатні самі спокійно ставши в конституційну площину, виносити правомірні рішення. Лише самоорганізувавшись на облік землі і майна в територіальних громадах, повідомивши забудовників про те, що ви знаєте, що вони викрали вже крадене у громади, ви зможете повернути публічну власність.

З найкращими побажаннями правового захисту,
пробудження ефективного власника,
примноження національного багатства
на користь народу України,
координатор оргкомітету по
встановленню конституційного устрою
Інна Плотнікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *