Час прийшов спитати ЖЕКИ – за ремонти, олігархів – за громадян борги.

 Ми маємо домагатись Змусити урядовців поступати по Закону України –   обов’язок кожного.  Це просто. 

      В той час, коли над країною «темні сили всесвіту» руками пройдисвітів олігархів ставлять нескінчені експерименти, а чиновники приліпившись до казенних стільців з киваючими головами і буремними оплесками проводять піар заходи на вигляд презентації реформ, що нібито врятують країну, на плечі простих свідомих українці Бог покладає всю надію перезавантажити ту зухвалу та людоненависну систему. І роблять це вони палко та віддано, не шукаючи вже захисту у невдах – політиків та громадських діячів, що перетворились в акторів кумедних, а іноді істеричних політичних ШОУ.

Тому в об’єктив нашої громадської камери попадають нові справжні живі герої, з якими приємно спілкуватись, бо говориш однією мовою, розумієш всі проблеми однаково, об’єднує лише одне і спільне бажання добробуту і миру для всіх без винятку.
Хто ще сумнівається в тому, що революція зробила свою неперевершену справу? Якими б болючими згадки про неї не були, втрата небесної сотні: синів та дочок України на МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, не пройшла даремно, вона відкрила у людей друге дихання і на місцях їх справу боротьби з хабарниками та іншою корумпованою наволоччю стали продовжувати прості громадяни, зрозумівши, що втрачають все. Вони відкрито і без остраху вступають у протистояння з місцевими князьками, навіть незважаючи на те, що сусідами є посадовці ЖЕКІВ, депутати Київради. Відстоюють своє єдине, життям зароблене власне житло, захищаючи своє дорого дане скудне майно. Не ховаючи обличчя під балаклавами, вони не бояться сусідського засудження і відкрито дивляться в очі хабарникам.
Про нашу спів-мешканку масиву ми повідомляли вже яка біда випала на її долю. Місцева комунальна мафія і гадки не мала, що їй випаде таке випробування від ефективного власника, охайної господині, Гузь Н. О. Вона дбайливо про всіх сусідів за власною ініціативою миє спільний коридор, турбується про спільне як своє, тому і вступила у відкритий публічний діалог з корупційним ЖЕКОМ 411 http://vyhid-e.org.ua/?p=2208
Тема вимагає подальшого висвітлення, оскільки розкриває стиль роботи і поведінки знахабнілого «кришуванням верхів» Вакуленка В. Ф. відомого вже з наших попередніх сюжетів начальника ЖЕКУ 411.Так званий ремонт зливоприймальної каналізації проявив всю його природу і вона набуває розголосу і вимагає відповідних правозахисних дій з нашого боку. Ми готові до того, тому і поруч тих, хто шукає порятунку.
Не дочекавшись створення будкому, щоб залучити до участі в комісії по ремонту зливо приймальної труби, чого вимагала постраждала, він разом з головним інженером, таким скупим на спілкування з громадськістю Петруком М.М. організував руйнацію стіни. Труби не замінив, бо в цьому не було потреби, як повідомила господарка квартири Надія Олександрівна і обурена, у відчаї запросила мене на прийом до начальника ЖЕКУ. Ми в прийомний день завітали до нього. Розмова стала відвертою демонстрацією кризи свідомості посадовця комунальної сфери і показником втрати останньої людської совісті. За роки роботи він не зрозумів, хто його утримує і кому варто було служити. Дивіться самі.

Звісно, що ми після цього перевірили «ремонтні» роботи труби. І от що ми побачили в тих руїнах.

Найцікавішим в цій історії було те, що незважаючи на спротив діям посадовців і відданий захист власниці квартири, головний інженер Петрук М.М. склав акт виконаних робіт по заміні труби, його погодив Вакуленко В. Ф. і дізнавшись про відсутність господарки – Гузь Н. О. ця дружня команда бракосправ ЖЕКУ 411 підписали його у її онуки, яка за адресою не прописана. ДОДАТОК ??????? Підпис був відкликаний в той же день.
Обуренню Надії Олександрівни не було меж і вона стала домагатись оприлюднення своєї біди серед сусідів ,яких натравлював начальник ЖЕКУ, щоб виправдувати свою бездіяльність у профілактиці зливо приймальної труби. Скликавши збори мешканців будинку вона довела до відому всіх свою біду і тепер ініціює скликання зборів для обрання колегіального громадського представницького будинкового комітету.

14-06-2015 15-15-22 14-06-2015 15-13-24
14-06-2015 15-07-18 14-06-2015 15-10-15

Це, звісно  перспективне завдання не з легких, але  до цього важливо виконати пораду правозахисників і дати  хід важливому для всіх власників старого будинку запиту, відповідь на який стане доказом реальної роботи ЖЕКУ і його керівництва. ( шаблон можна використати в даному документі Перелік ремонтних робіт ЗапитЗАПИТ про заплановані ремонти Сподіваємось буде цікаво всім дізнатись яка картина аналогічних справ відбувається і у них в будинку.
Тому запрошуємо використати дані питання,  щоб привести до тями свої ЖЕКИ, обслуговуючі компанії, що з ентузіазмом чекають проплати за ненаданні послуги від мовчазно слухняних споживачів.
Але не той нині час, щоб сидіти склавши руки.
Ми вважаємо що прийшов час конкретних справ правового захисту. Наша ГО «Самоврядна громада» в Комсомольському масиві виконує роль конституційного ОСН, в якому шанується Конституція України, Закон ПРО місцеве самоврядування ст 42., 6 ст. Європейської хартії місцевого самоврядування, за якою справи громади вирішує локальний колектив власників, що відповідає гнавіть гаслам,а далеко не бажанням найвищих керівників нашої УКраїни, що робить нас неушкодженими системою і нині.
Тому маємо право запитувати і робити висновки. А висновок один: працівники ЖЕКУ 411 абсолютно довели свою нездатність далі продовжувати свої функції обслуговувати наші будинки, хоча ми їм пропонували відірватись від керівництва злочинної структури КП « Керуюча дирекція», КП «Керуюча кампанія», готові були пробачити в разі каяття всі фінансові махінації їх керівництва на вул. Челябінській і стати підконтрольними лише нам, платникам за надані якісно послуги. Однак вони пішли за своїми мафіозними структурами і заявили свою позицію вказавши нам на двері

і надавши обманний акт нашій відповідальній власниці квартири – Надії Олександрівні. DSC05304Тому ми починаємо наступні дії по відношенню до всієї комунальної мафії Києва, частина якої розмістилась в нашому приміщенні на вул. А Малишка 25-А і вул. Миропільска, 13.
А саме:
Нам стало відомо , що до 7 липня наші будинки знаходяться на обслуговуванні ЖЕКУ № 411, а лише потім відбудеться передача на баланс нібито КП « Керуюча кампанія» невідомого громаді походження. Тому ГО «Самоврядна громада», що згідно отриманого дозволу від Київради взяла на себе відповідальність виконувати роль ОСН, до створення територіально громади Дніпровського району м. Києва,( як суб’єкту публічного права – власника ) і представляти інтереси киян у всіх сферах суспільного життя, має всі підстави ініціювати з 1 липня припинення оплати за всі комунальні послуги з обов’язковою умовою збереження цих коштів для оплати послуг новій обслуговуючій структурі, що буде створена за участі громадян масиву, надасть економічно обґрунтовані тарифи. Лише після цього можна вести мову про оплату. До того ж вже відомо , що http://eveningkiev.com/article/23733 Кияни переплатили кошти за використаний газ і таким чином створюються лише умови для чергового піару політиків. Ми вимагаємо роботи по забезпеченню справедливих економічних розрахунків.
ГО «Самоврядна громада» співпрацює з кваліфікованими спеціалістами в цій сфері і має відомий багатьом киянам організаційний ресурс, оскільки вже довго діє в правозахисній діяльності, знає всі можливості громадського сектору у всіх галузях і готова в разі самоорганізації активістів в будинках за правами прописаними Законом України «Про ОСН» в короткі терміни надати економічно обґрунтовані тарифи. Всі мешканці, бажаючі створювати ОСББ в будинках і діяти згідно закону 1565 перешкод від нашої ГО «Самоврядна громада» мати не будуть, але допомоги надавати в цій справі не беремось, оскільки вважаємо цей закон мотивованим монополістами і тому небезпечний для киян. Ми отримали рекомендацію на співпрацю в реформі ЖЕКУ 411 цінного спеціаліста системи ЖКГ для роботи на нашому масиві. Ми перевірили її в деяких відповідальних моментах і  вона погодила нашу пропозицію співпрацювати з нами в справі створення громадського підприємства, яке за умови створення Тер громади Дніпровського району має стати конституційно створеним комунальним підприємством, чого ми доб’ємось від новоствореної ради Дніпровського району м. Києва. Воно буде мати ту форму яку ми з вами колегіально визначимо і буде працювати в умовах повної звітності і відповідальності  перед мешканцями, які будуть об’єднані в ОСН КМК «Пробудження», що відповідає вимогам Конституції України.  Це дасть значну економію коштів киян оскільки будуть надаватись послуги за собівартість. Вона так як і ми вірить в силу самоорганізації і в силу об’єднання самоврядних громад. Її участь в консультаціях з обраними будкомами в будинках буде оприлюднена додатково не раніше 17. 06.2015р в приміщенні ЖЕКУ під час прийому в нині діючого начальника ЖЕКУ № 411 Вакуленка В. Ф. Лише гуртом ми зможемо захистити свої помешкання від розорення, які нам несуть монополісти – олігархи і розорюють нашу країну,  втягуючи нас в боргову яму від сусідніх держав.  Час єднатись має стати гаслом простих людей, а не олігархів.

Розуміючи відповідальність за свої  дії,  ми радимо з 01 07. 2015 року не сплачувати за комунальні послуги, а збирати кошти за них у власні гаманці з тим, щоб в разі створення гуртом підконтрольної обслуговуючої кампанії, могли забезпечити безперешкодно її роботу, отримувати якісні послуги. Маємо все юридичне обґрунтування своєї позиції, яке надамо на стенді ПРОБУДЖЕННЯ в ЖЕКУ 411 в середу 17.06. 2015 р. і оприлюднимо процедуру оформлення нашої позиції для всіх киян. Щочетверга як завжди ( бажано уточняти за телефонами 093-63-000-66 та 098-00-910-33) відбувається як завжди консультація мешканців масиву  по піднятим питанням.
А поки що всі негайно оформіть запити по своїм будинках згідно запропонованих питань. ЗАПИТ про заплановані ремонти Ці відповіді нам всім допоможуть визначити об’єм робіт і коштів необхідних для них.

Одже доповнення до статті від 20. 06.2015.р.  

Так ми вже по цьому будинку отримали і відповідь.перша була  відповідь КМДА  запит про ремонти лист на 1743 а потім і така )))  ВІДПОВІДЬ УЖК , яка демонструє  зухвалість  працівників ЖЕКУ  і доводить що від корупційних чинників ні вони,  ні їх керівники “КП”  звільнятись не збираються. То скажіть,  як можна сплачувати за ці послуги і на які рахунки,  коли в них їх немає.

Всі зазначені у відео запити ми надавали і все сказане правозахисницею Риммою Білоцерківською  підтверджується: рахунки відсутні, КП створювались так званим ОМС “КИЇВРАДОЮ”, що створений ще в 1992, в супереч вимозі Конституції УКраїни без обрання складу депутатів в територіальних громадах  – юридичних особах публічного права районів столиці і в тому числі за відсутності територіальної громади м. Києва.

         Тепер щодо сплати за газ та за електроенергію,  коли тарифи не економічно обґрунтовані, то  в окремих районах кошти повертають за переплату,  в інших беруть за якимись новими цінами  Яценюк говорить, що  тарифи занижені.  http://www.5.ua/ekonomika/Chynni-taryfy-na-komunalni-posluhy-v-Ukraini-zanyzheni–Yatseniuk-83802.html Ю. Тимошенко говорить що вони завищені. https://soundcloud.com/batkivshchyna/11062015a

          Тому ми робимо виклик!

Ми радимо всім самоорагізованим будинковим комітетам, ОСН ам і в тому числі ОСББ і навіть окремо взятим громадянам надіслати заяву повідомлення відмова-платити-за-газ для киян з копіями на адресу керуючого вашим будинком – юридичної  особи  ( Голову ОСББ, ГОлову Кооперативу ) разом з додатками, які надаються нижче  на адресу Приватного Акціонерного Товариства «Київгаз», що має юридичне обґрунтування  на основі запиту, що здійснений  нашими колегами правозахисниками зі Львову, які надали запит особисто на адресу Прем’єр Міністра України А. Яценюка  ГАЗ_КМУ і отримали відповіді

газ_звернення ЛИСТ_МЕТВПУ_1 ЛИСТ_МЕТВПУ_2
НКРЕКП_1 НКРЕКП_2 НКРЕКП_3 НКРЕКП_4

 З цього випливає, що по всім квитанціям, які  нам надаються,  ми маємо всі підстави не сплачувати до тих пір, допоки не будуть відкриті рахунки і не будуть оприлюднені тарифи, обґрунтування яких буде відбуватись за участі наших економістів, що включились в процес правового захисту українців.Також надаємо Вам матеріали обґрунтування боргів держави в особі олігархів  перед громадянами України. ІНФЛЯЦІЯ_ВР_У_скарга Щоб повернути всі ці борги, кожний громадянин має усвідомити , що ніхто не захистить його , його родину дітей та онуків,  лише як  він сам, взявши в руки ручку і заповнивши декларації Декларація заборгованості держави перед громадянами України та не домагаючись повернення   земельних паїв громадянам України Земельні борги держави перед громадянами . 
Ці матеріали нами  були оприлюднені під час семінару, що в нас проходить щочетверга  у форматі роботи  оргкомітету по встановленню конституційного устрою через механізм створення територіальних громад – власників. Антикризова програма О. Яремків в допомогу активістам територіальних громад Києва.По темі виконання ст13, та 14 Конституції УКраїни та ст 121 Земельного кодексу УКраїни напередодні Дня Конституції України ми проведемо черговий семінар для всіх , хто замислився над ціною землі в УКраїні і бажає отримати поради тих, хто проходить досвід реалізації права на безоплатне отримання земельних ділянок як в Києві так і пригороді. Запрошуємо вас на нашу чергову зустріч практичний семінар, що відбудеться 25 червня 2015року о 18.30 за адресою вул А.Малишка ,25-А. 28.06.2018.р. наш оргкомітет проведе інформаційно роз’яснювальну роботу серед киян та гостей Києва – “Виконати Конституцію України – обов’язок кожного”.  Початок заходу відбудеться о 15.00. Місце зустрічі буде повідомлено додатково на сторінці ФБ https://www.facebook.com/groups/Probudgennya  або за телефоном 360-15-19 напередодні події. Хто бажає долучитись , прохання надрукувати для заходу листівки з деклараціями та інформаційно розяснювальні листівки для перехожих.  Листівка 1 прав           Користайтесь матеріалами на захист своїх родин та сімей. Ми сильні не з лідерами,  а в  самостійних свідомих діях.  Допомагати  в цій роботі мають ваші місцеві ОСНи.  Якщо допомоги не надають, то переобирайте їх і гуртом вимагайте виконання Конституції України, не дайте змінити її норми та положення щодо адміністративно – територіального устрою України.З вірою в спільну справу громади – власника
Голова правління ГО «Самоврядна громада»
ВО голови ОСН КМК «Пробудження»
І. Плотнікова

Громади готуються до загальносудового процесу. Рекомендації, пропозиції  О. Яремків.

7 коментарів до “Час прийшов спитати ЖЕКИ – за ремонти, олігархів – за громадян борги.

 • Сповіщення:Знову про ЖЕКИ , ремонти, ціну підкупу та самоорганізації населення.   | Самоврядна громада

 • Сповіщення:Для А. Яценюка СТРАТЕГІЯ припинення геноциду: досить брехати, красти, знущатись | Самоврядна громада

 • Червень 21, 2015 о 21:52
  Permalink

  Дуже актуальна публікація! Вивчу і поділюсь думками невідкладно. Очолив недавно ГО “Правозахист споживачів” і радий був би рідному Мукачеву стати в пригоді.

  Відповідь
 • Червень 16, 2015 о 20:22
  Permalink

  Шановні організатори “Самоврядної Громади”. Дозвольте висловити вам свою вдячніть за вашу правильну та чітку громадську позицію у боротьбі з можновладцями. Від себе хотів би запропонувати вам переглянути мою сторінку на ФБ, стосовно справжньої української символіки. Можливо трішки змінивши герб (емблему) вашої організації ви подасте хороший приклад своїм шанувальникам і однодумцям приєднавшись до всенародного руху “Повернемо УКРАЇНІ Прапор Перемоги. З кожним днем все більше і більше громадських організацій, обєднань, груп, беручи приклад з наших героїв, добровольчих батальйонів, ведуть свою діяльність та боротьбу під справжнім символом української нації – Жовто-Блакитним прапором. З повагою Ярослав Грибіник.

  https://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D1%80-%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8/459054870901355

  Відповідь
 • Червень 14, 2015 о 20:01
  Permalink

  412 ЖЕК . Уже другий рік подаємо заявку на підключення води для поливу клумб і газонів, які мешканці створили власноруч. – ніякої реакції!!! Повний ігнор. Двірники винесли сміття у контейнер – і все. Робота скінчилася. Наказ Міністерства регіонального розвитку … N16 від 06/02/2015 (додаток 1 і 2) ніхто не збирається виконувати. Скарга до колцентру 1551 нічого не вирішила. ЖАХ!

  Відповідь
  • Червень 27, 2015 о 22:48
   Permalink

   продачте за несовєчасну відповідь… гадаю що в наших публікаціях ви знайшли відповідь…

   Відповідь
  • Жовтень 23, 2015 о 14:01
   Permalink

   МАрино, справа в тому що це вирішується в площині перезаснування ЖЕКУ як КП на локальну громаду тих будинків ,які обслуговує цей жек. Шукайте таких же небайдужих в інших будинках сторюйте ОСН 0 комітет мікрорайону який обслуговує ваш ЖЕК і від його імені ( легалізованого шляхом повідомлення) ініціюйте стореня КП. З ачсом надамо леталі таких дій . Тримайтесь Ми з вами солідарні. Але ОСББ то небезпека.

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *