Оформлення землі в територіальних громадах обов’язок кожного

Успішний досвід – найкраще навчання. Проходимо самі і навчаємо інших.


Тема права користування землею як національним багатством народу – актуальна для родини і всієї України.  Питання продавати, а чи то скупати, як зберегти і не втратити цікавить всіх.  В родинах, на вулицях міст та сіл йде жваве обговорення, про що  ЗМІ  не повідомляють . Ми розриваємо цю завісу таємниці і радимо поставитись  з глибоким  розуміння наслідків невиконання конституційних вимог. Лише від свідомої і правомірної позиції залежить стабільність в Україні. Будуємо її разом.
Як реалізувати своє право на землю? Ми проходимо цей шлях в Києві. Що здійснили ?
1. Усвідомили себе власниками землі Ст 13. Слухали і читали разом колектвами.

Впевнена, що всі читали. «Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу. (!!!!!) Усвідомили себе власниками неподільного національного багатства – рухомого і нерухомого майна. доходів місцевих бюджетів, інших коштів, землі, природніх ресурсів, що є у власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, а також об’єктів їхньої спільної власності, що перебувають в управлінні районних і обласних рад». Так стверджує ст. 142. Перевірили.

Аналізуючи, зрозуміли чому кортить олігархам і їх присьорбувачам змінити Конституцію України. Зрозуміли для себе, що вони не мать права, тому вдаються до різного роду ШОУ , в яких інсценують і нвязують погодження на них суспльства під виглядом опитувань студії. Однак ні «парламентська більшість», ні будь-яка новоспечена коаліція дилетантів не будуть мати силу проти волі всього народу, яка закріпилась в основному Законі України. Її маємо взяти всі і стверджувати своїм життям.
2. Поставились до себе критично і визнали таки про себе особисто , а не про сусіда, що з байдужості до свого життя і безвідповідальності до своєї місії на землі: обробляючи її берегти , передати її у спадок своїм дітям доглянутою і екологічною, ми (, я маю на увазі в першу чергу містян багатоповерхівок) погодились на розміщення вас в бетонних спорудах, перетворення себе через тарифи і комунальні послуги в джерело збагачення олігархів і крадіїв держави. Ми стали учасниками потурання всім злочинам проти народу України. Ми разом довели України до стану країн третього світу і нам, саме зараз, за результатами виборів, коли до управління Україною прийшли дилетанти, волею долі випала честь виправити всю кривизну «правової держави», поставивши всі сфери згідно Конституцією України.
( Якщо вас не турбує написане, можете не витрачати час і жити життям як і жили. Система зацікавлена, щоб ви жили за власною думкою. Тільки не жалійтесь потім на криве дзеркало. )
3. Почали себе поважати і прийняли рішення у всіх сферах свою долю визначати безпосередньо. (Представляти інтереси громадян конституційної свідомості в новому «складі Верховної ради» немає нікого, там їм всім заважають положення Конституції України.)

          Визнання даних трьох кроків відкрило нам шляхи для повернення власності на землю. Ми ділимось досвідом.
В межах міста Києва знайшли ( ви теж здатні те зробити , оскільки нині вся земля не оформлена в конституційний спосіб, всі територіальні громади (,а не ради ) не мають статусу власника і не мають реєстрів і геокадастрів, які б відповідали реальним даним) , то вам радимо взяти на правах власності незайману візуально землю для самозабезпечення і під особисту відповідальність перед територіальною громадою, в межах якої ви вирішили реалізувати своє земельне право, закріпити шляхом повідомлення дану ділянку за собою персонально. Але слід пам’ятати одну єдину умову ефективного власника і патріота України: Українська Земля не може чекати часу коли ви отримаєте ресурси в неї вкладати, або взяти щоб підросли діти, онуки, щоб на них вже зараз зареєструвати повідомлення. Вона вже зараз потребує турботливих рук, боротьби зі шкідливими рослинами, інвестицій і капіталізації. Кожна ділянка має відповідати тому призначенню під яке надсилалось вами повідомлення про початок користування.
Так ми взяли землю з відповідальністю перед територіальною громадою Деснянського району м. Києва, про створення якої не хочуть слухати не лише чиновники, а навіть і пересічні кияни, які по цьому питанню безрезультатно спробували отримати схильність до нього керманичів району.
За більше як три роки ми маємо досвід як людський фактор, амбіції, страх і невігластво, нажаль більшості населення, стають перешкодою не те що розвитку суспільних відносин, а навіть самоповаги. Однак процес рухається завдяки окремим відданим справі і Україні особистостям. Вони, ризикуючи всіма можливими інвестиціями витрачають сили, кошти і приборкують сумнів щодо непохитності Конституційного законодавства. І це виявляється чи не найважчим.
Цією статтею ми привертаємо увагу всіх відповідальних за Київ в першу чергу киян і запрошуємо у ПРОЕКТ ПОВЕРНЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ. МИ , громадяни Києва під особисту відповідальність справами доводимо, що ефективний власник є. Допоки вони знущаються над українським законодавством і шукають шляхи як би то зберегти складений порядок справ з пограбуванням народу,

а чи то як це  http://bilahata.net/novy-zemel-ny-zakon-zobov-iazuie-oformyty-zemliu-inakshe-ii-mozhna-pozbutysia/ , ми нову команду познайомили з позицією, обґрунтували її непохитність і продовжуємо господарювати в межах наших економічних можливостей, наполягаючи на оформленні її користувачам лише за Конституцією України і ніяк інакше. Порушити вони не мають ніякого ні морального, ні юридичного права, оскільки порушують волю Бога на право власності землі за людиною, як найвищою цінністю. Такою була наша заява – повідомлення. Знайомтесь.

Громадянам України, що вважають себе
керівниками і виконуючими обов’язки:

Начальника Головного управління
Державної служби України з питань
геодезії, картографії та кадастру в м. Києві
вул. Велика Васильківська, 69, м. Київ,03150
Телефон: (044)287-64-20
сайт: kyiv.land.gov.ua
Е-mail: m.kyiv@land.gov.ua

Директору Департаменту земельних ресурсів
м. Києва,
вул. Хрещатик, 32а, м. Київ, 01601
Е-mail: dzr@kmda.gov.ua,
zvernen@kmda.gov.ua

В. о. директора Комунальне підприємство
«Київський інститут земельних відносин»
вул. Хрещатик, 32-а, м. Київ, 01601,
Телефон: (044) 235-17-75
Е-mail: kizv@kievcity.gov.ua

Громадянки України,
Інни Миколаївни Плотнікової
за письмовим дорученням конституційних
користувачів землі за адресою м. Київ вул.
__________________ громадян України
Поштова адреса
вул. ________________________02192
моб. (0)))_____________

Я, разом з колективом громадян України, на основі самоорганізації, самоуправління та самоконтролю, керуючись вимогами ст. 5,8,13,14 Конституції України, ст.1,3,5,9 Земельного кодексу України, безпосередньо, тобто користуюсь своїм публічним правом власності на землю відповідно до зазначених норм права (*)
( абз. 2 ст. 14 Конституції України (Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.;
п. 2 ст. 78 Земельного Кодексу (Право власності на землю набувається та реалізується на підставі Конституції України, цього Кодексу, а також інших законів, що видаються відповідно до них.);
пп. б) ч. 1 ст. 81 Земельного Кодексу (Громадяни України набувають право власності на земельні ділянки на підставі безоплатної передачі із земель державної і комунальної власності);
ч. 1 ст. 121 Земельного Кодексу України (Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:
г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка в містах – не більше 0,10 гектара;
ґ) для індивідуального дачного будівництва – не більше 0,10 гектара;
д) для будівництва індивідуальних гаражів – не більше 0,01 гектара.);
обробляємо ділянки розташовані за адресою вул. _______________ у Деснянському районі м. Києва за нумерацією на геокадастровій карті за № КОАТУУ:8000000000, Зона), Квартал: ))), до того навели лад, прибрали і прибираємо багатолітні завали будівельного сміття, відновлюємо екологію на……..
Всі громадяни, що взяли відповідальність за збереження даної землі від рейдерських забудов, інвестуючи немалі кошти, враховуючи мізерну плату і переважно пенсійні внески в їх благоустрій щоб вижити, персонально звернулись до Деснянського районного управління національної поліції у м. Києві із заявою (кол – ))))) від 0))).0))).20))))р. та інші, у відповідності до залучення нових користувачів – громадян України,) про знахідку безхазяйної – земельної ділянки з метою публічно і прозоро виявити її власника. Конституційного власника нам так і не зазначили, що означає що його не існує.
Одночасно користувачі землі за адресою вул. _________________ звернулись до КМР (№0000000 від 00.00.201%р)( №_________ від 00.00.2015.), КМДА( вх. 0000 від 05.00.0000р, ВРУ, Президента України ((№0000000 від 00.00.201%р) із повідомленням про не встановлення – відсутність конституційного ладу в Україні в т.ч. не реалізованими її громадянами ст. 13,14,142 Конституції України; про порушення екологічної обстановки за даною адресою в зв’язку з несанкціонованим видобуванням піску, звезенням будівельних відходів в великій кількості та можливим будівництвом сміттєпереробного ( спалюваного ) комбінату.
Враховуючи політичну неспроможність з причини не зацікавленості депутатів України в забезпеченні конституційних прав її громадян щодо оформлення ВИКЛЮЧНОГО права народу України на володіння, користування і розпорядження національним багатством України (доказом чого є відповіді ВРУ, а саме Голови комітету Верховної ради України з питань правової політики та правосуддя Р.П. Князевчич від 21.06.19 за №04-29/18-1094 та Голови комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування С. Власенка від 08.07.2019р за № 04-1416-1301); розуміючи безальтернативність вимоги свідомих громадян України неухильного дотримання Конституції України, корінних змін у правовідносинах між органами влади та українським народом, від імені інших користувачів земельних ділянок, що оприлюднили своє конституційне право і обов’язок на відповідальне перед територіальною громадою м. Києва користування земельних ділянок за вказаною вище адресою та номером КОАТУУ: КОАТУУ:8000000000, Зона), Квартал: ))), за призначенням садово – дачні ділянки, на підставі письмово оформленого представництва від всіх користувачів земельних ділянок площею по 11 соток ( 10 +1 на гараж) в реалізації конституційного права на користування землею, повідомляю рішення громадян України – власників національного багатства і національної держави – унітарної республіки Україна – ПОЗИЦІЮ, що вимагає публічного оприлюднення як прецедент вирішення права громадянина України на землю, що не було реалізоване з 1996 року.
А саме:
1. будь які дії «органів державного управління» пов’язані з оформленням земельної ділянки за адресою КОАТУУ: КОАТУУ:8000000000, Зона), Квартал: ))), не у відповідності до Конституції України, а саме оформлення даної ділянки в діючому «державному земельному кадастрі», без реєстрації її в реєстрі – земельному кадастрі територіальної громади Деснянського району м. Києва та Поземельній книзі Деснянського району м. Києва (, як того вимагала Постанова Кабінету Міністрів України від 9 вересня 2009 р. N 1021 про затвердження Порядку ведення Поземельної книги, передбаченій ст. 202 ЗК України), будемо вважати діями, які у майбутньому обов’язково знайдуть правову оцінку, що поведе за собою адміністративну, а чи то кримінальну відповідальність;
2. ми разом і кожний окремо будемо продовжувати обробляти зазначені в попередніх персональних повідомленнях ділянки, інвестуватимемо всі можливі ресурси в їх благоустрій та спільну територію, оберігати від вандалів, рейдерів, захищати усіма законними методами права громадянина і користувача на даній території;
3. нагадуємо вам про те, що за Конституцією України земля не є товаром і будь які зміни щодо даного положення будемо вважати злочинним порушенням норм Конституції України. ( Дане категоричне твердження доводимо наступним чином. Наміри сформувати ринок землі в Україні є злочином, оскільки відбуватиметься у відсутність територіальних громад – юридичних осіб публічного права, без реєстрів територіальних громад і їх публічної власності, без конституційно прийнятої державної символіки за ст. 20 Конституції України, що порушує конституційні засади державності України. Всі дії органів державної влади відбуваються в умовах нелегітимного затвердження державної символіки, а саме: замість Закону прийнятого Верховною Радою, що вимагає Конституція України, була прийнята Постанова Верховної Ради від 19.02.1992 № 2137-XII «Про Державний герб України», за яким замість гідного української національної держави республіки з відображенням славетної боротьби українсько народу за незалежність – Великого Державного Герба України за 20 ст. Конституції України був введений малий герб України як державний http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/T213700.html. Наші конституційно центричні юристи і правники ГО «Правовий простір», ГО «Самоврядна громада», ГО «Громадянське суспільство», Голови територіальних громад, оформлених зборами громадян адміністративно територіальних одиниць, а не радами, в ході проведення публічних запитів про діяльність органів державної влади виявили, що в період з 19.02.1992 року і до 17.04.1992 року діяв герб УРСР, а паралельно І. С. Плющ і Л. М. Кравчук використовували підробний герб за постановою від 19.02.1992 №2137-XII. Такою неправомірно встановленою «державною печаткою» з підробим гербом за період від 19.02.і до 17.04.1992 року були завірені багато законів України, в тому числі і З А К О Н У К Р А Ї Н И «Про внесення змін і доповнень до Земельного кодексу Української РСР», в якому ст. 3 говорить про «Форми власності на землю. Розпорядження землею.» А саме: «Власність на землю в Україні має такі форми: державну, колективну, приватну. Усі форми власності є рівноправними.
Розпоряджаються землею Ради народних депутатів, які в межах своєї компетенції передають землі у власність або надають у користування та вилучають їх.
Повноваження щодо передачі, надання та вилучення земельних ділянок місцеві Ради народних депутатів можуть передавати відповідно органам державної виконавчої влади або виконавчим органам місцевого самоврядування.» Які так і не створені за Конституцією України.
Акцентуємо, що на національних зборах – референдумі 01.12.1991 року, в ході якого був погоджений Акт проголошення незалежності України, народом України ми не визначали ніякої приватної власності на землю. Народ щиро вірив у примноження національного багатства (!!!) під керівництвом відповідальних перед народом рад, довірили їм свою долю, але вони зрадили довіру і довели Україну до війни. Саме тому ми, – єдині виключні власники національного багатства – аналізуючи суспільно політичну ситуацію, безпосередньо визначаємо систему господарювання на підставі Декларації України про державний суверенітет, акцентуючи увагу на її 6 му розділу https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/55-12 ( просимо ще раз уважно знайомитись з її змістом) і Конституції України ( вимоги якої, ми сподіваємось, добре знаєте). .Виявилось що попередні «представники Українського народу» проігнорували наказ свідомих громадян – патріотів як то http://vyhid-e.org.ua/?p=4836, http://vyhid-e.org.ua/?p=4960. Тому допоки не будуть виконані вимоги прийняти Закон про державні символи України, ми не маємо ні права, ні обов’язку звітувати перед гастролерами у «органах державної влади», походження яких більшість не знає з причини капіталізації ЗМІ, що не інформують народ про реальні причини кризи, війни і не пропонують конституційні шляхи їх подолання;
4. ми, користувачів землі по вул. ________________акцентуємо на тому, що така дія як «нормативно грошова оцінка земель міста Києва» має ознаки складу злочину, яка тимчасово не отримала відповідну кваліфікацію з боку правоохоронних органів лише з причини відсутності відповідальності їх перед громадянами м. Києва, відсутності розпорядчих актів про їх створення в територіальних громадах адміністративно – територіальних одиниць, в тому числі і Києва, що конче потрібно системно провести на рівні всієї держави Україна, чим відновити їх конституційну відповідальність перед власниками держави Україна. ( Аналітику питання провели і виклали в посиланні на статтю сайту  http://vyhid-e.org.ua/?p=4082 ) ;
5. незважаючи на систематичне порушення прав громадян органами влади всіх рівнів, норм прямої дії викладених в Конституції України, обкрадання публічної власності українського народу – національного багатства у т.ч. її головного елемента – землі народу з боку чиновників усіх рівнів та представників великого бізнесу, що хаотично, безпідставно і неконтрольовано зайняли земельні ділянки на вул. Пухівська з метою підприємницької діяльності, що в більшості своїй завдає колосальної шкоди екології, ( як то рейдерство піску https://www.youtube.com/watch?v=_gTM-yZtvmw , організацію звалища сміття поруч водойми, злиття хімічних відходів та ін.), з метою припинення суспільної кризи довіри один до одного, колективних сварок, насильства та з метою побудови правової, демократичної, соціальної Держави Україна – республіки ми готові до діалогу з чиновниками усіх рівнів від Президента України до патрульного національної поліції з питань урегулювання та нормалізації всіх сфер життя кожного громадянина – власника держави на конституційних принципах.
Просимо взяти до уваги твердження Президента України В. Зеленського, що “кожний є президентом” , що є за значенням, кожний є гарантом Конституції України.

Представники користувачів землі делеговані зборами

 ДАТА      ПІБ

Розуміємо всі ризики позиції.. Звертаємось до тих, кому на думку спало перешкодити нашим справам різного роду нападам авторитетів – політиків і їх військових угрупувань з патріотичними назвами. Ми їх знаємо. НЕ варто робити те, що бумерангом відгукнеться в вашому житті. Перевірено – що сіємо те і жнемо. Не випробовуйте долю. Такі дії лише створюють імідж державним органам України, а в разі утисків і переслідувань підштовхнуть нас до нових акцій захисту прав громадян України, до яких ми готові. Особисті знайомства з друзями в різних куточках світу допоможуть нам створити резонанс.
Будьте свідомими і ваші діти вам будуть вдячні. А що є цінніше за це.

І. Плотнікова

P.S. Отримали першу відповідь. Держгеокадастр. Якщо раніше була відмова і пояснення, що дана територія в них планувалась як промислова зона для проекту “Бізнес Гавань”, то вже нас чують і проти конституційних засад землекористування  їм важко не погодитись.  Прийнято до відому, хоча і не припиняють знайомити нас з неконституційною процедурою отримання земельних ділянок у власність, з якими погодитись то значить  приректи себе на довічне утримання корупційних схем. Знайомтесь з оригіналами відповіді.

Решут відповідей чекаємо від адресатів.

 

4 коментарі до “Оформлення землі в територіальних громадах обов’язок кожного

 • 15 Серпня, 2019 о 21:13
  Permalink

  Viacheslav Morgun Пояснюю суть обману з продажем землі приватному власнику.
  Ринку землі, в тому вигляді, який нам пропонують немає ні де в світі.
  1. Поняття приватна, державна, комунальна власність – економічні поняття, в праві таких понять немає (у світі).
  2. У світі є титул прав на землю (що це таке нижче). У США титул прав на землю містить 1500 різних комбінацій прав.
  3. У землі є єдиний власник, який продає (передає) частину своїх прав новому власнику прав на землю, а не власнику землі (з’являється два власника прав на землю, суверен + частина прав у нового власника деяких прав, це називається розщеплення прав) на жорстких умовах. За порушення умов нового власника прав карають зі скасуванням переданих йому прав на землю.
  4. Вся земля в кожній країні (єдиний власник) належить суверену, без прав відчуження всіх прав. У Великобританії земля належить – Короні, США – штатам, в європі – народу.
  5. В США приватним власником землі називають того, хто має, наприклад, такі права на землю (з 1500 можливих)
  1. право користування за призначенням (можна посіяти, то що дозволила громада і штат)
  2. право продажу врожаю (дозвіл підприємницької діяльності на землі)
  3. право капіталізації (внесення добрив).
  4. термінове користування, наприклад 5 років.
  У США є ринок землі з цими правами. У нас це називається оренда, тобто в нашому розумінні в США – ринок оренди на землю, а не продаж у приватну власність.
  Продавати землю з об’ємом прав, як у нас, заборонили в європі ще в стародавньому Римі, тому, що найцінніше в державі – це земля і вона повинна використовуватися в інтересах народу, а не коропорацій.
  Після продажу землі Україна зникне. Олігархи і корпорації будуть вирощувати те, що хочуть і морити нас голодом.
  Вивчайте право і історію.

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *