Самоврядування в справах публічного і приватного землекористування

 

Методичні поради  отримання

землі громадянами України

з досвіду успішних практик.

        Прийшов час нашій ГО «Самоврядна громада» до дня місцевого самоврядування в Україні – свята реальної безпосередньої влади народу, викраденої  депутатами,  викласти інструмент  побудови миру , економічного зростання  і гарантії сталого розвитку України як суверенної, демократичної, правової і соціальної  держави.

         Пафосно, хтось скаже? Ні, панове. Самовпевнено?  Може і так. Однак маємо в питанні не лише рацію, але і докази ефективності даного інструменту, як  напрямку діяльності  громадян.

          Взявши курс на навчання локальних громад – власників практичному самоврядуванню, ми приходимо на допомогу всім хто через облік їм належного спільного майна та землі за місцем проживання наважився,  незважаючи на тиск чиновників,  стати на шлях контролю за фінансами та майном. Разом з ними і отримуємо  колосальний досвід впровадження конституційних норм, які  по твердженню  т.з. горе – «конституціоналістів»   в Україні не працюють.

       Ні панове, працюють ! Треба лише захотіти.

Доводимо справами, що можна реформувати ЖЕК, не змінюючи його публічну і підконтрольну громаді форму на запропоновану КАБМІНОМ форму захоплення цих контор місцевою «комунальною» мафією, що всі роки сиділа на потоках наших проплат, як користувачів; ремонтувала за шалені  суми імітовану заміну чавунних труб на пластикові, а  на справді і пальцем  їх не торкалась.    Якими зухвалими і безконтрольними  нині для громадян є дії начальників ЖЕКІВ. http://vyhid-e.org.ua/?p=3390. Розповідали нашим читачам http://vyhid-e.org.ua/?p=2208.

Очільники районів на те заплющували і нині заплющують очі, мотивуючи населення до нових  ремонтів будинків, їх  утеплення. Чому б і ні. Золоте неконтрольоване дно, золоті нескінчені потоки!   ( Але навіть відкрити кримінальну справу на начальника ЖЕКУ можна через суд, поскаржившись на поліцію, що саботує рух розслідування заяви про злочин.

        Можна за Конституцією України повернути прибудинкову ділянку,  яка нібито віддана  рішенням Київради під забудову ТРЦ або багатоповерхівки. Але  просто не має бажання в тих, хто за справу боротьби нібито взявся. Інші завдання в них.  Думайте самі, панове,  чому вони ходять с плакатами під Київрадою, пишуть звернення до депутатів і  тим піарять їх і їх нелегітимні рішення, так і не змінної «золотобатонної влади», що нібито зсунута «МАЙДАНОМ», а жива «живіша всіх живих». ( Приклад захисту Лебединого та Качиного озера, забудова Печерська на головах у киян, ущільнення території спальних мікрорайонів  Святошинського району,  Дніпровського району ….Приходьте справжні відповідальні громадяни на консультації і ми вам допоможемо досягти справедливості за умови виконання всіх правових рекомендацій.

        Можна звільнити комунальні ( спільні )  приміщення від злочинних або аморальних користувачів, які влізли в їх на правах власників або орендаторів під дахом якогось авторитету, посилаючись на  НЕЛЕГІТИМНЕ рішення Київради. ( Є успішні приклади в нашому Комсомольському мікрорайоні Дніпровського району,  де в приміщенні неопалювального клубу ЖЕКУ ,що повернувся в користування громадою, працює по четвергам наш оргкомітет по встановленню конституційного устрою в Києві, надає безкоштовні консультації і протягом тижня індивідуально в дистанційному режимі по інтернету надає методичні рекомендації реалізації конституційних прав громадян. )

         Нині абсолютно можна досягти справедливого і правового суспільства аби була на те воля більшості в Україні.

          А поки її не маємо, то  гуртуємось знавці законодавства і ті, що втомились чекати політичної  волі керманичів, збираємось в проектах  спільної дії здатні виконати Конституцію України в своєму житті, забезпечуючи гідне людини життя собі і  своїм дітям.

         Розуміючи значення  для економіки України  сільського господарства, усвідомлюючи, які часи насуваються над Україною, пов’язані з інфляцією, з відсутністю робочих місці, з розоренням  української економіки, що колись впевнено забезпечувала Україні друге місце  в колишньому СРСР,  ми ухопились за сферу, яка при здатності громадян до фізичної праці на землі спроможна  буде  компенсувати українцям їх втрати, що понесли в ході політики урядовців по розкраданню національного багатства і  систематичному обкраданню населення підчас т.з. незалежності через політику податків,  комунальних платежів і « справедливої « приватизації об’єктів народного господарства .

%d0%b7%d0%b5%d0%bc%d0%bb%d1%8f-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%bd%d0%b5%d1%81%d0%b5-%d0%b4%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%beЗЕМЛЯ в руках дбайливого господаря і ефективного користувача!   Ось що врятує  Україну.

          Сучасне село нині нажаль  цілеспрямовано загнане в кабалу недоступності справедливих цін за свою виснажливу ручну та фізичну працю простого селянина, витіснення натуральної с/г продукції зразками європейських стандартів, що переводять населення на синтетичну їжу при розкрутці сумнівного складу такого бренду як «органічне землеробство», коли ми ще застали той час, коли наші діди та прадіди не знали нічого іншого як натуральну і збагачену вітамінами здорову с/Г продукцію і технологію її зрощення та виробництва.  Сільське господарство нині   втрачає свою унікальність і безцінність. Тому потрібно нам, містянам, входити в цей простір, щоб не дати знищити повністю екологічність українського харчування  і створити здорову конкуренцію аграрному бізнесу на селі, надати йому  нове дихання на основі поєднання  нових  європейських і наших вітчизняних перевірених часом технологій.

             Так в цій галузі члени нашої Громадської організації не стали осторонь проблем киян, що більше 20 років  дбайливо працюють на занедбаній землі столиці, зрошуючи її, збирають не скудний врожай овочів та фруктів не маючи гарантії  на збереженні права її спадкового використання, яке гарантовано їм Конституцією.  Налякані спробами завести їх в кабінети депутатів і чиновників на щосезонні побори за кришування «недоторканості» їх праці на земельних ділянках, вони почали шукати захисту у всіх,  хто може надати хоча б якісь гарантії.  Чутки про добрі справи правозахисників конституційного простору  привели до нас на консультації, і не зразу, через перевірки походження нашої впевненості у знаннях законів народ таки взявся до виконання  правових рекоендацій. Взяли за місцем проживання на 1992 рік довідку про невикористані земельні бони, що мали бути використані за ці 25 років .%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d0%ba%d0%b0%d1%82

         І почалось. Включились п’ять  відважних, за ними десять, 15,20 і пішло ……  Народ розумів ризик натрапити на спротив тих, хто  вважає себе «намісниками Бога» на столичній землі, але зважуючи всі знання, що отримані в процесі консультування у людей,  в очах з’являлась  впевненість в правоті своїх дій. Зайшовши на консультування як фізична особа , позбавлена  прав впливу на політиків, людина ставала на очах ГРОМАДЯНИНОМ – господарем власної долі і майбутнього своїх дітей.   Конституція України, положення якої ніколи не чули з екранів відомих ЗМІ, ставали поштовхом для перезавантаженням свідомості, а статті ОСНОВНОГО ЗАКОНУ ставали – практичним інструментом  реалізації громадських прав.

              От давайте і зараз ще раз уважно вчитаємось, запам’ятаємо назавжди вимоги Конституції України щодо користування землею і почнемо виконувати їх в своєму житті. Не дозволяйте нікому стверджувати , що у вас Конституція не діє. Вона діє в усіх сферах  там,  де того прагнуть.

Стаття 5. Україна є республікою.

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.

Ніхто не може узурпувати державну владу.

Стаття7.  В Україні визнається і гарантується місцеве самоврядування.

Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.

Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.

Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією КонституцієюКожний громадянин має право користуватися природними об’єктами права власності народу відповідно до закону.Власність зобов’язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству. Держава забезпечує захист прав усіх суб’єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб’єкти права власності рівні перед законом.

Стаття 14. Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.

           Без сумнівно, що всі положення стоять на боці громадян.  І саме нині прийшов час реалізувати кожному те право безпосередньо, оскільки проблеми громадян Києва не вирішують ті , хто за те нібито взявся. Київрада то абсолютно недолугий представницький орган неіснуючої територіальної громади м. Києва, що діє на підставі нелегітимно прийнятого, не конституційно зареєстрованого статуту, тому і знаходиться нині в опонентах до киян.  Тому і приймають не киянам потрібні рішення , а забудвникам, олігархам і монополістам комунальних послуг. (  Всі докази і сканери документів розслідування нелегітимності органів  викладені  статті http://vyhid-e.org.ua/?p=2987)

На звернення киян про допомогу, що обробляли землю за довомленістю в будь – який час по рішенню КМДА її звільнити, ми відвідали ті угіддя. Частина була охайно доглянута руками землеробів – городників, а частина занедбана і захаращену будівельним та побутовим сміттям.  Ми на запрошення самих городників  теж залучились до гурту городників по наведенню ладу.  Але перш ніж копати та садити якісь там культури, ми провели  громадські розслідування щодо права власності на дану територію в так званих державних ( на самій справі приватних ) структурах.

            Взявши за основу положення  Земельного кодексу, дослідивши його беззаперечно конституційні вимоги щодо користування землею і права власності, вивчили досвід отриманих прав на безкоштовне використання окремими «привілейованими «кастами українського суспільства», які вибірково таки реалізували своє право,  отримавши невідомого походження недержавні  сертифікати на власність.

%d0%b0%d0%ba%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%b7%d0%b5%d0%bc%d0%bb%d1%8e-1%d1%81%d1%83%d0%b2%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%bd%d0%b0

%d0%b0%d0%ba%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%b7%d0%b5%d0%bc%d0%bb%d1%8e-2%d1%81%d1%83%d0%b2%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%bd%d0%b0

Такі “документи” непоодинокі по Україні і ними чомусь не переймаються відомі громадськості політики.

Окрім цього в кінці 15 року , коли наша діяльність набула розголосу серед чиновників, в ЗМІ в якості підтримки нашої правозахисноїдіяльності виходить цікаве зізнання Держгеокадастру про самовільне захоплення 40% державних земель і про відсутність якісного контролю.

В передмісті Києва Перопавлівській Борщагівці  теж є виключення для окремих «героїв», які у спадок безкоштовно отримували від місцевих царьків – голів селищних рад по 10 га на душу. ( Однодумці підтвердять документами,які бачила на власніочі, підписані головою Сільскоїради П.Борщагівки О. Кадепським)

          Не складно на цих фактах зрозуміти реальні  причини війни:  вона відбувається за наше з вами неподільне багатство.  Щоб зупинити її,  потрібно  негайно реалізувати своє право на землю  кожним громадянином. (!!!) Інакше Україні не вдасться встати з колін, на які поставили її керманичі, і невдахи політики, проігнорувавши  демократичні положення  Законів України. Щоб успішно досягти цього потрібно звісна річ самоорганізуватись  за місцем проживання,  а чи то об’єднатись в групи громадян здатних спільними зусиллями реалізувати права, примусити чиновників виконати  конституційні права громадян проживаючих у відповідній адмінстративно – териріальній одиниці.

           Тож приступаємо до вивчення вимог законодавства в даній надважливій темі.

  абз. 2 ст. 14 Конституції України (Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.;

п. 2 ст. 78 Земельного Кодексу (Право власності на землю набувається та реалізується на підставі Конституції України, цього Кодексу, а також інших законів, що видаються відповідно до них.);

пп. б) ч. 1 ст. 81 Земельного Кодексу (Громадяни України набувають право власності на земельні ділянки на підставі безоплатної передачі із земель державної і комунальної власності);

ч. 1 ст. 121 Земельного Кодексу України (Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка в містах – не більше 0,10 гектара;

ґ) для індивідуального дачного будівництва – не більше 0,10 гектара;

д) для будівництва індивідуальних гаражів – не більше 0,01 гектара.);

      Різні тлумачення є даних норм у різних «правозахисників». Одні, виконуючи політичні замовлення на продаж землі ( ще недозволений ні законодавчо, ні Богом в Біблії, оскільки є наданий ним в дар) всілякими зусиллями “правової” а на справді злочинної  допомоги  лобіюють купівлю – продаж земельних ділянок так і не оформленої землі в публічних реєстрах власників. ( В попередній статті ми народ попередили про небезпеку купівлі продажу землі ). Інші намагаються пробити бетонну стіну депутатського бюрократизму, щоб отримати таки землю через «зв’язки» з верхівками і за сприянням обранців.  Деякі  йдуть за статусом учасника АТО, сподіваючись на першочерговість в отриманні землі, при тому усвідомлюючи, що тим самим намагається вирішити своє право за рахунок прав  інших громадян, створюючи підстави для ворожнечі в суспільстві. ( В нашому досвіді спілкування були і такі.  При загостренні обстановки змушені будемо продемонструвати таких учасників АТО, що стали на цей ганебний шлях, витісняючи не менш поважних інвалідів чоронобилю, які за 25 років отримали лише від системи хронічні і невиліковні хвороби .)

          Але ми офіційно і впевнено заявляємо, що  є простий і доступний шлях безкоштовно кожному громадянину увійти в конституційне право власності, якщо взяти до уваги, що розпорядниками землі є за законодавством України територіальні громади – жителі окремих адміністративно – територіальних одиниць ( ст. 133 Конституції України зазначає: сіл, селищ, районів, районів у містах). Допоки права їх ще так і не оформлені, і депутати страшенно бояться  втратити  викрадені у народу функції по її розпорядженню,  нам всім негайно потрібно почати реалізовувати своє право на частку неподільного національного багатства – однією з яких є частка на землю. Виконати її можливо через процедуру  її отримання, використання і розпорядження без  права продажу, а передачі її у спадок. Через реалізацію свого конституційного права ми гуртом примусимо депутатсько – чиновничий апарат провести облік майна і провести інвентаризацію, як вільних так і в злочинний спосіб викрадених у народу земель. Без цього будьякі реформи залишаться крававими гаслами, що перетворюють Україну повсякмісць в суцільне поле битви між кланами.

          До інвентаризації і обліку землі по господарські і залучилась наша команда свідомих громадян України – киян, що знайшли  безхазяйну ділянку ( яких в Києві велика кількість, а  ті всі, що нібито мають власника є абсолютно не в законний спосіб оформлені в Фонді державного майна і в архіві рішень Київради і відповідно не конституційно оформлені  в так званому ДЕРЖАВНОМУ ГЕОКАДАСТРІ ( лише в електронній базі не підкріпленій паперовим варіантом Поземельної книги, у якій реєструються права власності на землю.  Порядок її ведення, передбачений   ст. 202 ЗК України визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 9 вересня 2009  р. N 1021. , але  свідомо проігнорований депутатами всіх рівнів і чиновниками земельних ресурсів за нашою байдужістю.

ПРОПОНУЄМО ДЛЯ ВТІЛЕННЯ

ПРОГРАМУ ДІЙ   

вирішення земельного права ггромадян 

Через запити, які ми зробили на адресу   всіх «державних органів»повязаних з питаннями землекористування громадян  про походження та власників цікавої нам пустуючої землі у Деснянському районі поруч вул Пухівська озера Алмазне, ми офіційно дізнались про її безхозяйний  статус, про відсутність правовстановлюючих документів, які б надавали право її використання ким – небуть без  погодження територіальної громади. (радимо і вам зробити  по всім  цікавим для вас ділянкам з метою отримання їх у використання за призначенням, як дачні ділянки. Через деякий час ми вам підкажемо і пошук земель, які можете взяти у фермерське господарство по 2 га на одну особу)  Відповіді посадовців  надали нам право опікуватись нею, поставити під захист від забруднення, яке тривало вже третє десятиліття.

Повна картина одного з частин прибережної зони озера “Алмазне” захаращене сміттям
https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1369878589691086&type=1
https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1369890966356515&type=1

і вулиці Пухівської.

          Своєю позицією викладеною у повідомленні, ми звернулись  з  наступними  вимогами  до Київради і до поліції Деснянського району м. Києва, як органів, що  взяли на себе повноваження опікуватись і раціонально розпоряджатись без нашої згоди землею – часткою  національного  багатства столиці.  З наближенням  до кінця відведеного терміну в 6 місяців, ми повідомили про  знахідку безхозної землі  Верховну раду України, Президента України, Кабінет Міністрів з вимогою негайно провести інвентаризацію землі і внести дану землю в публічний реєстр власності.  Себе зафіксували як конституційними користувачами публічної землі, як публічні власники, хто знайшли ту землю, заявили про це, опікуються нею,  відновллючи здатність занедбаного ґрунту,  як сільскогосподарської землі  вкладаючи власну працю і матеріальні витрати.  В умовах економічної кризи, відсутності робочих місць, втрати житла переселенцями до Києва з різних куточків України з  причини розв’язаної олігархами  війни за неправомірно оформлене і тому просто викрадене у народу майно та землю ми маємо намір забезпечити новими роочими місцями в обслуговуючому кооперативі і допомогти членам кооперативу вижити в умовах безробіття.

З метою оформлення вищезазначеної земельної ділянки у користування, своєчасного реагування на повідомлення на підставі вимог ст.ст. 335-339 Цивільного кодексу України ми офіційно, як громадяни – власники вимагали  виконання наступних дій від посадовців:

  • зафіксувати факт знаходження безгосподарної земельної ділянки за адресою вул. Пухівська згідно з кадастровою картою України (м. Київ КОАТУУ:8000000000, Зона:62 з позначкою на карті – плані – схемі сектора  «Д », «Е», «К», «Ж» , «З»  шляхом безпосереднього їх  огляду;
  • вжити заходів для встановлення власників земельної ділянки, що посвідчують право власності на неї;
  • на електронну пошту ГО «Самоврядна громада» повідомити письмово про початок та результати пошукових дій (з наданням копій документів, які підтверджують право власності у разі встановлення власників);
  • охороняти від рейдерської забудови та від забруднення звезенням сміття на дану територію, що було зафіксовано у великих масштабах як звезення буд і побутовим сміттям;
  • оформити дану земельну ділянку у власність територіальної громади Деснянського району м. Києва  відповідно законодавства України,  зафіксувавши її в реєстрі публічної (!!!! а не приватної ) власності.

       Також  ми повідомили державні  установи в усній формі під час зустрічі  на особистих прийомах

і в письмовій формі зверненнями,  що у зв’язку  з відсутністю  територіальної громади Деснянського району м. Києва, як суб’єкту публічного права ( що є системними порушеннями законодавства  по всій Україні )  ми реалізовуємо   своє конституційне  право та обов’язок (ст. 5 Конституції України) безпосередньо користуватись  своїм публічним правом власності на землю відповідно до зазначених норм права.

        Також  офіційно повідомили  Київраду і поліцію  про те, що ми на підставі норм Конституції України і Земельного Законодавства обробляємо  дану ділянку разом з Обслуговуючим кооперативом  «Діамант – Десна» (ЄДРПО 40278940), про що повідомленням проінформував Київраду голова кооперативу  Плотніков М. Є., вказавши розміри всієї земельної ділянки, що складає до 4 га. , яку беруть під особисту відповідальність члени кооперативу і ті городники кияни що, захочуть отримати землю у довічне використанн с правом передачі у спадок, і тому  залучяться  до конституційного права власності на землю спочатку в публічну власність через реєстр публічної власності, що вимагає Конституція України, а лише потім у приватне використання згідно цільового призначення.

%d0%b4%d1%96%d0%b0%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%bc%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b2%d0%b0%d1%82%d0%bd%d0%b5-%d1%96-%d0%bf%d1%83%d0%b1%d0%bb%d1%96%d1%87%d0%bd%d0%b5

 Попередньо до цього на адресу Київради  повідомленням правозахисної  ГО «Самоврядна громада» за № 08/3474 від 29.02.2016р. були викладені обґрунтовані  правові  підстави користування землею громадянами.   Поділяючи  підходи конституційних правозахисників  і юристів  громадяни України приступили до прибирання землі від будівельного сміття, вирівнювання  від пагорбів з метою приведення її на весні в землю придатну для зрощення с\г продукції на дачних ділянках, об’єднаних  спільним господарюванням  у кооператив під цільове призначення садово дачні ділянки. ВІДЕО посилання на вирівнювання.

             Акцентуючи на нормах Українського законодавства встановленого п. 1 ст. 338 Цивільного кодексу України,  який надає державним органам термін в 6 місяців для пошуку конституційного власника з метою оформлення на нього безхазяйної земельної ділянки та свідоцтва про публічне право власності на земельну ділянку,  землекористувачі, що зареєстрували  поіменно  дане повідомлення, як заяву на оформлення земельної ділянки в безкоштовне  отримання  права  власності в розмірах виділення земельних ділянок по 10 соток на садово – дачне призначення + 1 сотка під гараж (з номером на кадастровій карті України, як м. Київ КОАТУУ:8000000000, Зона:62, Квартал: 212  № 1-25 ділянок секторів  літер « Д »,  «Е», «Ж», «З», «К»;)  вимагаємо від Київради і поліції  виконання наступних дій

  • винести дане рішення;
  • закріпити дану землю за громадянами, що знайшли безхозу ділянку і надати відповідний документ посвідчуючий право публічної власності, що на перспективу надасть гарантії державного захисту права приватної власності на дану ділянку;
  • внести ділянки № 1-25  секторів  « Д », « Е», «Ж», «З», «К»  в реєстр публічної власності землі, як вимагає Постанова Кабінету Міністрів України від 9 вересня 2009 р. N 1021, за якою затверджено  Порядок ведення Поземельної книги, передбачений   ст. 202 ЗК України та у якій реєструються права власності громадян на землю. ( Що є єдино можливою і 100% – вою гарантією права передачі землі у спадок і захист її від будь яких посягань)

         Саме такий конституційний підхід до рішення проблем отримання землі кожним громадянином  у відповідності до норм законодавства і примусив посадовців залучити до тиску та залякування законослухняних та дбайливих про інтереси українського народу  громадян. В черговий раз були замовлені поліціянти,які так і не знайшли підстав звинувачувати землекорисувачів в рейдерстві. Але розмова достатньо показова була.

 І тоді на «стежину війни»  проти власного народу стали молодики ГО «Рішучі громадяни», що назвались помічниками  депутата Броніслава Берези.  Відео з наклепницькими коментарями розмістив його активний “прихильник” О.Холод  https://www.facebook.com/aleksandr.kholod.52/posts/821643287977943?pnref=story

      В арсеналі політтехнологів даної політичної сили опинились найбрудніші методи залякування учасників через підрив репутації провідників проекту. Наклепи про отриману винагороду в 500у.о.за ділянку, про нібито неправомірні дії по прибиранню сміттєзвалища, вирівнювання ділянки під висаджування на весні городини. Дивним є те, що до організованої системи тиску були залучені навіть самі городники, які активно розповсбджують плітки, що не мають ніжодного документального і фактичного підтвердження і повністю є підставою вважати наклепами на замовлення політ сил, що доводить вислів ” депутати і народ не один є нині фронт”.  Цікаво знати чи вивчав  конституційні підходи правозахисників  земельного питання всім відомий обранець? Сподіваюсь, що в нас буде нагода особисто зустрітись під камери і все висловити очі в очі. Ми чекаємо запрошення на зустріч при наявності ЗМІ. Сподіваємось на те, що Борислав Береза знайде мужність, щоб просити пробачення у тих, кого не розібравшись в суті питання образили його працівники.

Їм на допомогу приходять члени організації “Берегиня”, які як виявилось не знашли спільної мови з городниками і не отримали погодження на зайняття додаткових ділянок для своїх членів. Образливі,  вони накинулись піднімати хвилю звинувачень, при тому ігноруючи будь які наші пропозиції на зустріч і залчуення всіх городників до узкаонення землі за громадянами по Конституції Укарїни. Цікаво , що лякає багатодітиних мам у праві безкоштовно і по закону отримати землю? Чому стільки агресії несуть   в суспільство? Можна ходити у вишиванці, видавати з себе БЕРЕГИНЮ з БЕРЕГИНЬ,  і по всіх епітетах використаних в розмові відверто ненавидіти ту землю яка годує націю, народ,який вичнками її ртує від знищення промислових підприємств.

 https://www.facebook.com/groups/Probudgennya/permalink/1358675870811358/

Віримо, що  скоро стане все абсолютно відомо і зрозуміло, адже на переговорах і інформаційних зборах на полі серед корстувачів землі, всі були згодні залучитись гуртом до пілотного проекту безкоштовного отримання землі громадянами України, а не фізичними особами, що в корені порушує Законодавство України.   Який і звідки “ветер перемен” змінив їх настрій?

Адже спочатку все було зрозуміло і відкрито прозоро. Були погодження на спільні дії, консультації з землевпордниками і юристами конституційного процесу.

Але потім не брали слухавки, ігнорували збори городників і натравлювали всіх проти всіх і кожного проти кожного. І при цьому всьому ми віримо, що здоровий глузд переможе. Інститкт самозбереження нації зробить свою справу. Будуть по переду не одні переговори, про зміст яких ви  всі, наші  читачі,  ми будемо інформувати .

           Також плануємо зустрічатись і з посадовцями Деснянського району за посередництвом  членів громадської ради при Деснянській РДА в м. Києві, що в перспективі мають бути ініціаторами конституційного процесу інституалізації прав територіальних  громад – власників і розпорядників національного багатства. Про біду ми вже завляли посадовців своєчасно. “Берегині” тоді не підінмали проблеми в Десннській РДА і “Рішучих громадян” поруч не було.  Були члени кооперативу “Діамант – Десна”,що заявили про проблему і шлях її вирішення, виборюючи собі слово за круглим столом серед членів Громалських рад районів.

Тепер же за участі ГР при Десннській РДА  має відбутись прозорий і публічний облік землі і майна в Деснянському районі, як пілотний проект реформування столиці. Чекаємо публічних коментарів щодо нашої Конституційної вимоги. Замовчати не прийдеться. Ми сподіваємось, що ви маєте розібратись, чому члени ГО ” Берегиня” вважають , що териоріальна громада Деснянського району ніби то вже створена, але існує як ГО ” Територіальна громада Деснянського району” в активі якої є голова ГО “Берегиня” Анна Ольховік, активний городник – секретар СТ “Алмаз”, що ігнорує узаконення землі по Конституції України і ховаючись за спинами підстрікає окремих членів до безпідставних звинувачень, створення негативного іміджу про конституційний прцес. Хто з посадовців використовує кишенькові ГО, за чий рахунок як скатерті самобранки влаштовують свята для багатодітних родин? Чи не корисніше було б підрахувати статки Деснянського районного бюджету, щоб забезпечити функцію держави таку як СОЦІАЛЬНА? Ми вважаємо, що Закон і природній процес ,якйи проходили всі країни ставнолення демокартії переможе і саме через відповідальних жінок,  справжніх берегинь людського роду – укарїнського народу. Залучайтесь в коло тих хто змінює життя, якщо не бажаєте війни своїм дітям в їх зрілому періоду життя.

        Нині вже не всі  такі зухвалі по відношенню до законного підходу. Частина споглядає за тим чи вийде у новаторів досягти перемоги в боротьбі з системою,  впевнена , що прочитавши статтю залучаться до процесу, іншого законного шляху не існує. Всі дозвільні документи які нібито надає Київрада на право власнсті не надають ніяких гаранті  віджиму ” реальних пацанів”.  Частина  ж інших землекористувачів по вул.  Пухівська вже  разом з  ОК «Діамант –Десна» визначились щодо спільних дій і погодились разом реалізувати пілотний проект збереження екології  поруч озера “Алмазне”, що потрапає від забруднення промислового використання землі намивання піску без дозволів скоріше за все за кришуванням державних структур.

        Відповідальні громадяни на зеленій зоні  взялись  в короткі терміни відновити плодючість пошкодженого сміттям ґрунту звісно , що під гарантію  отримання землі згідно Конституції України, на що в них є право.  Розкрутили проблему побудови сміттє зпалювального заводу, народ терміново підписав петицію, а ми вже склали  відкритий лист в міжнародні організаціїі в тому числі в посольство Японіїв Україні з метою  не надавати інвестиції на даний проект.

 

 

 

Оперативно, на наступний день  на лист відреагували лише службовці представництва Японії В УКраїні. Вони відповіли. ”

Добрий день!
 Дякуємо за Ваш звернення та повідомляємо про наступне.
 Перш за все, хотіли б звернути Вашу увагу на те, що питання будівництва сміттєспалювального заводу у Києві за фінансової підтримки Японського агенства міжнародного співробітництва не є вирішеним.
 Крім того, рішення про можливе фінансування будь-яких проектів приймається японською стороною лише на основі офіційної заявки чи прохання від українського уряду. У зв’язку з цим, будь-які питання, пропозиції чи вимоги слід направляти перш за все українській стороні.
 З повагою,
 Посольство Японії в Україні
tel. (+380-44) 490-55-00
fax (+380-44) 490-55-02
Що ми, звісно, своєчасно  зробили. Проблему участі громадськості в плануванні забудов і використанні земель підняли на міжнародний рівень, оскільки “місцева влада” узурпована кланами. Розраховуємо на реакцію київських посадовців у відповідності до Конституції України.

Радимо В. Клічку не соромитись перед міжнароною спільнотою щодо вимолювання фінансів. Пора самим зайнятись менеджментом і відкриттям власного унікального виробництва, а для того не саботвувати самоорганізацію населення і  надати можливість українцям вільно повернутись до землі, яка забезпечить всім необхідним і відновить економіку. Силовий метод на свідомих, це не той шлях для поважаючих себе чоловіків, що обрали місцеві посадовці. %d0%b4%d1%80%d1%96%d0%b1%d0%bd%d1%96-%d0%b7%d0%b5%d0%bc%d0%bb%d0%b5%d0%b2%d0%bb%d0%b0%d1%81%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%b8

             Якщо серед читачів  є громадяни, що зважено  готові стати в один ряд конституційних отримувачів землі і взятись за справу облаштування і збереження Деснянського району від сміттєспалювального  заводу, то запрошуємо до нас в коло відповідальних громадян.  Серед нас ті, що не  шкодують  вкладати фізичну силу в очищення землі від будівельних і побутових завалів, вирівнювання землі для можливості  її  обробляти і вирощувати на ній  сг продукцію, а в перспективі після оформлення її у довічне використання  будуть здатні будувати низко поверхові дачні будиночки,  що вимагає відповідний до умов  природній рельєф Пухівської  і стан  місцевості  та  ґрунту. Гуртом маємо домогтись, що дану земельну ділянку поруч озера Алмазне ( яке без громади на супутниковій карті  перейменоване в «Лісове» ) вже  не маємо віддавати під промислову зону і проект зведення там депо метрополітену є  абсолютно шкідливим  як для екології, так і не доцільним для людей. Ми власники маємо визначати призначення землі . Троєщинці усвідомлять користь від використання землі в якості дач і садівництва ніж того , що пропонують нам керманичі, відірвані від реалій життя пересічних громадян.

http://forbes.net.ua/news/1417545-kiev-ishchet-investorov-dlya-industrialnogo-parka-na-troeshchine

 Ми не допустимо зведення  ще одного сміттєспалювального комбінату на Лівому Березі Києва та і в подальшому в столиці. Підготували відкритий лист до міжнародних організацій і донесемо всю біду, яка коїться  політиками по відношенню до киян.  Розмістимо на сайті та в соціальних мережах, оскільки іншого майданчика громадськість в місті як не мала раніше, так і не має нині.

            Нажаль екологічні організації,  до яких звернулась ГО « Самоврядна громада»  так і не відгукнулись на проблему підняту у листі,  що говорить про те, що нікому окрім нас та справа не потрібна. Сканер  тексту.

%d0%b5%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b3%d0%b0%d0%bc-1%d1%81%d1%82 %d0%b5%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b3%d0%b0%d0%bc-2-%d1%81%d1%82 %d0%b5%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b3%d0%b0%d0%bc-3-%d1%81%d1%82

%d1%81%d0%ba%d0%b0%d0%bd-%d0%ba%d0%bf-%d0%b4%d0%be-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%be%d0%bc%d1%83

Якщо хтось має намір реалізувати право на землю в інших куточках Києва чи України,  за зразком нашої ініціативної  групи надайте наступні запити за опрацьованим для вас шаблонам, замінюючи  адресати та адреси об’єктів, фіксуючи в запитах  номери  «державного гео кадастру» що вас цікавлять.

Для початку нам всім потрібно найти вільні ділянки і закріпити їх за кожним громадянином України, що був наділений програмами викладеними у відповіді центрального офісу Банку ” Ощадбанк”.  Для цього  за місцем проживання на 1992 рік у відділення Ощадбанку надішліть запит і отримайте потрібну вам відповідь ,що ви не реалізували свій земельний бон наданий вам державою Україна.  (зразок відповіді громадянам, які домоглись від працівників Банку правдивої інформації   також надаємо  підказку для працівників Ощадбанків , яка була надана в якості відповіді на запит ГО « Самоврядна громада».

1-%d1%81%d1%82%d0%be%d1%80-%d0%be%d1%89%d0%b0%d0%b4%d0%b1%d0%b0%d0%bd%d0%ba-001 %d0%be%d1%89%d0%b0%d0%b4%d0%b1%d0%b0%d0%bd%d0%ba-2-%d1%81%d1%82%d0%be%d1%80-001%d0%be%d1%89%d0%b0%d0%b4%d0%b1%d0%b0%d0%bd%d0%ba-3-%d1%81%d1%82%d0%be%d1%80-001

Надаємо зразок відпвіді, який ви  маєте отримати від працівників Банку.

%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%be%d0%ba-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%bf%d0%be%d0%b2%d1%96%d0%b4%d1%96-%d0%bd%d0%b0-%d0%b7%d0%b0%d0%bf%d0%b8%d1%82-001

Далі справи мають відбуватись абсолютно технічно.  Оформлення землі в публічних реєстрах після рішення загальних зборів громадян вашої адміністративно територіальної  одиниці. Хвилювань  щодо відсутності прописки ( реєстрації)   в тому місті де ви живете не має бути , оскільки закон надає право реалізувати один раз право на землю в будь якому місті  або насаленому пункті України. Бувши жителем зареєстрованим в іншому місті ,ви маєте право подати клопотання на вільну ,знайдену вами ділянку і рада не маєправа відмовити вам в конституційному праві.

 Тому, як завжди  до дій ! Зупинимо незаконні забудови, почнемо євроейські традиції відновлвати садибні будівлі. В Укарїні громадяни мають право жити на землі, дітки мають право бігати по вранішіній росі на чистому подвірї і милуватись чистою природою.  Доречно буде ознайомитись зі статтею “Висотні залізобетонні будинки нищать наш організм”.  Зробити відповідні висновки і реалізувати своє право на  землю.

В наступній публікації ми надамо вам ганебні приклади наслідків безконтрольного користування землею в селах України. Народ кинутий на призволяще. Місцеві ділки в кабінетах кришують свавільних рейдерів, які вирішують свої особисті  майнові права, збагачуються  за рахунок  сусідів селян не здатних за себе постояти.   В містах в бізнесі і в підприємництві, в процесі  знесення МАФІВ та закритті риків виходять на поверхню всі збочення земельного питання .

           Ми задаємо тон в реформації системи. І які б «автритетні» опоненти з підтримкою ЗМІ  до нашої діяльності  не були,  лідером і прграмою до дій була і буде Конституція України.

Правовий простір в Україні вже заснований.

Залучайтесь у славу України!

Суспільтвознавець, координатор орагкомітету

по вставноленню конституційного устрою в столиці,

Інна Плотнікова

 

 

 

2 коментарі до “Самоврядування в справах публічного і приватного землекористування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *