«Псевдореферндум подвір’я» за сприянням депутатів вирішив знести 2 га столичного лісу в центрі Лівого берега.

лісНа прикладі незаконної забудови за адресою вул. Ген. Жмаченка 28, що межує з будинками вул. Миропільска 37,37б,в  демонструємо як співпрацююють  “державні органи”, бізнес і забудовники, щоб через засади демократії розвернути закон на користь власного збагачення. Чи переможе цей союз свідома  громада та Закон, залежить від позиції правозахисників Києва?

         Увага, відповідальні власники національного багатства. Саме для таких людей публікуються ці матеріали на нашому сайті – нашій зброї.  Під загрозою остаточного знищення і грабежу киян нині опинились  об’єкти публічної (комунальної власності). Злочинні елементи незаконного бізнесу з продажу алкоголю та тютюну студентам КЕМУТ (що поруч)  за адресою м. Київ, вул. Миропільська 37Б,В,  видаючи себе за ініціативну групу захисників лісу,  увійшли  в зговір з забудовниками і депутатом від партії «Удар» А. Велімовським,  шляхом маніпуляцій громадською думкою, використовуючи таке право киян,  як референдум за місцем проживання (???)  доводять всім мешканцям, що забудовник має всі дозвільні документи  на знесення 2 ,1 га (1196 вікових сосен )  і забудову начебто п’яти 25 поверхівок.   Членами ініціативної групи, що взяли обіцянку перед  депутатом А. Велімовським ( партія «Удар» вже вдруге сприяє такому  рішенню конфлікту громадськості з забудивгником )  за збір 70% підписів з завданням не справились. І це реально, бо мені, як члену ініціативної групи в справі захисту цієї ділянки від забудови весь цей час телефонували і при особистій зустрічі говорили  кияни – мої сусіди , що ходять  особи  (  іноді була відома всім сусідам Мяловська Ніна Іванівна (як часто називали мешканці її «аферистка» ), а іноді якісь ще інші особи і  збирали  підписи нібито не під забудову, а під ремонт в будинках та облаштування подвір’я, побудову бювету  та інше). На що люди повідомляли,  що ніхто не підписувався під тими зверненнями і меморандуму, бо розуміють що буде після  ущільнення цієї території такою кількістю нових будівель, вони розуміють, що ми отримавши право на самоврядування зможемо значне більше: і бювет звести,  і створити паркову зону з комунальними підприємством по його обслуговуванню і саме основне  що зможуть домогтись знести  світ за очі МАФИ з продажу алкоголю та тютюну, які  за ці всі роки і знівечив ліс.  Але  нині стало відомо, що вже нібито підписи знаходяться у депутата  А. Велімовського в кількості 89% мешканців  трьох прилеглих будинків.  Зміст розмови по телефону щойно відбувся в мене  і я вам його надаю.

А. Велімовський збирає підписи за забудову Жмаченка 28

https://www.youtube.com/watch?v=UL7q5M5y1ZA

          Акцентую, що забудовники мати документи не можуть ніяк і на даний момент не мають їх. Про це сказав сам депутат. Людей дана ініціативна група повністю обдурила. І оскільки підписів не зібрали, то не знайшли нічого іншого як обдзвонити всіх і попередити про те, що нічого вже зробити не вдасться і залишається лише вимагати облаштування подвір’я. Це суцільна обманна афера і підробка документів, розслідуванням чого прийдеться займатись прокуратурі по нашій (ГО «Самоврядна громада» заяві  в суд найближчим часом про наклепи і підробку документів. ) Підписи мешканців 2009 року знаходяться в мене на руках. Свідки, які погодились дати свідчення про дзвінок по телефону  вже є. Відео матеріали є як мешканці виступали проти забудови. Тож працюємо далі в справі збереження лісу, знесення МАФІВ і створення комунального підприємства по обслуговуванню парку і створенню громадської святкової студії під відкритим небом для киян.  На якому боці будуть посадовці час покаже.)

       В доповнення повідомляю, що особа яка проводить збір підписів добре знана на справі підробок документів, ті люди, що надають їй допомогу в цій справі збору підписів є власниками приватних підприємств, які нашою громадською організацією домагаються  на знесення,  що і примушує цих негідників вдаватись до таких надзвичайних злочинів проти природи та киян.

                   Одночасно я звертаюсь цією статтею ще і до депутатів, чиновників  державних установ, які своєю бездіяльністю  в справі встановлення конституційного ладу, оформлення публічної власності за громадами, яку ініціюють громадяни України, наносять країні невиправну шкоду, ведуть суспільство до громадянської війни і сприяють анархії та беззаконню в Києві. Першими в цьому списку по нашому масиву є ті хто взяли на себе відповідальність забезпечувати дотримання Законів України та правопорядку:  депутат Верховної ради України Чумак В. В., депутат Київради Велімовський А. Р. та їх віддані помічники,  голова Дніпровської в м. Києві РДА Горбунов Я.В.,  які свідомо ухиляться від виконання своїх обов’язків, а саме не забезпечують спокій на масиві. Доказом цього є вже вдруге  маніпуляція думкою громадськості, пропозиції з їх боку псевдо активістам підписувати якийсь там собі меморандуми або соціальні угоди.

   Ці факти і є створення передумов для сепаратизму в столиці. За всі перераховані дії прийде час відповідати перед суспільством.  Це питання часу. Адже всі на масиві вже розуміють, що  розпочата війна забудовників і  підприємців – крадіїв об’єктів публічної власності  відбувається не стільки за забудову, а проти того, щоб  довела до кінця розпочату справу побудови конституційного устрою  ГО «Самоврядна громада», яка через свою діяльність вже на слуху в різних куточках столиці.  А на масиві  саме  ГО «Самоврядна громада» має реальні доручення 1300 сімей  з 2009 року захищати ліс і знести МАФИ в ньому. Тому   вище названі нелюді  вирішили шляхом обману, шантажу та залякування  погодити цю забудову з метою порятунку свого зухвалого  чорного  бізнесу і не дати киянам масиву само зорганізуватись. А чи це допоможе? Невже ще є кияни ,які повірять обіцянкам забудовників і підпишуться під злочинною забудовою? Невже не розуміють яким повітря в спекотний день буде на дитячому майданчику, коли зелені вікові сосни – красені будуть замінені бетонним камінням,  та асфальтом.  Якщо це так, то скажіть чи є в нас обрана влада?

Скажіть чого варті  тоді ці новини від Клічка В? http://censor.net.ua/news/315138/nezakonnye_zastroyiki_v_kieve_budem_snosit_prishlo_vremya_deyistvovat_reshitelno_klichko  Чи мають до своїх слів повагу посадовці і якщо не виконують на себе взяті обов’язки, то чи не прийшов час припинити їх утримання за власні податки?

Не впадайте у відчай. Гуртуйтесь в будинках і не дозвольте хапугам обміняти  свободу, волю, життя загиблих на майдані українців на утеплені за накрадені гроші квартири.

Гірко, але так  радісно, що йдемо вірним шляхом, кияни. Вони налякані,  вдаються до таких ганебних дій. Пропозиції, рекомендації, допомогу від активних та небайдужих людей, патріотів приймаємо цілодобово в коментарях до статті і в групі  ФБ ,яка лякає бандитів і всіх кому краще жити у безвладді

Новини ОСН “Пробудження”

https://www.facebook.com/groups/740685422631829/?fref=ts

вибірково будуть новини відображатись і в групі

Парк А. Малишка і Комсомольський масив, де об’єднались активісти  проти забудов.

https://www.facebook.com/groups/402682916511552/?fref=ts

Навіть малої кількості киян вистачить щоб подолати і перемогти бандитів людської моралі.  Зухвалість бізнесу неосяжна. Вже нині  Мяловська Ніна Іванівна для одурення своїх сусідів, що не читають Інтернет,  розпочала ремонт в будинку на першому поверсі начеб то на виконання домовленостей з забудовником.

Надаю свіжі документи ,які свідчать про те, що ця особа підозрюється у викраданні ( або підробці)  установчих документів ГО ” Лотос авто” яка володіє землею під автостоянкою за адреос вул Миропільска 33, біля дитячого садка. Гонч1 Гонч2 Лотос Авто 2 Лотос Авто 3 Лотос Авто1.

Тому Всіх небайдужих запрошуємо прийти на збори подвір’я 7 грудня о 15.00 за адресою вул. Миропільска  37 на дитячому майданчику, щоб  визначитись чи реально люди надавали погодження на забудову, чи розуміють під чим  підписались і які це має наслідки для киян. Попереджаю і про те, що на передодні зборів псевдо активісти обдзвонюють  киян і попереджають про те, що  якщо вийдуть на збори то поплатяться життям.

Отакі то справи подвір’я, в якому я мешкаю і будую разом з своїми однодумцями конституційний лад замість депутатів.

Збори відбулись.

А колись так чемно ця група намагалась довести що вони стоять проти забудови.

Вірно кажуть – все таємне стане відомим всім.

З метою збереження національного багатства України

 і захисту конституційних прав киянбредмамиЦеловальник

запрошую на зустріч прийом до голови Дінпровської адміністрації ,яка відбудеться У четвер, 11 грудня, у приміщенні ЖРЕО №411, за адресою: вул. Миропільська, 13-А,  Початок о 15.30. Ми збираємось на 16.30 . Приєднуйтесь до розмови про використання землі та майна району.

Новини від 10.12.14р.

На своїй сторінці ФБ не наш, а ударівський депутат А Велімовський свою  позицію до цього референдуму висловив так.  “Анатолий Велимовский

4 ч. · Итак.

Лес на Жмаченко. Напоминаю, там чуть меньше двух га леса, который во времена черновецкого был отдан под застройку. Тогда не построили.

Я подал этот участок на рассторжение договора аренды. Участок прошел комиссию Мелиховой. После этого ко мне обратились люди, которые выкупили этот участок (права на его аренду) и попросили месяц не проводить никаких действий с тем, чтобы они могли пообщаться с местными жителями и убедить их в целесообразности строительства.

Я согласился с чистым сердцем:

1. Ускорить я все-равно не мог.

2. Я был уверен, что местные будут против.

За пять дней до окончания оговоренного месячного срока потенциальный застройщик принес мне меморандум о согласии между ним и местными. Все оформлено очень красиво. На каждом отдельном листе текст меморандума, ниже и с обратной стороны – подписи. Подписи собирались в двух экземплярах. Застройщик отдал мне ксерокопию документов.

Я проверял. Подписи реальные.

Итак, за согласие со строительством местные жители получили инвестпроект на ремонт их домов стоимостью 3,5 миллиона гривен, в который входит ремонты подъездов, крыш, лифтов, бювет и т.п.

Главное. Под этим меморандумов поставили свои подписи 87% квартир в ближайших к месту застройки домах.

Что сказать по этому поводу?! Я уже месяц назад предупреждал, что коль ситуация развернется таким образом, я умою руки. Не зависимо от того, согласен лично я с этой застройкой или нет. А с учетом количества подписей я однозначно не буду препятствовать застройке. Повторюсь, независимо от личного к ней отношения!

Что касается всевозможных “экспертов”, “общественников”, “профессиональных протестующих”.

Моя позиция проста. Застройщик де-факто провел местный референдум. То, о чем мы долго говорили и требовали в данном случае соблюдено. Громада высказалась за эту стройку. И ё решение для меня окончательно!! Повторюсь, независимо от моего отношения к этой застройке!

Спасибо за понимание!”

За яке розумніннядякує  ця безвідоповідальна переж своїми нащадками людина, коли

1. земля передана в оренду на 10 років, строк якої закінчується через 2 з половиною роки.

2. так званий “референдум”, хоча це було чистої води фікція проведена під обманними маніпуляціями ” темної” небезпечної для суспільства особи, на яку існують неодноразові скарги в прокуратуру, міліцію та управління юстиції скарг, претензій членів ГО ” Лотос авто” які її добре знають не по чуткам…

3. так званий ” псевдо референдум по знищенню  лісу “( дивно що його підтримує депутат нашого масиву в умовах дії мораторію на знесення зелених насаджень)  відбувся після референдуму ще в 2009 року по збереженню цього лісу в кількості 1300 голосів сімей всього кварталу Миропільска – Шалетт – Дарницький) копії  яких будуть надані на найближче  засідання земельної комісії Київради і комісії по перегляду рішень Київради з 2006 року і комісії по екології;

4. сьогодні, 10.12.14р. завдяки сприянню голови комісії по екології депутату Київради Руслану Андрійко та озвученню нашої проблеми головою  комісії Київради по перегляду рішень Київради з 2006 року  депутатом Тетяною Іванівною Меліховою ініціативна група захисту конституційних прав киян масиву  ( , чого не скажеш про депутата А. Велімовського та Я. Горбунова)  та була присутня на розгляді земельних питань на сесії Київради і змогла таки в супереч перешкодам секретаря Київради Резнікова О.Ю ( https://www.youtube.com/watch?v=nx24_d6Q0hg  https://www.youtube.com/watch?v=HIzmX4BY9uQ#t=71 )  оприлюднити (письмово) всі три найбільш зухвалих забудови Комсомольского масиву,  проти яких розпочаті громадські розслідування і підготовка документації до розірвання договорів оренди і купівлі – продажу земель прибудинкових територій. З голосу під час відхилення нашого виступу ми таки привернули увагу всіх депутатів на ганебну  забудову по вул Малишка 37, де встановлюючи каналізаційні  труби відбуваються зсуви піщаного  ґрунту прямо під пішоходні проходи. ( по визначенню досвідченого  інженера  водоканалу, що живе в будинку і була присутня на сесії від мешканців будинку.)

Аналізуючи вищевикладене робимо висновки. Боротьба відбувається вкрай напружена за наші колективні  конституційні права.  Вона потребує більш активної участі небайдужих і відповідальних громадян, які усвідомлюють, що вирішенням, як вони кажуть, житлових проблем окремих сімей мешканців і навіть переселенців,  вони ускладнюють і роблять неможливим життя нині  проживаючих киян в наших будинках.

А саме:

–  злочин перед знищенням дерев природа “віддячить” нам природнім стихіями та соціальними катаклізмами, що призводить до збільшення смертності населення ( спекотні літа – наслідок знищення дерев, призводить до серцевих нападів, інсультів  та онкозахворювань);

– перезавантаження населення при вкрай низькому рівні  соціальної інфраструктури ( відстуність місць в дитсадках, школах, відсутності лікарні та ін..);

– перенасичення автомобілями подвір’їв робить складним і небезпечним перебування дітей на вулиці, підвищують загазованість під вікнами квартир ;

–   реалізація забудови в зеленій зоні вікових сосен по рішенню скинутої бандитської влади є неперевершеним безглуздям нині діючих  ” обранців” киян.

Як пропонуємо вирішувати житлові поблеми киян?

 За рахунок заселення безхатченків в ті будинки, які  стоять не зайнятими тривалий час, розширенням територій житлових забудов на вільних від зелених дерев ділянках і т.д.

          Які пропозиції на завершення? Ми робимо висновки. Консолідуємо зусилля  на охорону свого життєвого простору. Чекаємо нових пропозицій  правових дій. Разом будемо їх втілювати. Телефонуйте щоб перемогти будівельну мафію і корупційні схеми та звязки, адже нам тут жити і залишати нашим дітям Україну.

З тими, хто товараишує зі здоровим глуздом

І. Плотнікова

 PS.

Хроніку подій захисту цього лісу ми надавали в попередніх статтях.

http://vyhid-e.org.ua/?p=1566

http://vyhid-e.org.ua/?p=1731

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *