Вийти з ОСББ, щоб виконати конституційний обов’язок

              Терпець вщент увірвався від тиску тарифів на власників національного багатства – громадян України, серед яких як і моя, є ваші родини. Повернути собі статус громадянина, знявши з себе ідентифікаційний код, ще не дає захисту від свавілля місцевих «царьків» – чиновників, управителів, агентів великого капіталу і прокладок ОСББ, яких кожний змушений утримувати, не поставивши їх дії в межі закону. Прозріння приходить до кожного, і нажаль не одночасно, тому і є ті, що покликані робити щось першими, щоб зупинити беззаконня.
Приємно бачити, коли розуміння глибини пастки, в яку заштовхнули нас невігласи, усвідомлюють посадовці і щось таке, між рядків думки, говорять на кшталт: «Майдан це щеплення на віки, і скільки б не проходило часу – це той момент, який породив дуже важливі, доленосні речі. Це висока планка, це шлюзи громадянства, які іноді мають вмотивований і невмотивований градус критицизму. Але, водночас, ми, можливо, цього не помічаємо, але навколо, в кожному з нас зароджується індивідуальна відповідальність за те, що відбувається в країні, індивідуальна відповідальність за майбутнє України..» ( так 16 листопада під час брифінгу в Українському кризовому медіа центрі важливі речі висловив Міністр культури України Євген Нищук, за що йому особиста подяка…. )
Може так статись, що і чиновники такі пробудяться і залучяться до групи оргкомітету по встановленню конституційного устрою. Його учасники маючи природню індивідуальну відповідальність, вже у всіх куточках України не припиняють копатись в білих плямах 26 річного державотворення України і винаходять стратегії, щоб без майданів і революцій увійти в план сталого розвитку України, проявитись українській нації в органах державної влади і дбайливо, по господарчому, як в себе у власному будинку, примножувати статки на свою користь і майбутніх поколінь українців. Першопроходьці отримують власний досвід у відстоюванні прав і свобод, узагальнюють його в документах на адресу посадовців, публікують їх в соціальних мережах ФейсБуку, що дає можливість використання іншими. Нація укріплюється, набуває імунітету до злочинно створеної системи – експерименту над українцями і перетворюється в лідера світового розвитку, як би того не хотіли сусіди .
Дана стаття – це ще один інструмент узагальнення норм законодавства України, щоб, починаючи з місця проживання, привести життя українців у правове поле. Одним з нововідкриттів правозахисників стала платформа: як переформатовати діяльність ОСББ у відповідності до Конституції України ,а чи то і взагалі ліквідувати його як непотрібний господарюванню невдалий запозичений зі сходу експеримент. Щоб досягти цього, потрібно з нього вийти. (!!!) Відомому ГУГЛУ знайома така можливість, але дозволом на фактичний вихід ви не позбавите себе платні за надані ними «послуги», якщо не розібратись глибше.
Ми проходимо інший досвід. Юридичні відкриття в даній сфері надають нам право поступати таким чином і проходити це як прецедент. Щоб розібратись в даному процесі детально, прошу уважно ознайомитись з текстом наступних документів:
1. ПОВІДОМЛЕННЯ про вихід з ОСББ «Миропільська, 39» і припинення сплачувати за його послуги
2. Обґрунтування рішення про вихід з ОСББ «Миропільська, 39»
3. Акт про встановлення факту кримінального злочину, що носить ознаки повалення конституційного ладу та державної зради Президентами України Кучмою Леонідом Даниловичем, Ющенком Віктором Андрійовичем, Януковичем Віктором Федоровичем, Порошенком Петром Олексійовичем, всіма скликаннями Верховної ради України з 1996 року;
і ряд додатків, що гарантують нам правдивість всіх тверджень.
Одже.
1 документ.-повідомлення. Привертайте увагу своїх рідних, щоб не опинитись заручниками непередбачуваних ситуацій, що склались з причини нерозуміння і незнання.. Наша родина у всьому ретельно розібралась і прийняла рішення про реєстрацію в ОСББ
ПОВІДОМЛЕННЯ
про вихід з ОСББ «Миропільська, 39» членів родини Плотнікових і
припинення сплачувати за його послуги

           Оскільки під час «укладання договору», складання заяви на вступ в ОСББ «Миропільска 39» ми були позбавлені правдивої інформації про діяльність «державних органів», від нас було скрито факт реєстрації юридичної особи приватного права ОСББ «Миропільска, 39» не як житлового будинку, а підприємства зареєстрованого в приватних, а не в державних органах, ми, як громадяни України (, а не фізичні особи, оскільки зняли з себе цей принизливий для власника держави статус), на підставі даної Законом України добровільності вступу в ОСББ (ч.2 ст.9 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку») і вільного волевиявлення при укладанні договору, виборі контрагента (ст.627 Цивільного кодексу України), а також згідно норм: – ст. 19 Конституції України “правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством; – ст. 60. Конституції України «ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.; – ч. З ст. 41 КК «не підлягає кримінальній відповідальності особа, яка відмовилася виконувати явно злочинний наказ або розпорядження»,
ми Громадяни України: (ПІБ всіх членів родини) інформуємо вас про вихід з членів ОСББ «Миропільська,39» співвласників житлово – майнового комплексу Миропільська, 39, що підтверджуємо власноручно поставленими підписами повідомлення, обґрунтування і акту….
Дане рішення виносимо також на підставі:
1. встановлення факту кримінального злочину, що носить ознаки повалення конституційного ладу та державної зради Президентами України Кучмою Леонідом Даниловичем, Ющенком Віктором Андрійовичем, Януковичем Віктором Федоровичем, Порошенком Петром Олексійовичем, всіма скликаннями Верховної ради України з 1996 року, про що складений відповідний акт ( Акт – додаток1. – 5 арк );
2. з причини антиконституційної діяльності керівників та членів правління юридичної особи, суб’єкту господарювання приватного права ОСББ «Миропільска, 39», за ідентифікаційним кодом –ЄДРПОУ – 26437533 з 2003р і по т.ч., від якої я не можу отримати захист в правоохоронних і судових органах України; ( Обґрунтування – додаток 2. – 5 арк. )
3. з причини організованого побиття Плотнікової І. М. молодиками на «судовому» засіданні, що сталося 19.07.2018р. в приміщенні Дніпровського районного суду за адресю м. Київ, вул. Кошиця,5 за присутністю юриста, що представляла інтереси «позивача» по справі ОСББ «Миропільска 39», через це викрадання в нас матеріалів провадження по справі за № 755/16362/17 від 19.07.2018, суддя Астахова О.О (http://vyhid-e.org.ua/?p=4742 ).
Оскільки послуги Голови правління, бухгалтера, сантехніка, електрика, юристів і адвокатів ОСББ забезпечуємо самостійно, ми припиняємо сплачувати в фонд заробітної плати за їх послуги до моменту оформлення права територіальної громади Дніпровського району м. Києва, як юридичної особи публічного права і організації роботи ОСББ на засадах конституційної самоорганізації з правом контролю ОСН за встановленням ціни за послуги ОСББ, користування теплом, енергією, водою, як частками національного багатства. Залишаємо за собою обов’язок щомісяця сплачувати за вивезення сміття, за роботу двірників, прибиральниці сходових клітин і сплачувати на добровільній основі благодійні внески за послуги охорони майна першого під’їзду консьєржам. Для цього особисто, як громадянин України з консьєржами ( громадянами України ) першого під’їзду щорічно на 12 місяців укладаєм усну угоду (відносини довіри), що не несе за собою фінансової звітності і перевірок неконституційно створеними «державними органами», діючими без встановлених ст. 20. Конституції     України державних печаток і наданих територіальною громадою повноважень.
Підтримуючи технічний і санітарний стан житлових і нежитлових приміщень, їх експлуатацію забезпечуємо самостійно згідно норм, обмежень і дозволів Українського законодавства.

Співвласники житлово – майнового комплексу Миропільська, 39

19.11.2018 р

Обґрунтування рішення про вихід з ОСББ «Миропільська, 39»
членів родини __________________________

        Правозахисниками України, що діють у відповідності ст. 36 Конституції України виявлені ряд юридичних фактів, що є причиною економічної і політичної кризи в Україні, за умови якої не можливе забезпечення соціально – економічних умов життя громадян України, реалізації Загальної декларація прав людини (ЗДПЛ) прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року.
Ці факти є наступними:
1. Суди, як і всі «державні установи» без реального місцевого самоврядування територіальних громад – юридичних осіб публічного права ( як того вимагає ст. 124 Конституції України ) по всій Україні зареєстровані як юридичні особи приватного права, а судді, як і посадовці всіх рівнів, працевлаштовані без присяг на вірність народу України, працюють з посвідченнями завіреними недержавними печатками з державною символікою, а підробними печатками з символікою князя Київської Русі Володимира Великого – тризубом. Це стало наслідком того, що – Закон України «Про державні символи» не був прийнятий. Деталі даного дослідження за посиланням сайту, які ми вимагаємо уважно дослідити. В результаті неприйняття даного закону всі інші закони не набули статусу державного за вимогою Конституції України і скріплювались печатками Президента України, а частіше лише підписами президента, що є підробкою державних документів. ( Хід попереднього «засідання» суду, яке так і не розпочалось, було доказом викладених фактів: Астахова О.О. так і не підтвердила свої повноваження і не спростувала надані твердження. )
2. Усвідомлюючи вищезазначені висновки правозахисників, Президент України видав Указ №449 від 29 грудня 2017р. «По ліквідацію та утворення місцевих загальних судів», яким Дніпровський районний суд м. Києва ліквідовано, що вже є підставою не визнавати його рішення. А те, що цим Указом утворено Перший окружний суд м. Києва – у Деснянському та Дніпровському районах м. Києва теж є грубим порушенням ч.1,4,5 ст. 125 Конституції України і теж не може бути виконаний.
3. Щодо процедури реєстрації ОСББ «Миропільська, 39», то питання вимагає додаткового розслідування оскільки дії ініціативної групи (засновників) та його керівників носять ознаки кримінального правопорушення ст. 358 Кримінального кодексу України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів):
1) Реєстрація ОСББ «Миропільська 39 затверджувалась підробними державним печатками Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації з використанням неіснуючого державного символу тризуба Володимира Великого;
2) Аналогічно і справа з установчими документами реєстраційної справи ОСББ:
– протокол зборів №1 від 19.06.2003р. (в якому учасники установчих зборів зафіксовані лише наступні особи Тихоненко О. П., Скибенко Т.П., Артеменко В.О., Бас В. О, колишній ( покійний )голова ОСББ ГордієнкоВ. М., ( в правління обрані Гордієнко В. М. , Артеменко В.О., Євтушенко Л.А. Бас В.О. Тихоненко .О.П. ,а ревізійну комісію у кількості трьох осіб у складі Скибенко Т.П. , НечаєваТ. А., Подорванова Н.А., які не розібрались в послідовності і конституційності процедури створення ОСББ, а виконали доручення районної адміністрації);
– додаток до протоколу – реєстрації учасників ( доповнений копією, а не оригіналом – титульною сторінкою, на якій зазначена дата зборів 19.06.2003 р. і підпис Голови установчих зборів без секретаря і далі доданий лише список членів ОСББ, що говорить про відсутність участі необхідного складу жителів будинку на зборах по створенню ОСББ « Миропільська,39»);
– голосування про вступ ОСББ в члени СКПУ, що зазначено в протоколі, відсутнє в справі. Виступаючі в протоколі установчих зборів визначені не прізвищами, а номерами квартир.
– старий 2003р. статут ОСББ «Миропільска 39» затверджений печаткою Дніпровської в м. Києві державною адміністрацією з зображенням тризуба, що є невідповідність ст 20 Конституції України – державному символу України ;
– новий 2016р. «статут ОСББ « Миропільська,39»,який нібито прийнятий через опитування з положеннями, які викликають обурення жителів будинку, наданий без штампів і печаток про реєстрацію і містить лише підпис Голови правління Тихоненко О.П. ;
– акти приймання в експлуатацію закінченого будівництва об’єкта 16ти поверхового цегляного житлового будинку за будівельною адресою Жмаченко,1, поштовою адресою Миропільська, 39, від 31 грудня 2003р. № 203 затверджувались печаткою Управління державного архітектурно–будівельного контролю КМДА з використанням тризуба, що є підробкою документів і викраданням повноважень державного органу. Даний орган діє без наданих територіальною громадою повноважень;
– земля під будинком за адресою вул.Миропільска,39 так і не закріплена за територіальною громадою ні Дніпровського району ні м. Києва, як того вимагає ст,13,14 Конституція України, що несе загрозу втрати власності жителів будинку;
– договори укладені ОСББ «Миропільська, 39» з надавачами послуг такими як ВАТ «АК» «Київводоканал» (постачання води), ТОВ «Селтік ТБО» (вивезення твердих побутових відходів), ПАТ «Київенерго» (постачання теплової енергії) та договір з їх Структурним відокремленим підрозділом «Енергозбут Київенерго» (подача теплової енергії на підігрів гарячої води на потреби опалення та вентиляцію) проводились не державою Україна, а юридичними особами приватного права, яким не передавалось обладнання в експлуатацію з метою отримання прибутку окремими особами, де кінцевими бенефіціарами є іноземні організації (розслідування справи за http://vyhid-e.org.ua/?p=3974 ; http://vyhid-e.org.ua/?p=3884 ). Прошу ознайомитесь з практикою, як будинковий комітет Києва розібрався з даними фактами. http://vyhid-e.org.ua/?p=4664. Тобто ніякої заборгованості перед надавачами послуг споживачі – громадяни України мати не можуть.;
– взяття на облік платника податків ОСББ «Миропільська, 39» ( документ реєстраційної справи – довідка від 26.03.2004 р. №3224/10/19-08677) не було правомірним, оскільки Державна податкова інспекція у Дніпровському районі м. Києва Державної податкової адміністрації України не є юридичною особою публічного права, самоправно привласнила повноваження державного органу, використовуючи тризуб на печатках, ніби державна установа. Деталі з відповідями на публічні запити та їх обґрунтування за посиланням.
Окрім порушень процесів реєстрації ОСББ «Миропільська,39» є ще ряд суттєвих зловживань в процесі виконання обов’язків Головою правління, про які було викладено на http://vyhid-e.org.ua/?p=3726, де є звіт ревізійної комісії по перевірці діяльності Голови правління ОСББ «Миропільська,39» Тихоненко О.П., яка без акту прийому передачі взяла ОСББ в управління з усіма «боргами» за попередні роки

Окрім цього зазначаємо порушення ст 14. Закону України «Про місцеве самоврядування». Члени правління ОСББ «Миропільська, 39» на чолі з її головами за всі роки господарювання привласнили собі повноваження представницького органу жителів будинку, чим блокували право жителів будинку на самоврядування через самоорганізацію населення. За викладену правозахисну думку на сайті щодо неправомірних нарахувань за послуги була відкрита справа. Членами правління розповсюджувались плітки про створення родиною Плтнікових керуючої компанії, що намагається «віджати» будинок. Всі роки тривало цькування мене як громадського діяча, що переймалась даними діями і втілювала справу самоорганізації населення в мікрорайоні з 2009 року і по сьогоднішній день.
Щодо необґрунтованого підвищення цін на енергоносії і тепло. Нам є відомо, що правозахисники України в різних регіонах дослідили причини даного явища. А саме: по всій Україні, як і в Києві не був проведений облік публічної власності територіальних громад, що і призвело до грабунку національного багатства, конституційним власником, якого є лише український народ. Відсутність відповідальності посадовців, депутатів перед виборцями, управителів ОСББ перед мешканцями розв’язало руки новим політтехнологіям пограбування українців під виглядом «реформ Кабміну», які на новий рівень вивели грабунок народу України, чим заможну націю перетворили в жебрака, приреченого на своїй шиї утримувати декілька впливових родин, рахунки яких знаходяться в офшорах. Відсутність правосуб’єктності в територіальних громадах створила передумови того, що і державні органи України зареєстровані в іноземних реєстрах, як комерційні компанії. ( Докази правозахисників, які в корені міняють уявлення про статус державних органів. )
Висновок разом маємо зробити наступний: причиною всіх зловживань посадовцями і юристами, які захищають їх злодіяння, є невиконання Конституції України всіма жителями України без винятку, чим і забезпечено свавілля на всіх рівнях.
Юристи пропонують наступний вихід.

Оскільки за результатами розслідувань Київрада ( як і всі ради в Україні) не є представницькими органами, створеними за Конституцією України, то через самоорганізацію населення в кожному будинку (Закон України «Про ОСН» 2001р.), потрібно обрати будинкові комітети, встановивши тим безпосередню владу народу (ст.5 Конституції України). (Будинкові комітети підконтрольні локальній громаді власників і не виносять рішення щодо майна, землі, фінансів. Ці питання – рішення загальних зборів.) ОСББ мало б в Україні бути створено лише після ОСН з покладанням на нього (ОСББ) функцій господарювання. Потреба в ОСББ виникла серед олігархів, щоб скрити від громади неконституційність створення комунальних підприємств, що проводять свою діяльність ще й досі за рішеннями рад народних депутатів УРСР до прийняття Конституції України. Вони не підзвітні громадам і діють на власний комерційний інтерес – отримання прибутку, а не надання послуг громадянам України по собівартості. ОСББ за таких умов стала прокладкою – посередником для вибивання коштів з громадян України на користь монополістів, що підкорили собі території України.
Розуміючи свою співучасть в несанкціонованих законом діях по представництву жителів будинку, бажання уникнути відповідальності за них, маючи на меті не допустити в будинку самоорганізацію населення, нові члени правління ОСББ «Миропільська, 39», обрані в 2016р. ( Беседіна Т.Г., Джохадзе В.В., Іванова І. О., Каленков О.О., Ковалевська Н. В., Леонтьєва В. М. , Маркелова Л. Л. Перекрест О. А. , Скибенко Т. П., Чваркв В. О., Коломієць Ю. М., Ніколаєвський І.М. та членів ревізійної комісії Ковалевська Л. В та Полторацька Г. В.), на чолі з Головою правління Тихоненко О.П. таємно від жителів прийняли новий статут, яким в будинку ввели неконституційну альтернативу ОСНу – «представники від об’єднання». Так згідно п.3,4 «За рішенням загальних зборів можуть бути обрані (обираються) представники від об’єднання, яким зборами надаються відповідні повноваження щодо оперативного вирішення нагальних питань шляхом скликання зборів представників», а п 3.4.6 наділяє їх вищою юридичною силою – «Рішенням зборів представників мають вищу юридичну силу щодо рішення правління об’єднання…», що унеможливлює скликання позачергових зборів іншим способом і позбавляє контролю за діяльністю ОСББ – членів його правління.
Отже. Члени правління рішенням про створення ОСББ в 2003 році погодили грабунок українців, що розпочався в 1996 року, не облікувавши землю і майно будинку в публічних реєстрах власності Дніпровського району м. Києва. Тобто тоді, в 2003році, позбавили локальну громаду жителів будинку Миропільська,39, в тому числі родину Плотнікових, частки неподільного національного багатства Дніпровського району м. Києва. І тепер через вибивання коштів (необґрунтованих тарифів) за послуги члени правління включаються в новий грабунок кожного жителя. Всіма можливими методами вони блокують право жителів на створення впливового, демократичного будинкового комітету, який би виносив ефективні управлінські рішення, спрямовані на примноження житлово майнового комплексу, а не перетворення будинку в підприємство по заробітку статків олігархам. Саме ОСН наділений правом згідно Конституції України представляти інтереси і права, прописані в Конституції України власників – громадян України.
У відсутність органу самоорганізації населення жителі будинку позбавлені права на виконання конституційного обов’язку – безпосереднє ефективне управління майном будинку, як об’єктом публічної власності. Що теж є підставою припинити будь- які стосунки з ОСББ « Миропільська, 39»

Враховуючи вище викладену інформацію – обґрунтування,
рекомендуємо виконати наступні вимоги:

1. довести зміст повідомлення і розтлумачити всі посилання та наслідки їх невиконання до відому всіх членів правління, жителів будинку;
2. відкликати з приватної установи «Дніпровський районний суд м. Києва» за адресою вул. Кошиця,5 цивільну справ за № 755/16362/17 від 19.07.2018, суддя Астахова О.О з причини безпідставного звинувачення в заборгованості перед оманою створеною і злочинно зареєстрованою в недержавних установах юридичною особою приватного права ОСББ «Миропліьська,39»;
3. ознайомитись з текстом Акту про встановлення дій, що носять ознаки складу злочину повалення конституційного ладу та державної зради Президентами України Кучмою Леонідом Даниловичем, Ющенком Віктором Андрійовичем, Януковичем Віктором Федоровичем, Порошенком Петром Олексійовичем, всіма скликаннями Верховної ради України з 1996 року а також співучасть в тому на місцевому рівні членів правління ОСББ «Миропільська, 39» з моменту його створення : Ганжа Д.І., Тихоненко О. П., Скибенко Т.П., Нечаєва Т. А., Бас В. О, Подорванова Н.А., Артеменко В.О., Беседіної Т.Г., Джохадзе В.В., Іванова І.О., Каленкова О.О., Ковалевської Н. В., Леонтьєвої В. М., Маркелової Л.Л., Перекреста О. А., Чварква В. О., Коломійця Ю. М., Ніколаєвського І.М. та членів ревізійної комісії Ковалевської Л. В та Полторацької Г. В., Євтушенко Л.А.. Даний документ буде зареєстрований в Адміністрації Президента України, Секретаріаті Верховної Ради України, Голови Дніпровської в м. Києві державної адміністрації та Дніпровському суді м. Києва.

          Дане повідомлення публікується у відкритому доступі соціальних мереж і інтернет ресурсу, як практика правового захисту у відносинах з ОСББ. Якщо після реєстрації цієї заяви у адресатів підписанти будуть знайдені мертвмими чи буду скалічені, або якимось чином від тиску постраждають фізично або морально, то в цьому прошу звинуватити Президентів України Кучму Леоніда Даниловича, Ющенко Віктора Андрійовича, Януковича Віктора Федоровича, Порошенка Петра Олексійовича, депутатів Верховної ради України всіх скликань з 1996 року і також членів правління ОСББ «Миропільська, 39» – Ганжу Д.І., Тихоненко О. П., Скибенко Т.П., Нечаєву Т. А., Баса В. О, Подорванову Н.А., Артеменко В.О., Беседіну Т.Г., Джохадзе В.В., Іванову І.О., Каленкова О.О., Ковалевську Н. В., Леонтьєву В. М. , МаркеловуЛ. Л. Перекреста О. А., Чварква В. О., Коломійця Ю. М., Ніколаєвського І.М. та членів ревізійної комісії Ковалевську Л. В та Полторацьку Г. В., Євтушенко Л.А.

Співвласники житлово – майнового комплексу Миропільська, 39
___________________________________________________________________
20.11.2018р.

Акт
про встановлення факту кримінального злочину, що носить ознаки повалення конституційного ладу та державної зради Президентами України Кучмою Леонідом Даниловичем, Ющенком Віктором Андрійовичем, Януковичем Віктором Федоровичем, Порошенком Петром Олексійовичем, всіма скликаннями Верховної ради України з 1996 року

від 20.11. 2018 року                                                                                                                                м. Київ

Даний акт складений, нами, громадянами національної унітарної республіки Україна, за Конституцією УРСР, за результатами референдуму 01 грудня 1991 року та Конституцією України від 28 червня 1996 року у кількості трьох чоловік – власників природніх ресурсів України у тому числі енергосистем, тепломереж та мереж гарячого водопостачання організованих і експлуатованих з часів УРСР та відповідно до VІ розділу Економічна самостійність Декларації про державний суверенітет України та з дати 28.06.1996 року за статтями 13, 142 Конституції України переданих у власність Українського народу, громадян України всіх національностей, в особі 3-х громадян з зазначенням паспортних даних, свідоцтва про народження :
Громадянки України, Громадянина України,
що проживають за адресою: вул.. Миропільська __________ Київ, територіальної громади за реєстровим кодом Район м. Київ, КОАТУУ:8000000000,Зона:66 Квартал:094 Дніпровського району, що на території України унітарної держави, Республіка Україна. За Державним класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України № 3200000000000.

Ми, громадяни України,
– визнаючи Конституцію України найвищою юридичною силою і принцип верховенства права, що закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй ( ст.8, 13, 14 Конституції України);
– виконуючі свій конституційний обов’язок власників Основи національної унітарної республіки Україна – національного багатства, встановили наступні факти:
1. Між усіма громадянами України є ЄДИНИЙ договір – Конституція України жити і господарювати разом;
2. За цим спільним договором, Конституцією України, Національне багатство України, у тому числі природні ресурси та організація і експлуатація енергосистем України, належить до власності громадян України у тому числі і громадянам України: Миколі Єгоровичу Плотнікову, Інні Миклаївні Плотніковій, Івану Микоайовичу Плотнікову, за першим реченням Преамбули, ст.13,92,142,143 Конституції України;
3. Від імені Українського народу, громадян всіх національностей, права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах визначених Конституцією України, які передбачають наявність Державного Герба України за нормами ст.20 Конституції України для набуття права діяти від імені Українського народу органу державної влади та органу місцевого самоврядування. Але Верховною радою України з дати прийняття Конституції України 28.06. 1996 року і до цього часу ще не прийнято не менш, як двома третинами від конституційного складу ВРУ Закону України «Про опис державних символів України у тому числі і Державного Герба України та порядок його використання» відповідно до ч.1 ст.20 , ч.24 ст.85 та ч.4 ст.92 Конституції України;
4. Без прийняття державного символа, Державного Герба України, з дати прийняття Конституції України 28.06.1996 року і до цього часу жоден орган державної влади, у тому числі і Верховна рада України, Президент України та органи місцевого самоврядування не набули повноважень діяти від імені Українського народу, здійснювати права власника в межах, визначених цією Конституцією, (відповідно до ст.13,14,92 і 142 та 143 Конституції України), щоби прийняти будь-які закони, в тому числі Цивільний кодекс, Цивільно-процесуальний кодекс, про організацію і експлуатацію енергосистеми конституційної держави Україна, про основи соціального захисту, форми і види пенсійного забезпечення; засади регулювання праці і зайнятості, встановити Державний бюджет України і бюджетну система України, систему оподаткування, податки і збори і т.д.;
– жоден Президент України не набув повноважень виступати від імені національної унітарної республіки Україна відповідно до ст.102 Конституції України, щоби підписати такі закони;
– жоден орган місцевого самоврядування, не набув повноважень діяти щоби управляти майном територіальної громади міста Києва, утворювати комунальні підприємства і мати матеріальну основу місцевого самоврядування у вигляді доходів місцевого бюджету, природних ресурсів у тому числі і організовану енергосистему України.
5. У відсутність Державного символу України, Державного Герба України, прийнятого двома третинами Верховної ради України відповідно до статті 20 Конституції України органи державної влади і органи місцевого самоврядування не мають печатки з зображенням Державного Герба України відповідно до ст.20 Конституції України і у її відсутність монополісти надавачів послуг через ОСББ «Миропільська39», ВАТ «АК» «Київводоканал» постачання води, ТОВ «Селтік ТБО», ПАТ «Київенерго», Структурний відокремлений підрозділ «Енергозбут Київенерго»; фактично викрало гарячу воду, теплову енергію, тепломережі, мережі гарячого водопостачання, будинок та прибудинкову територію – власність громадян України у будинку за адресою: м. Київ, вул. Миропільська,39;
6. Тому ОСББ «Миропаільська, 39», користуючись тим, що ВРУ не виконала 20 статтю Конституції України і разом з Президентами України не облікували Національне багатство України на її громадян, двічі відкрито обікрало громадян України співвласників житлового будинку в тому числі і родину Плотінковаих – Інну Миклаївну, Івана Микоайовича, Миколу Єгоровича, що проживають за адресою: вул. Миропільська,39кв. 29, м. Київ, унітарної республіки Україна:
– вперше, через неконституційну державу Україну, викравши у нього гарячу воду, теплову енергію організовану з використанням природних ресурсів і експлуатованої енергосистеми України власності всього Українського народу, громадян всіх національностей;
– вдруге, конституційну територіальну громаду міста Києва (територіальну громаду Дніпровського району м. Києва), викравши тепломережі, мережі гарячого водопостачання, будинок та прибудинкову територію, що за ст. 95 та 142 Конституції України є майном територіальної громади міста Києва, а значить власністю громадян України, що проживають на території міста Києва;
– втретє знову від імені та на користь приватної юридичної особи ОСББ «Миропільська,39»», код за ЄДРПОУ 26437533, яка не є власником ні тепломереж, ні мереж гарячого водопостачання за адресою м. Київ, вул. Мирпільська,39, ні будинку та прибудинкової території за адресою м. Київ, вул. Миропільська, 39, ні власником гарячої води та теплової енергії отриманої в результаті організації і експлуатації тепломереж та мереж гарячого водопостачання конституційної держави Україна, яке відкрито, на очах у всього Українського народу , викрали у громадян України, в тому числі у нас: членів родини __________________ нашу конституційну публічну власність: гарячу воду, теплову енергію, тепломережі, мережі гарячого водопостачання, будинок та прибудинкову територію за адресою: м. Київ, вул. Миропільська,39, група осіб : О.П. Тихоненко, яка є Головою правління ОСББ «Миропільська,39» та бухгалтер ОСББ «Миропільська,39» склали підробні два документи ОСББ «Миропільська,39» з назвами: «Довідка про заборгованість по витратам на житлово – комунальні послуги співвласників будинку ОСББ « Миропільська,39 власників квартири»№ будинку 39 по вул. Миропільській у м. Києві та поданням до юридичної особи приватного права (не державного органу) з назвою «Дніпровський районний суд м. Києва» документу з назвою «ПОЗОВНА ЗАЯВА про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг» від 06.09.2018 року вих. № 1256/8 в рамках неіснуючих в конституційній державі Україна Цивільного та Цивільно-процесуального кодексів і через відкриття провадження по цивільній справі за № 755/16362/17 від 19.07.2018, за допомогою судді Астахової О.О., що не підтверджує свої суддівські повноваження, намагаються відкрито пограбувати нас, родину Плтнікових на гроші у сумі 10845грн. – десять тисяч вісімсот сорок п’ять грн, що є вже приватною власністю і охороняється статтею 41 Конституції України
Ми з’ясували, що зазначені вище документи складені
– не власником тепломереж, мереж гарячого водопостачання, будинку та прибудинкової території за адресою: м. Київ, вул. Миропільська,39 , а крадієм, що їх викрав у територіальної громади міста Києва ( Дніпровського району ) – громадян, що проживають в м. Києві;
– не власником гарячої води, теплової енергії, які належать конституційній державі Україна і які є власністю всього Українського народу, громадян всіх національностей, оскільки ОСББ «Мирлпільська,39» і особи, які підписали їх є злочинцями разом з усіма Президентами України та Верховними Радами України з 1996 року, що не виконали ст.20 Конституції України і тому жоден орган влади ні поліції, ні СБУ у відсутність печатки з Державним Гербом України не може у громадянина України прийняти заяву про злочин і забезпечити йому безпеку.

Тому будь – яку заборгованість ні перед надавачами послуг, ні перед ОСББ «Миропільська, 39» ми не визнаємо. Всі документи від імені ОСББ «Мипопільска,39» або від імені Дніпровського районного суду м. Києва, про будь яку заборгованість родини Плотнікових перед надавачами послуг не несуть за собою жодних юридичних наслідків, як і подальші документи складені на підставі них, оскільки ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази відповідно до ст.60 Конституції України.

            Такі обставини нас змусили скласти цей Акт від 19.11. 2018 року, як власників Національного багатства України унітарної республіки України, власників майна територіальної громади міста Києва, зафіксувати злочин, що носить ознаки складу злочину передбаченого статтею 56 КК України 1960 «Державна зрада», що має санкцією статті найвищу міру покарання у вигляді розстрілу і зберігати його до встановлення конституційного ладу в Україні і розгляду по суті злочинів проти конституційної держави Україна і геноциду української нації.
Цей Акт від 20.11.2018. складений на виконання свого конституційного обов’язку власниками національної унітарної республіки Україна, громадянами України у п’яти примірниках, направлений до: Верховної ради України, Президенту України, Київської міської ради, СБУ, Дніпровський суд м. Києва громадянам України, що працюють в ОСББ Миропільська,39, публікуючи його зміст на інтернет порталі http://vyhid-e.org.ua/ та в соціальних мережах з метою розуміння наслідків даного факту та НЕГАЙНОГО виконання норм діючої Конституції України, а саме: ст. 20, 13,14,142 та 143 Конституції України.
У випадку не припинення подальших кримінальних злочинів проти нас, як громадян України, будемо вважати участь у організованому злочинному угрупуванні, що знищує українську націю свідомим злочином кожного його учасника.
Якщо після реєстрації цієї заяви у адресатів члени нашої родини будуть знайдені мертвими чи буду скалічені, або постраждають будь – яким чином від морального або фізичного тиску, то в цьому прошу звинуватити Президентів України Кучму Леоніда Даниловича, Ющенко Віктора Андрійовича, Януковича Віктора Федоровича, Порошенка Петра Олексійовича, депутатів Верховної ради України всіх скликань з 1996 року і також членів правління ОСББ «Миропільська, 39» – Ганжу Д.І., Тихоненко О. П., Скибенко Т.П., Нечаєву Т. А., Баса В. О, Подорванову Н.А., Артеменко В.О., Беседіну Т.Г., Джохадзе В.В., Іванову І.О., Каленкова О.О., Ковалевську Н. В., Леонтьєву В. М. , МаркеловуЛ. Л. Перекреста О. А., Чварква В. О., Коломійця Ю. М., Ніколаєвського І.М. та членів ревізійної комісії Ковалевську Л. В та Полторацьку Г. В., Євтушенко Л.А. Документи були прийняті до виконання Головою правління ОСББ «Миропльська ,39» Тихоненко О. П. 20.11.2018р.

Розраховуємо на усвідомлення всіх наслідків виконання злочинних наказів і на усвідомлення потреби у виконанні конституційного обов’язку всіма жителями будинку. Чекаємо обговорення теми в групі ФБ на сторінці.

   Дані матеріали  можуть бути використані і в інших питаннях порушення прав громадян України. Є практика, про що ми будемо інформувати в групі.

Суспільствознавець, правозахисник
І. Плотнікова

4 коментарі до “Вийти з ОСББ, щоб виконати конституційний обов’язок

 • 10 Травня, 2019 о 22:36
  Permalink

  З чого ви взяли що будинок має статус цілісного майнового комплексу. Щоб будинок, як цілісний майновий комплекс ( чи щось подібне) внести в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, як цього вимагає ЗУ ” Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно”, треба письмова, нотаріально завірена згода всіх 100% співвласників.
  Такого в Украіні не має жодного прикладу.
  Тому осбб не може ніяким чином чимось там володіти, окрім добровільних пожертв ( членських внесків), але виключно на добровільних засадах.

  Відповідь
  • 13 Травня, 2019 о 21:03
   Permalink

   в тому то і річ що лише в примусовому порядку здираються членські внески. а ОСББ має в свому розпрядженні весь комплекс нежитлових приміщень і розпоряджається на свій розсуд. Поцікавтесь

   Відповідь
  • 2 Вересня, 2021 о 21:28
   Permalink

   нажаль Ви так і не вникли в суть ОСББ.

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *