Зупиняємо злочини проти себе, повертаємо право власності на енергоресурси.

Доповнена відео матеріаламиіі метод рекомендаціями з шаблонами звернень і повідомлень на посадових осіб. Вникайте, друкуйте і використовуйте.

Тривалий час в полі зору  юристів – правозахисників знаходиться тема забезпечення населення України всіма видами енергії. Особливо актуальною стала тема після космічного підвищення цін на всі її види.

      Зрозуміло, що вони знущаються над конституційними власниками – громадянами України. Всі ЗМІ констатують факти не на користь грмадян України. В їх риториці безвихідь і приреченість, щоб саме такий настрій навязати і нам кожному. Але не нам, свідомим. В нас зявився  вихід як тільки ми усвідомили себе власниками.  І не обов’язково потрібно бути колективу однодумців. Достатньо мати затверджену конституційну позицію. Знайомимо вас з нею.

         Системно підійшовши до вивчення проблем галузі енерго і водозабезпечення, приходилось досліджувати роботу знахабнілого керівництва галузі викраденої у народу. Проводили розслідування, оприлюднювали докази, розраховували  на пробуджене  розуміння, але задарма: матеріали запозичувались  політтехнологами,  які в шоу програмах ведучих ЗМІ , «критикуючи» НКРЄ КП,  створювали  імідж непорушності встановлених цін. Поради відомих юристів були не гарантовані успіхом.

Кому цікаво дослідити еволюцію підходів наших правозахисників можна ознайомитись за посиланнями:  
«Київенерго» всіх рахунками дістало, на зборах вирішили сплачувати мало!
«Звільнитись від злочинів ПАТ «Київенерго» – обов’язок кожного»
«Енергія по собівартості для громадян (виключних власників) – вимога Конституції України»

        На даний момент після дослідження нововідкриттів наших юристів в даній сфері і в газопостачанні ( про що викладені матеріали 1 етапу повернення газотранспортної системи конституційному власнику )  прийшло одне єдине вірне рішення: годі їх вмовляти жаліти українську націю. Правда на нашому боці, ми власники і своєчасно зрозуміли, що потрібно повертати своє право на отримання природних ресурсів по собівартості постачання його до домогосподарств і квартир.

         Тому сьогодні ми надаємо унікальний шаблон забезпечення нас життєвими ресурсами у всіх сферах життя. Не віддавайте себе на знищення паразитами, що живуть за ваш рахунок. Ніхто: ні вибори, ні будь які «нові» політичні обличчя вас не врятують. Систему змінити здатні лише ті хто самі змогли втілити Конституцію України у власному житті. Інструменти успіху – знання права і методик і практик захисту від дурисвітів – самозванців.


Шаблон 1. НАКАЗ  ГРОМАДЯНИНУ  ЗУПИНИТИ злочини, як зраду   собі, своїй родині, нащадкам,  українському народу, власній землі та державі  Україна.  (Даний шаблон на всі випадки злочинного обмеження прав громадян України розміщений за посиланням в групі, що є інструментом роботи оргкомітету по встановленню конституційного устрою.

Саме через цей  інструмент конституційної вимоги до кожного ми маємо на меті провести таки конституційні вибори Президента України, а до того привести до норм Конституції України наступне:  : 
1. заставити Верховну раду України виконати статтю 20 Конституції України і прийняття закон про опис і порядок використання Державних символів України ( Державного Герба України);
2.видати паспорта громадянам України і свідоцтва про народження дітям з конституційним зображенням Державного Герба України;
3.облікувати в банках територіальних громад і національному Банку України ВСЕ національне багатство України ( у тому числі і захоплені території) на її громадян ( у тому числі і дітей від народження) з конституційними печатками;
4.утворити конституційні органи місцевого самоврядування у тому числі і територіальні виборчі комісії загальними зборами територіальних громад;
5.утворити Центральну виборчу комісію і її склад з печаткою держави Україна з зображенням Державного Герба України;
6. зареєструвати БЕЗКОШТОВНО кандидатів у Президенти України конституційною ЦВК і провести вибори конституційними виборчими комісіями на місцях і в центрі;
7.провести ПОВНУ ЛЮСТРАЦІЮ причетних до 28 років геноциду українського народу. Список посібників системи  буде складений вами через вручення даного в цій статті шаблону №1. Наказу. Ви маєте фіксувати всіх , хто ухилявся виконувати Конституції України на місцях, доводячи що нібито Конституція України не працює.

Для тих, хто з матеріалами стикається вперше і ще не розуміє злочинне значення відсутності гербової печатки з Великим Гербом України і повноважень посадовців по підробленим документам вимагати від вас щось, порушуючи соціальні стандарти життя,  пропонуємо іншу форму оформлення свого права на електроенергію. Застерігаємо, що гарантувати вам від використання нижче наданого шаблону 100% успіху не можемо, оскільки він може залежати від внутрішнього настрою на кінцевий результат, впевненості в справі і знання всіх інструментів для захисту. Однак з досвіду інших він працює. Тому хто не укладав договір з постачальником ресурсів простіше стати в конституційний простір усвідомивши відповідальність за безгосподарне використання природних ресусрів і власне обкрадання. Зрозуміли і не сплачуєте крадіям.   В разі якщо ви заключили договір ,а з асом усвідомили наслідки ми і тут попрацювали і надажмо вам корисні поради. 

Так, Шаблон 2. ЗАЯВА – ВІДМОВА від запропонованих умов договору постачання електричної  енергії побутовим споживачам.
( Але перед тим отримайте від своїх постачальників електроенергії  відповіді на  запити про публічну інформацію. ШАБЛОН ЗАПИТУ ПРО ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ за посиланням всі необхідні файли)

Також відомий і інший спосіб захисту. Досліджуйте.

Шаблон 3. П О В І Д О М Л Е Н Н Я «Про рішення  безпосереднього використовувати мною, громадянином України української національності, своєї власної води, електричної енергії, природнього газу, природніх ресурсів, що є Національним багатством Національної держави Унітарної  республіки Україна, власністю всього Українського народу і мене особисто, як громадянина України» 

Наш конституційний процес творчий і передбачає залучення нових фахівців, що чітко дотримуючись Конституції України,  зможуть синтезувати дану роботу в більш досконалу форму отримання результату. Будемо раді бачити і ваші наробітки і практику опробування її в своєму житті в рішенні свої життєвих завдань відновлення гідного людини соціального рівня.

В випадку, якщо вам обріжуть проводи постачання електричного току, то не впадайте у відчай, не опускайте руки. Ми маємо досвід захисту прав не лише в практиці Р.М. Білоцерківської . Позиція працює на громадянина, який має до себе повагу. Наступні практичні поради

  • проводити фото – відеофіксацію  тих посадовців що безпосередньо обкрадають вас як власників, не розуміючи в якій структурі працюють;
  • бажано мати власну сторінку в соціальних мережах щоб публічно оприлюднювати їх злочини проти вас;
  • бути готовим захищати публічне майно ( електроенергію) як свою;  
  • викликати поліції – слідчу оперативну групу з метою реєстрації заяви про злочин в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.( ЄРДР ) (для чого вам надаємо зразок шаблон для киня ЗАЯВА-ПРО-ЗЛОЧИН-по факту відключення
  • підключаючись на пряму по шаблону таки  Шаблон П О В І Д О М Л Е Н Н Я про рішення безпосереднього використання електроенергії готуватись захищати свою власність як майно в квартирі і своє власне Богом дане життя, оскільки позбавляючи нас необхідних умов житла світла і тепла, злочинно створена “держава” застосовує форми геноциду нашої нації. Пам’ятайте про це. Інструменти захисту в наших руках – знання конституційних прав, колективна конституційна свідомість, де в практичних кроках має проявлятися кожний.

Не давайте права себе обвішувати пломбами, що готують нам місцеві очільники з керманичами столиці, як тут за посиланням у відео про заборгованість ОСББ ( 1700 квартир) за світло. 8,500млн грн. Радимо  на уважному перегляді.  

І так поступати має кожний з посібниками офшорів. Прикладом конституційної позиції є в нас позиція громадян. Ще одина позиція громадянина.

Наші вимоги єдині. Всі ресурси мають бути обліковані в громадах і громада визначить собівартість, візьме під контроль створення тех документації будинків. Вона відсутня і коштує півмільйону. В такій халепі вся Україна, де вихід без фундаментальних засад неможливий.

Тож бажаємо успіхів. Нова політична система почне формуватись після того як відповідальні, успішні, розсудливі громадяни України зберуться разом і почнуть діяти. Дійте вже зараз.

Попереду багато справ.  Слідкуйте за групою  де поради, настанови і перевірені досвідом практики.

Не бійтесь судів і суддів. Вони  як і всі інші органи в злочиному просторі. Так мали можливість бути присутніми на засіданні комісії Київобленерго по боржникам, члени якої залишили уявлення про себе , що розуміть своє становище ,але без нас нічого зробити невзмозі.


Тож включаємо свідомість і допомагаємо і собі і їм звільнитись від системи викрадання наших в ами ресурсів. 

І таких свідомих стає де далі більше , за що радію.  З 10 хвилини особливо важливо. 

 

4 коментарі до “Зупиняємо злочини проти себе, повертаємо право власності на енергоресурси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *