Спекуляції на тему продажу землі наближають нас до статусу її господарів.

Методично – експертні поради
в реалізації права на землю.

       Учасники і читачі сайту, з нашої роботи ви отримуєте найсвіжіші фундаментальні висновки ОРГКОМІТЕТУ ДІЙ ГРОМАДЯН ПО ВСТАНОВЛЕННЮ КОНСТИТУЦІЙНОГО УСТРОЮ. ( Щодо земельного питання – попередні матеріали: Земля – не товар!Громадянам – право на землюСамоврядування.)       Саме вам, панове,  надана Богом привілея бути свідками суспільних, політичних і правових відкриттів, методичних практик та порад, щоб самим, на своєму місці, без прив’язки до нас, а самостійно, об’єднавши синергію своїх місцевих мешканців – громадян України, стати свідомими і вільними від олігархів будівельниками нової перезавантаженої України.
Члени ОРГКОМІТЕТУ ДІЙ ГРОМАДЯН ПО ВСТАНОВЛЕННЮ КОНСТИТУЦІЙНОГО УСТРОЮ вже нині втілюють національну ідею – кожний день проводять заходи по збереженню УНІТАРНОЇ ДЕРУЖАВИ Україна, окремими правозахисними проектами вдихають в неї нове дихання: зводять правовий лад і будують конституційний устрій у різних сферах життя суспільства. Кожний окремо і разом ми зберігаємо землю від невігласів, рейдерів її запасів, ворогів її плодючості і краси. Усвідомлюючи своє значення як господарів землі, ми повертаємо гектарами землю держави її конституційному власнику, щоб зберегти її, захистити від будь якого ворога для теперішніх і прийдешніх поколінь.
Робимо акценти, що Конституція України не передбачає приватної власності на землю, чим робить нашу державу унікальною з гарантією стабільного економічного розвитку . Конституційною є лише ПУБЛІЧНА власність на землю всього УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.
А це передбачає дуже просту процедуру її отримання землі громадянами у користування :
1) рішення сесії конституційно обраної ради (нажаль в Києві, так як і в інших населених пунктах – адміністративно територіальних одиницях, таких не виявлено: Документи про відсутність конституційної Київради, Реєстраційна картка форма №6).
2) встановлення кілочків з межовим знаками на місцевості, що можна здійснити через домовленість з сусідами і все.
УКРАЇНЕЦЬ – щасливий користувач своєї публічної землі. От ми і стали щасливими дбайливими користувачами і запросили виконати свої обов’язки працівників комунальних підприємств КП «Київзеленбуд» на публічній землі. Демонструємо що з цього вийшло. Перегляньте всі відео щоб зрозуміти, чому відбувається безлад і порушення екологічних норм на вільних безхазяйних земельних ділянках – відсутність реєстрації її васника –відсутність відповідальної особи.

        Знаючи про правозахисну діяльність відповідальних громадян України, зрозумівши, що земля уходить з під ніг у олігархів, найняті на роботу політики натягують на себе овечі шкури, видають себе за месій і намагаються зупинити розпочатий народом України процес. До чого додумались?
Ю Тимошенко визнає розкрадання національного багатства за відсутності документів на ці об’єкти, чим і слугує олігархам, втоптуючи в багнюку довіру своїх загіпнотизованих прихильників, в рядах яких мушу зізнатись, була і  я. Пишалась яскравістю її візитів у Європу, памятними промовами і “душевною біллю про Україну”. Народе, включаємо мізки, коли слухаємо таких політиків!!! Не давайте ще раз надурити себе і своїх дітей.

Солідарний з нею ще один політичний ділок, що збирає натовп  на вулиці під фейкову ідею. Доля землі і відносини з МВФ вирішуються не петиціями і вуличними протестами. В борг брали посадовці їм їх і віддавати, але він організовує протести з метою їх визнання.
1 ТРАВНЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РЕФЕРЕНДУМ.

       Усвідомивши відповідальність за кришування державного злочину Верховної Ради перед власним народом, колишній нардеп О. Мороз дізнавшись про наші відкриття щодо Земельного кодексу, в якому закріпили приватну власність на землю і дуже ВАЖКУ процедуру отримання землі, відсутність у верховній Раді протоколу голосування, зрозумівши по чию душу дзвони дзвонять, привласнив роботу команди Р. Білоцерківської і видав його за власне каяття.

Тому панове громадяни України, замість того щоб виходити на 1 травневий протест – організацію референдуму вулицями Києва за якусь там тіньову винагороду, свідомо і відповідально перед народом України реалізуйте право дозволене Богом : довічне і спадкове використання безцінної української землі, яка при дбайливому і ефективному використанні забезпечить і тебе, і твоїх дітей.
Будьмо  господарями!
Почнемо Україну з чистого і незаплямованого листа.

Інна Плотнікова за координацією                                                                                                                            оргкомітету дій громадян по встановленню конституційного устрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *