Як взяти відповідальність за землю і не зганьбити статус конституційного власника – ефективного землевпорядника.

Ділимось досвідом і наповнюємо ефір
успішними практиками

      Панове, що ми усвідомили, займаючись громадською роботою і виконуючи конституційні права безпосередньо як в публічній так і в приватній сфері свого життя? Мій власний досвід, що тримається на фундаменті суспільствознавчої освіти, буде корисний тим, хто цією темою переймається, хто втомившись від війни та смути природньо прагне змін свого життя, змін в Україні і щось для того робить.

    Я, разом з колом відважних і самовпевнених в правоті конституційних засад однодумців, маємо конкретні дії за якими народжуються політологічні висновки. А саме: Конституцію України використовують для прикриття грабежу української нації (громадян України всіх національностей) попередніх років. В процес оформлення прав територіальних громад – юр осіб публічного права включились переважно (або тримають на контролі, щоб включитись) ті, що були причетні до загальнонаціонального грабежу, але в менших обсягах. Допоки серед них не відбудеться очищення через природній відбір, допоки знання прав і елементарного їх впровадження через вимогу виконання обов’язків посадовців не буде домінувати серед пересічних українців, становлення конституційного устрою буде відбуватись доволі повільно, з ускладненнями міжособистісних стосунків, поглибленням і розпалюванням конфліктів на ґрунті віри, етнічного походження, ставленням до 5-G, вакцинації, носіння масок і різного роду безглуздих позбавлених питання оформлення власності дискусій…

    Всі ці питання є надбудовою, похідне від основоположного – ВЛАСНОСТІ на землю, що носить нас, живить чистим повітрям, годує, захищає, гарантує майбуття і є сферою вивільнення наших здібностей і покликання. Нині вона має перебувати у нашій з вами власності за ОСНОВНИМ ЗАКОНОМ ДЕРЖАВИ РЕСПУБЛІКА УКРАЇНА. ЦЕ основне, що маємо усвідомити кожний і стати за БЕЗПОСЕРЕДНЄ володарювання і управління цим скарбом. Земля має годувати людство, тим більше земля України. Не візьмемо під контроль використання свої наділи ( отримані і не отримані) , то ….. НІ ! Візьмемо !

Адже земля – джерело життя. Ті хто мали землю з споконвіку від своїх рідних знають її безцінну вартість. Вона вимагає вкладень і інвестицій і за те нагороджує. Останнім часом багато хто взяв землю і працює особисто, залишилось лише узаконити в конституційний спосіб – оформити в публічних реєстрах територіальних громад, що унеможливить грабунок ні бюджету ні скарбів України. Таке амбітне завдання поставив наш оргкомітет по встановленню Конституційного устрою, що складається з учасників – виконавців Конституції України. Над цим і працюємо. Працює коло людей, що завдають тон в правовій сфері по даному питанню, першопроходьці отримують досвід в господарюванні. Тому є вже прокладений шлях, по якому має пройти вся нація, щоб не було катастрофічного досвіду Бейруту, Сходу України по всій Україні. Вибори не порятунок. Порятунок – безпосереднє господарювання колективів людей, що здатні домовитись в проектах відтворення національної економіки, основа якої – сільське господарство, продукції якої потребує весь світ. Час вимагає повернення до екологічного вирощування і виробництва продуктів, малоповерхових житлових будинків, відмови від хімічного пакування товарів, перезавантаженні системи здоров’я нації та ін… Залучаємось, домовляємось і відновлюємо минулу славу України – працездатної нації та землі – житниці. В даній публікації ділимось досвідом повернення власника – робітника на землю.
30 листопада 2017 виконали інформаційно – роз’яснювальну компанію у вигляді події
«Земля не депутатів – громадян! Тому кияни припиняють дерибан.» https://www.facebook.com/events/1524731947620775/?active_tab=discussion
Тим, хто ігнорує ФБ, пропонуємо
«Мотиви семінару»

і далі відео по плейлисту.

Підходи до земельного питання викладені в статтях даного сайту. Знайомтесь і повторюйте досвід в кращій якості.
Земля – не товар! Продаси – готуйся до покарання.
http://vyhid-e.org.ua/?p=3338
Спекуляції на тему продажу землі наближають нас до статусу її господарів.
http://vyhid-e.org.ua/?p=4123
Громадянам – право на землю – ТАК! Сміттєспалювальному заводу в місті – Ні! http://vyhid-e.org.ua/?p=3765
Самоврядування в справах публічного і приватного землекористування
http://vyhid-e.org.ua/?p=3540
І на сьогоднішній день ми, розуміючи значення територіальної громади, як надійного і якісного землевпорядника, продовжуємо діяти за нормами Українського законодавства, що стоять на захисті соціальних прав громадян.
«Практика виконання права на землю свідомими громадянами»

«Безпосередньо господарюємо на землі».

З посадовцями, що визначили для себе статус «слуг народу», ми спілкуємось у відповідності їх обов’язків, повноважень і своїх прав. Це дає позитивні результати. Стенографуємо.
https://www.facebook.com/groups/Probudgennya/permalink/3397464466932478/
«Громада вул. Пухівська м. Києва проводить нараду з чиновниками Деснянської РДА»

Процес об’єднання всіх в потужний реформаційний рух триває. Війни вже не хочеться нікому, тому діємо в мирний законодавчий спосіб, що зведе нанівець передвиборчі сварки, а підніме статус громадянина – безпосереднього власника держави і національного багатства республіки Україна. Чекаємо зворотного зв’язку з відповідальними і свідомими.

 

 

Координатор проекту повернення землі
в публічні реєстри територіальних громад
України
Інна Плотнікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *