Кепські справи правління ОСББ «Миропільска 39» наближають киянам вихід

%d0%ba%d1%80%d0%b8%d0%b7%d0%b8%d1%81Користаючись можливістю через власноручно створений за допомогою кола однодумців освітній сайт інформування населення України про процеси самоорганізації, пропоную вашій увазі практику правозахистної роботи групи громадян і самоорганізації мешкнаців мого власного будинку, що відбувається на фоні проблем, які накоїло нашим мешканцям правління ОСББ, починаючи з 2003 року. З причини небажання правління відкрити сайт для жителів будинку змушена публікувати на всю Україну. 

          Відома вам із попередніх статей складна економічна ситуація в ОСББ «Миропільска 39» http://vyhid-e.org.ua/?p=2814 дала нам особисто зрозуміти, що без суду приборкати розгнуздане правління буде неможливо і тому з травня 2016 року і по цей час тривали судові засідання  в Дніпровському районному суді м. Києва. 14.09.2016 засідання  набули вже якогось половинчастого рішення і ми вийшли на шлях АПЕЛЯЦІЇ. ( позовну заяву задовольнили частково, що теж є великим успіхом, знаючи що проти мого чоловіка, Плотнікова М.Є,  свідчили ахінею три представника відповідача ОСББ: голова, заступник – інженер  і юристка).

            Для припинення розголосу Тихоненко О. П. (Голови правління, яка ще правомочності так і не довела ) про нібито програш на суді члена ОСББ, громадянина України Плотнікова М. Є., довожу до відому всіх мешканців відео оголошення ухвали суду. І додаю написаний ( поки що ) з відео текст.

«Оголошується  резолютивна  частина рішення. Іменем  України 14 вересня 2016р. Дніпровський районний суд м. Києва у складі головуючого  Чех Н.А. за участю та секретаря  Кузьменко,  розглянувши у відкритому  судовому засіданні  справу за позовом  Плотінкова М.Є. до ОСББ «Миропільска 39» про визнання нечинними рішення загальних зборів  та нарахування рахунків на опалення та зобов’язання надати правові підстави фінансового обґрунтування  розрахунків нарахування коштів за опалення ОСББ.

Керуючись статтями 218, 223, 294 ЦКК України, суд

вирішив:

        Позовні вимоги  Плотнікова М.Є до ОСББ «Миропільска 39» про невизнання чинними рішення загальних зборів (від 05.12.2015 р.), нарахування рахунків на опалення та зобов’язання надати правові підстави та фінансове обґрунтування розрахунків на нарахування коштів за опалення будинку ОСББ ЗАДОВОЛЬНИТИ ЧАСТКОВО:

  • зобов’язати правління ОСББ «Миропільска 39» надати Плотнікову М. Є. в письмовому вигляді роз’яснення правових підстав фінансового обґрунтування розрахунків на нарахування коштів за опалення будинку по вул Миропільска,39 в м. Києві за опалювальний період 2015-16рр.

В інших частинах позовних вимог відмовити.

          Рішення може бути оскаржено рішенням апеляційного суду м. Києва чи Дніпровським судом м. Києва шляхом подання апеляційної скарги протягом 10 днів з дня проголошення рішення суду. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційної скарги не було подано.

Суддя Чех Н. А. .

Повний текст рішення буде через 5 днів після резолютивної  частини.”

Деталі всіх судових засідань пропоную  у відео ПЛЕЙЛИСТІВ

  1. СУДове засідання з ОСББ 30. 06.2016 р.
  1. Суд ОСББ Миропільска 39 15.07 2016. Перенос засідання на 09.09.16.
  1. Судове засідання 09.09.2016.р.
  1. Судове засідання та дебати М.Плотнікова по  ОСББ “Мироп. 39” 13.09.2016

  (особливо чітка позиція двох сторін  висловлена у дебатах, де все шито білими нитками)

У файлі тексту дебатів Судові-дебати.doc Плотніков М. Є. дає повну характеристику всієї накроєної правлінням ОСББ трагедії для кожного, навіть проживаючого тимчасово у будинку.

(Окремо Виступ Плотнікова М.Є. на судових дебатах 13.09.16. https://www.youtube.com/watch?v=XxUzKOjxgDc&index=3&list=PLq9qAAum0aMlqXYaMG_vQIGlpD9sPpAkE у двох частинах

           Від позивача ніхто не очікував такого ґрунтовного пояснення вимог і, незважаючи на підготовлений проект рішення суду, чкий не відповідав новим поясненням,  засідання було перенесено на наступний день з причини нібито замінування., на що Тихоненко О.П зраділа, а на наступний день навіть не прийшла на засідання і юристка сама була на засіданні переважну частину виступу якого присвятила  вимозі компенсувати  позивачу витрати  за свою роботу.)

  1. Виступ юриста ОСББ ” Миропільська 39″. Ухвала суду.

         ОДЖЕ  бачимо. Система, частина якої є судова, всім своїм єством  захищає своє  творіння ОСББ юриличну особу без майна, що клешнями вдерлось в наше з вами життя через майно, не маючи правовстановлюючих документів на нього і мертвою хваткою тримає його з 2003 року. Як плоть від плоті, так беззаконнє від беззаконня, воно плете сітку повного підкорення наших статків монополістам – олігархам, що зі звірячим апетитом, не думаючи про неспроможність більшості населення в Україні платити за непомірні послуги  чекає опалювального періоду, щоб в черговий раз набити свої кишені в офшорах і готуватись до організації нових політтехнологій здирництва шкіри з народу, який ще не знає всіх злиденних перспектив з тим мільярдним траншем, що надав нам  МВФ. Навербувавши за його кошт собі агентів, замість відкриття робочих місць на підприємствах, монополісти  серед нас проводять агітацію, щоб примусити нас винести потрібні їм рішення на зборах.

               %d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%8c%d0%b3%d0%b8-%d0%bb%d1%8e%d0%b1%d0%bb%d1%8e  Так сталося і на цей раз. Правління ініціювало збори по прийняттю рішення про укладення прямих договорів з ОСББ і планує оперативно зібрати потрібні їм підписи. В сучасних умовах хворобливої апатії на фоні страху від непередбачуваності дій самочинно вдершихся в керівництво нами ( а не майном) особами не складно  намалювати недостатні підписи, як те сталося під час передачі прибудинкової землі будинку КМДА ( без нашого відому), та  на 21 перший день після зборів виродили таки протокол зборів, нібито обрання членів правління. Але акцентую для особливо спритних! З прямими угодами так не вийде. Особисто кожний не підпише кабальні рішення проти своїх родин. Хто не в темі чому,  радимо розібратись, що ресурси викрадені у народу не можуть приносити прибуток окремим особам  при тому кошти безконтрольно вивозяться з країни , а не вкладаються в розвиток держави Україна як респубілки ( справи громада)

           Тепер про систему нарахування коштів за опалення, про яку не знають мешканці будинку з 2003 року. Цікавим та палким в обговоренні буди технології опалювання і методики нарахування.  Пропоную цікаве наглядне відео доповіді інженера ОСББ Каленкова О.О., який накінець таки визначився з послідовністю підігріву води. Розгляд питання не безпідставно  викликає гнів у всіх відповідальних громадян – користувачів послуг. Чому? Дивіться самі. «Технологія теплопостачання в доповідях фахівців. Прямі договори ЗА та ПРОТИ.»

         Збори, як бачите відбулись. Ініціатива покладена. Думають як таки укласти всім прямі договори, чим підписатись під всі ціни на енергоносії. То ж якщо не заблокуємо дані рішення рішеннями створення представницького органу – будкому ОСН ( Згідно Закону « Про ОСН» ) , який би в деталях, як єдино правомірний контролер ОСББ  , розібрався у всіх напрямках діяльності ОСББ – юр особи по господарюванню в будинку, на балансі якого його так і не має,  то не судитиметься  жити в будинку більшій частині мешканців. Час то все доведе, як довів і нинішній стан нашого суспільства.

           Детальне обґрунтування програми дій по створенню під’їзних комітетів викладений в листівці, яка розповсюджена серед мешканців до зборів.  Листівка

      Якщо правління не схаменеться і не стане в правове поле конституційних відносин власності то  приведе до втрати  житла власниками. Ці слова мусять лени правління ОСББ “Миропільска 39″вважати як  попередження.

      Облік землі під будинком та житлово майнового комплексу  на всій локальній громаді – громадянах – мешканців будинку має відбутись за законом лише через будинковий комітет ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ як представницький орган. Чим більше ми будемо відтягувати обрання його тим складніше вузол протиріч буде затянгувати нам правління.  Прозорі і демократичні комітети мешканців по підїздах з чіткими вироблемними самими мешканцями повноваженнями, які б були підзвітні  загальним зборам…. і ніякої корупції вбудинку не буде, а значить і в Україні. Саме тому правління і саботує виконання наданого нам законом права.  Акцентую на тому як члени правління бояться слів що несуть правопорядок.

ЦЕ наш єдиний спосіб вийти з боргової і комунальної кабали ОСББ, що не має впливу з боку мешканців, а демонструє лише свою залежність від надавачів послуг, що викрали в нас національні багатства – воду, газ та електроенергію і  набивають свої статки. Нам потрібні члени будкому що в основу діяльності будуть вкладати турботу про мешканці як громадян України.

Чомусь важко усвідомлюють значення будкому ,як єдиного контролера надавачів послуг . А чи то по недорозумінню або по замовленню системи, яку утримують депутати ( ставлеників олігархів що сіли в депутатські крісла за рахунок фінансування передвиборчих компаній і тепер призначені вдробити їхчерез бізнес ). Вірю, що з часом  сумніві вже ніяких не буде,але за рахунок ще яких втрат та крові ми будемо повільно до того доходити. Розміщую надану мені мешканцями 4 ої секції проект рішення їх зборів. В ньому  реальна  оцінка роботи правління і пошук виходу з ситуації. Конституційний механізм рішення проблем  в нас є один. Він без бійок, без скандалів а спокійне винесення рішення мешканцями підздів через своїкомтітети. Я особисто разом з чоловіком не прагнемо перевертати в смітники склад даного правління ,а побудувати таку ситему відносин в будинку, яка б зробила роботу правління ОСББ абсолютно прозорою, підконтрольною в будь яку годину доби,  а наше життя захищеним відбудь яких крих в державі. Це реально за умови включення в процес не менше як 51 % жителів в будинку. В противному разі ми з цього ярма корупційних схем не виплутаємось і залишимо совїм дітям не будинок, а ” організацію” ( як називають нас надавачі послуг) виживання. Тому нам треба зорганізуватись в спільних діях  не менше вказаної кількості. Пункт 9 зазначений в проекті рішення не матиме ніяких правомочностей. Ні прокуратура, ні суд на заяви не раегуватимуть корисними для нас з вами діями.  ( Копії ) %d1%80%d1%96%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-4-%d1%81%d0%b5%d0%ba%d1%86%d1%96%d1%97-2%d1%81%d1%82%d0%be%d1%80 %d1%80%d1%96%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-4-%d1%81%d0%b5%d0%ba%d1%86%d1%96%d1%97-1

Ті, хто не приходить на збори, ігнорує участь в вирішенні спільних  проблем, не чекайте, що без вас особисто група в 15 чоловік, що виявилась на зборах,  як потужна сила змін, покращать вам життя. Зміна ситуації для вас відбудеться лише за умови вашої участі в процесі. Ті, що намагаються розібратись в економічно – фінансовій ситуації ОСББ,  захистили себе, ті хто ігнорують відстоювання своїх прав  – чекайте відселення. Ми не шуткуємо. Для того потрібен час. Для багатьох в Україні він вже настав. завтра в тому колі можете опинитись Ви.

Суспільствознавець і правозахисник

Інна Плотнікова

Далі буде.

Далі прийшло 21.01.2017 р.

Ми не зупиняємось приводити до тями членів правління, що не змінюють своєї політики після  зміни.  Збільшуючи квартплату за послуги, не звітучись за походження тарифів вони зухвало діють на свій розсуд допоки жителі роблять вигляд що все нормально.

Тільки не всі то так вважають. Бунт в надрах групіровок жителів повільно наростає. Ми заявили свою позицію знаючи, що тарифи можна зменшити в три рази.  http://vyhid-e.org.ua/?p=3726

     Збираючи з відусіль інформацію про порушення прав , ми не можемо повідомити про самочинство ,яке коять члени правління ОСББ в Києві. ОСЬ  приклад:  “Скажите пожалуйста, может ли ОСББ которое было организовано на общих сборах многоквартирного дома, но без моего присутствия переводить мою квартиру которая была жилым помещением но по решению ОСББ?  Они ее перевели в коммерческое помещение, на основании того , что лично я там не проживаю, а живет другой человек без регистрации по данному адресу и они считают, что я эту квартиру сдаю и т.к получаю прибыль, то они признали ее коммерческим помещением и в связи с этим начисляют повышенный тариф. Как можно с этим бороться? Спасибо за ответ!!! Но за квартиру оплачивала лично я.  Как они объяснили, что теперь дом перевели в ОСББ и большенством голосов решили , что если не хозяин лично проживает в квартире, а кто то другой то это считают они как коммерческое помещение и в квитанции написали ” Утримання будинку для комерцыйних приміщень” ! и тариф завысили. А я за 3000км и в шоке сижу.”

Отакі кращі форми правління будинком як ОСББ. Тому хто усвідомив в які умови попав, запрошую вивчати законодавство, що зможе нас всіх захистити.

Ми проходимо судову практику з тим, щоб домогтись прозороїіпублічної роботи ОСББ і знати всі доходи підприємства. Йдемо далі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *